scorecardresearch
Giresun Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Giresun otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Giresun otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Ulusoy Turizm 3
Kanberoğlu 2
Mavi Karadeniz Turizm 2
Sinop Birlik 2
Metro Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -

Otobüs bileti fırsatları ve indirimlerden yararlanarak seyahatlerinizi gerçekleştirmek için sitemizi ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Neredennereye’de her zaman firmalar tarafından siteye özel olarak sunulan indirimli fiyatları bulmanız mümkün. Arama kutucuklarını doldurduktan sonra bilet ara butonuna tıklayarak size en uygun zamanda gerçekleşecek seferleri listelersiniz. Bunlar arasında seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi anında satın alabilirsiniz. 60’a yakın firma arasında seçim yaparken fiyat karşılaştırmasının yanı sıra yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Dilerseniz yolculuğunuzun ardından siz de kendi yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz. Ülkenin en çok yağış alan Doğu Karadeniz bölümünde bulunan şehir; yaylaları, ormanları ve akarsuları ile eşsiz bir doğa turizmi merkezidir. Türkiye’nin her şehrinden kolay ulaşım olanakları ile kara yolu üzerinden Giresun’a yolculuk etmek mümkündür. En ucuz otobüs bileti sahibi olarak seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerleri; İkiz Tepe Tümülüsü, Asarcık Kilise, Beyler Konağı, Gelin Kayası, Şebinkarahisar Kalesi olarak sıralayabiliriz. Gelin Kayası Kemaliye yolu üzerinde bulunan kayalar ile ilgili halk arasında bir efsane anlatılır. Bu efsaneye göre;babasının istemediği bir adamla evlenen genç kıza, babası beddua eder ve tüm düğün alayı da taşa dönüşür. İki büyük kayadan oluşan bu yerde alttaki eğri kayanın üzerinde herhangi bir bağlantısı olmadan üstteki büyük kaya yıllardır aynı şekilde durmaktadır. Mobil uygulamamız üzerinden de dilediğiniz an kolaylıkla bilet işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz uygulamayı AppStore veya Google PlayStore’dan akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"KALİTELİ YOLCULUK" Misafir
Ben zaten GÜL ARASla daha önce de defalarca yolculuk yaptım. Her konuda çok olumlu bir firma müşteriye değer veriyo, müşteriyle iletişimi çok güzel. Öyle ki Giresundan Malatyaya yaptığım yolculuk esnasında muavinle oğlum nerdeyse dost olmuşlardı. İnşallah bozulmaz bu durum, şimdilik çok memnunum.
"Yolculuk süresi" Misafir
3 saat olan yolculuk 4 saatte tamamlandı
"" Misafir
Otobüsteki tv çok kötüydü hiç ilgimi çeken bir şey olmadı içinde. internet çağında olmamıza rağmen internet yoktu bu büyük bir eksiklik canım sıkıldı yolculuk boyunca otobüste aşağıdan ses geliyordu bunun otobüsün bakımsızlığından dolayı olduğunu düşünüyorum ve tüm bu hizmet kalitesine rağmen bilet fiyatı gereksiz pahallıydı bir daha metrodan seyehatlarda tercih edeceğimi düşünmüyorum.
"Varış süresi" Misafir
Yoluculuk süresine 3 saat demesine rağmen indiğimde 5 saatten fazla olmuştu
"Yolculuk süresi" Misafir
internet sitesinde aracın kısa yoldan gideceği ve yolculuğun 9 saat süreceği yazıyordu. Ama aracın güzergahı uzun yol tarafındaymış ve yolculuk 14 saat sürdü. Bu bilginin internet sitesinde yazması gerekiyordu.
"" Misafir
Biraz daha konforlu olsa fena olmaz.
"Bes para etmez" Misafir
Otobus giresun otogarina girmedi yol kenarindan aldi beni. 14:00 otobusuydu 14:40 ta geldi. 17:30 da rizeye varicak yaziyodu 18:30 da vardi. Koltuklardaki televizyonlar calismiyor. Bes para etmez. Pisman oldum.
"Beğenmedim" Misafir
Firmanın aracında televizyon ve internet yok televizyon var ama kullanımda değil araç hiç rahat değil ve muavinleri çok asabiler bir daha en son tercih edeceğim firmalardan bir tanesi
"Memnun kalmadım" Misafir
Mâlesef Firma tarafından bilet iptal edilmiştir.
"Otobüste değildim ! " Misafir
20.30 hareket saatli mavi karadeniz otobüs firması giresun otogarından 20.05 de kalkıyor haliyle otobüsü kaçırmış bulunmaktayım ve asla sizin dandik firmanızı kullanmak istemiyorum 20 tl boşa gitmiş oldu !!