scorecardresearch
Gaziantep Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Gaziantep otobüs firmaları, otobüs bileti, bilet fiyatları, otobüs seferleri, sefer saatleri, telefon numaraları, otogarlar
Firma Adı Sefer Sayısı
Ben Turizm 7
Seç Turizm 7
Metro Turizm 5
Star Diyarbakır 5
Şanlıurfa Astor Turizm 5
- HEMEN SATIN AL ! -

Önemli ekonomi şehirlerinden biri olan Gaziantep’e ülkenin hemen her yerinden direkt seferlerle ucuz bilet sahibi olarak seyahat edebilirsiniz. Şehre düzenlenen seferler içinden size en uygun olanını seçmek için yapmanız gereken çok basit. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz iki şehri ve tarihi yazarak bilet ara butonuna tıklamak. Böylece karşınıza gelen sonuç ekranında; dilediğiniz gün şehre seyahat edebileceğiniz tüm seferleri ve fiyatlarını bir arada listelersiniz. Seferi seçtikten sonra biletinizi hızlıca satın alabilirsiniz. Gaziantep uçak bileti alımınızı da sitemizden güvenle yapabilirsiniz.

Şehre farklı illerden seayahat edebileceğiniz 60’a yakın firma bulunmaktadır. Bunlar arasında karar verirken; biletlerini sitemizden alarak seyahat etmiş olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri arasında bulunan şehir yapılan yatırımlarla önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Ortadoğu’ya ve Asya’ya açılan yollar üzerinde bulunması, Akdeniz’e yakınlığı, iklimi ve kolay ulaşılabilen bir şehir olması üretim ve dağıtımı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca şehirde hizmet sektörü için de büyük yatırımlar yapılmaktadır. Şehirde önemli oteller ve tesisler arka arkaya açılmaya başlanmıştır.

Tarihin en eski yerleşim yerlerinden biri olarak kültürel varlıkları ile dikkat çeken şehir yılın her dönemi bu gelişmeler ile yolcu trafiğinde artış yaşamaktadır. En uygun otobüs bileti sahibi olarak seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerlerin başlıcalarını şöyle sıralayabiliriz. Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Antik Kenti ve Zeugma Mozaik Müzesi, Dülükbaba Türbesi, Gaziantep Kalesi, Tarihi Antep Evleri ve Yesemek Açık Hava Müzesi. Bakırcılar Çarşısı; farklı el sanatı ürünlerini bulabileceğiniz ahşaptan yapılmış dükkanların sıralandığı taş sokaklarında gezinebileceğiniz bir yer. Bakır eşyalara süsleme yapan ustaların çekiç sesleri arasında çalışmalarını da izleyebilirsiniz. Gaziantep’te geleneksel ürünleri bulabileceğiniz iki de bedesten bulunmaktadır. Bir çeşit kapalıçarşı olan bedestenlere şehir merkezinden kısa bir yürüyüşün ardından ulaşabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
1 saat geç kaldı
"." Misafir
Internette 2 farklı sefer gosteriyordu 5 dk ara ile ben 00.35 dekini aldım ama termina gittigimdr oyle bir seferin olmadıgını öğrendim seçtiğim koltuk numarasında oturamadım sıkıntılıydı.
"Vasat bir yolculuk" Misafir
Neredennereye sitesinde 2+1 olarak görünen araçta almış olduğum tekli koltuk yerine 2+2lik bir arabayla karşılaştım. Otobüs 15-20 dakika geç kalktı. Koltuk arkalarında TV olmasına rağmen kulaklık dağıtılmadı. 2 saatlik yolculuğumda herhangi bir ikram verildiğini de görmedim.
"" Misafir
Prizler çalışmıyordu 16 saatlik bir yolculukta tahmin edeceğiniz gibi telefonu şarj etmek önemli .En kısa zamanda düzeltilir umarim.
"" Misafir
Araç eski bir Travego idi. Koltuklar dar ve konforsuzdu. Bu beş saatlik bir yolculuk için belki kabul edilebilir. Fakat yolculuk belirtildiği gibi 5 saat sürmedi. 6,5 saatte Gaziantep - Elazığ yolculuğu tamamlandı.Çünkü yolculuk başladıktan 1 saat sonra Maraş'ta 30 dklık bir mola verildi. Ardından geçtiğimiz her otogarda yolcu in-bin yapıldı ve 20şer dklık molalar verildi. Yetmedi bazı yolcular güzergah üzerinde uygun noktalarda isteğe göre indirildi.
İyi bir şey yok muydu vardı. Sağ salim, kazasız bir şekilde Elazığ'a indim. Servisleri vardı. Otobüste ikram yapan host çok misafirperver ve saygılıydı.
"" Misafir
Suha turizme cok ederim iyi bir yolculuktu
"Tesekkur" Misafir
Otobusun hem interneti hem de pirizleri calisiyordu , bir suru buyuk markadan cok daha iyi bir hizmet sundular. ayrica otobusumuze yollari bilmedigimiz icin gec kalacaktik, aradik ve bizim icin otobusu bes dakika beklettiler, cok tesekkurler
"" Misafir
Gece geç saatlerde yapılan bir yolculuktu. Anlayışla karşılamaya çalıştım fakat ön taraftan sigara içilmesi bende iyi bir izlenim bırakmadı yolculuk boyunca cam açılıp 2-3 sigara içildi diye düşünüyorum. 12 numaralı koltukta ön kısmı göremediğim için net bir şey söylemem ama birkaç yolcuyla aynı anda sigara yüzünden öksürmeye başladık. Bu gerçekten rahatsız ediciydi.
"ADI ÜZERİNDE KENDİN SEÇ KENDİN AL DİYE :)" Misafir
İLK TERCİHİNİZ İLK SEÇ'TİĞİNİZ OLSUN .....
"Süre" Misafir
Toplam yolculuk sitede 8 saat 30 dakika yazmasına rağmen 11 saat 30 dakika sürdü. İki seferdir böyle oluyor. Bence sitedeki seyahat süresini değiştirin.