scorecardresearch
İzmir Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
İzmir otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Didim Seyahat 10
Karadeveci 7
Balıkesir Uludağ Turizm 4
Esadaş 4
Nilüfer Turizm 4
- HEMEN SATIN AL ! -

İzmir otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz İzmir bileti satın almak için NeredenNereye.com!

İzmir otobüs bileti için aramanızı sitemizden yaparak avantajlı fiyatlara kolayca ulaşabilirsiniz. Arama kutucuklarındaki Nereden, Nereye ve tarih kısımlarını doldurarak bilet ara butonuna tıkladığınızda; size en uygun seferleri görüntülersiniz. Bu seferler arasında fiyat karşılaştırması yaparak seçim yapabileceğiniz gibi seyahat edeceğiniz firmaya karar verirken yolcu yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Seferinizi belirledikten sonra bilet alımınızı kolaylıkla tamamlarsınız. İzmir uçak bileti almak için de sitemizi kullanabilirsiniz.

Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak da gönderilecektir. Türkiye’de şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan her firma ile İzmir’e ulaşmanız mümkün. Özellikle yazlık ilçeleri ile turist çeken şehir; ekonomi faaliyetleri nedeniyle de yılın her döneminde yolcu yoğunluğu yüksek olan bir yerdir. Bu nedenle dilediğiniz an şehre seyahat edebileceğiniz bir otobüs bulmak çok kolaydır.

En uygun otobüs bileti ile gerçekleşen seyahatinizde şehirde görebileceğiniz yerleri ise şöyle sıralamak mümkün. Abacıoğlu Hanı, Agora, Kordonboyu, Asansör, Bozdağ Kayak Merkezi, Efes Antik Kenti. İzmir çoğu kişi tarafından özellikle yaz tatili için ideal bir şehir olarak bilinse de; şehirde bulunan Bozdağ Kayak Merkezi kış turizmi için önemli bir bölgedir.

Ege’nin Uludağ’ı olarak adlandırılan merkezde her sene Şubat ayında dağcılık şenlikleri düzenlenmektedir. Kış aylarında kayak yapılan merkezde yaz döneminde ise yamaç paraşütü yapmanız mümkündür. Mobil uygulamamızı kullanarak da bilet işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Eğer İzmir'de bulunuyor iseniz de İzmir İstanbul otobüs bileti, İzmir Ankara otobüs bileti veya İzmir Bursa otobüs bileti alarak bu yerlere seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Genel olarak iyiydi " Misafir
Genel olarak iyiydi muvain kaptan iletimi iyiydi. ikram azdı.
"" Misafir
Her şey iyi hoş ama telefonu otobuste şarj edebileceğimiz bir yer olsaydi daha iyi olurdu
"Teşekkürler" Misafir
teşekkürler nereden nereye com, teşekkürler güney akdeniz
"Teşekkürler" Misafir
teşekkürler nereden nereye com, teşekkürler güney akdeniz
"Metro Turizm (Çok kötü)" Misafir
Söylediklerine göre internet vardı. Ama biz gittiğimizde olmadı. Şoförden bunun nedenini sorduk, "ayda 400 milyonu siz mi veriyorsunuz?" diye söyledi. Hostesin davranış şekli çok kötüydü. Bir daha METRO Turizm ile seyahat etmeyeceğim.
"Polat" Misafir
Genel anlamda iyi idi.
"Mükemmel" Misafir
Çok rahat ve keyifliydi
"" Misafir
Firma otobüsü zamanında kalktı, planlanan zamanda ulaşıldı. Personel kibar ve iyiniyetliydi,binen yolcu kalitesi genel de vasat idi.Ayakkabı çıkaran ve pis koku salan bazı yolcular yüzünden havalandırma çalıştırılması için uyardım.TV görüntü ve sesi iyi değildi,müzik arşivi yoktu,kısacası verilen ücrete gore idare eder,ama tekrar binmeyi düşünmüyorum.
"" Misafir
Gereksiz molalar yolculuk saatinin uzamasına sebebiyet verdi ve arabanın konforu ne yazık ki iyi deildi.
"" Misafir
*wireless internet görüntüde var ama uygulamada yoktu. yolcu mu kandırılıyor!

*Yakınlarda oturan kendini bilmez yolcuların kulaklıklarından taşan ses ve gürültüleri çekmek zorunda mıyız! otobüs yönetimi bunlara neden mudahale etmiyor!

*Servis elemanı gereksiz ciddi olduğu kadar neden hizmet tebessümü yapamıyor..