scorecardresearch
Gaziantep Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Önemli ekonomi şehirlerinden biri olan Gaziantep’e ülkenin hemen her yerinden direkt seferlerle ucuz bilet sahibi olarak seyahat edebilirsiniz. Şehre düzenlenen seferler içinden size en uygun olanını seçmek için yapmanız gereken çok basit. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz iki şehri ve tarihi yazarak bilet ara butonuna tıklamak. Böylece karşınıza gelen sonuç ekranında; dilediğiniz gün şehre seyahat edebileceğiniz tüm seferleri ve fiyatlarını bir arada listelersiniz. Seferi seçtikten sonra biletinizi hızlıca satın alabilirsiniz. Şehre farklı illerden seayahat edebileceğiniz 60’a yakın firma bulunmaktadır. Bunlar arasında karar verirken; biletlerini sitemizden alarak seyahat etmiş olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri arasında bulunan şehir yapılan yatırımlarla önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Ortadoğu’ya ve Asya’ya açılan yollar üzerinde bulunması, Akdeniz’e yakınlığı, iklimi ve kolay ulaşılabilen bir şehir olması üretim ve dağıtımı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca şehirde hizmet sektörü için de büyük yatırımlar yapılmaktadır. Şehirde önemli oteller ve tesisler arka arkaya açılmaya başlanmıştır. Tarihin en eski yerleşim yerlerinden biri olarak kültürel varlıkları ile dikkat çeken şehir yılın her dönemi bu gelişmeler ile yolcu trafiğinde artış yaşamaktadır. En uygun otobüs bileti sahibi olarak seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerlerin başlıcalarını şöyle sıralayabiliriz. Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Antik Kenti ve Zeugma Mozaik Müzesi, Dülükbaba Türbesi, Gaziantep Kalesi, Tarihi Antep Evleri ve Yesemek Açık Hava Müzesi. Bakırcılar Çarşısı; farklı el sanatı ürünlerini bulabileceğiniz ahşaptan yapılmış dükkanların sıralandığı taş sokaklarında gezinebileceğiniz bir yer. Bakır eşyalara süsleme yapan ustaların çekiç sesleri arasında çalışmalarını da izleyebilirsiniz. Gaziantep’te geleneksel ürünleri bulabileceğiniz iki de bedesten bulunmaktadır. Bir çeşit kapalıçarşı olan bedestenlere şehir merkezinden kısa bir yürüyüşün ardından ulaşabilirsiniz.

"Zamanında kalkış GEÇ VARIŞ" Misafir
Normalde saat 23:00 gibi sivasta olması gereken otobüs gece 03:30 gibi geldi sivasa yolda lastik patlamış falan eşim yaptı yolculuğu anlattığına göre olabilir bu durumla ilgili ne bilgilendirme ne bir özür hiçbirşey yapılmamış
"Sefer iptal" Misafir
sefer iptal oldu denildi paranız ıade edildi deniyor fakat edilmedi 5 gunden azla oldu bıdaha bole bır yontemle bilet almıyacam ve bu turızme bınmeyecegım
"Şikayet" Misafir
Ben böyle berbat bir yolculuk yaşamadım. 12 saat süreceği iddia edilen yolculuğa sabah saat 8 de çıktım, gece 2 de vardık. Artık gerisini anlatmama bile gerek yok zaten, kokan bir otobüs bir buçuk saat süren molalar. Lanet olsun böyle yolculuğa!
"Şikayet" Misafir
1 saat beklenilen süreden uzun yolculuk ve eski bi araç
"Ben turizm " Misafir
Zaman'ında ulaştı tv yayını güzeldi diğerleri standartlardaydı
"Muhteşem" Misafir
Seç truzime çok teşekkür ediyorum. Türkiyenin böyle kaliteli sirketlere ve müşterilerine deger veren firmalara ihtiyacı var herşey mükemmeldi.
"TV" Misafir
Rahat bir yolculuk yaptım. Yanındaki yolcu ile iyi bir sohbet yakaladık, bu yüzden sıkıntılı olan koltuk arkası ekrana pek ihtiyaç kalmadı. Selamlar.
"Astor turizm" Misafir
telefon şarjı etmek için bir priz veya usb girişi yoktu tv kanalı yetersiz kulaklıklar yerlerde ayak altında basılmışti hijyenik değildi kullanamadim ikram konusunda koltuk arkasında bulunan ikram masası kırıkti otobüs içersinde pis bir koku vardı 1 hafta içersinde geliş/gidiş olmak üzere 2 defa bu firmayı kullandım 2 seferde de o koku vardı yeterince ilgilenilmedigi belli bi daha tercih etmeyi düşünmüyorum
"Ilk defa otobüs biletini internet üzerinden aldım sorun çıkmadı" Misafir
Mutluyum teşekkür ederim :)
"Genel" Misafir
Otobüs seferi iptal edilmiş ama bilgi verilmemiştir. Durum, arabaya binmek üzere perona gidildiğinde öğrenilmiştir. Kabul edilebilir bir hata değildir.