Gaziantep Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Gaziantep otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Gaziantep otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
MALATYA BEYDAGI 18
Seç Turizm 15
Ben Turizm 15
Metro Turizm 9
Şanlıurfa Astor Turizm 5
- HEMEN SATIN AL ! -

Önemli ekonomi şehirlerinden biri olan Gaziantep’e ülkenin hemen her yerinden direkt seferlerle ucuz bilet sahibi olarak seyahat edebilirsiniz. Şehre düzenlenen seferler içinden size en uygun olanını seçmek için yapmanız gereken çok basit. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz iki şehri ve tarihi yazarak bilet ara butonuna tıklamak. Böylece karşınıza gelen sonuç ekranında; dilediğiniz gün şehre seyahat edebileceğiniz tüm seferleri ve fiyatlarını bir arada listelersiniz. Seferi seçtikten sonra biletinizi hızlıca satın alabilirsiniz. Gaziantep uçak bileti alımınızı da sitemizden güvenle yapabilirsiniz.

Şehre farklı illerden seayahat edebileceğiniz 60’a yakın firma bulunmaktadır. Bunlar arasında karar verirken; biletlerini sitemizden alarak seyahat etmiş olan yolcuların değerlendirme ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu Bölgeleri arasında bulunan şehir yapılan yatırımlarla önemli bir ticaret merkezi haline gelmiştir. Ortadoğu’ya ve Asya’ya açılan yollar üzerinde bulunması, Akdeniz’e yakınlığı, iklimi ve kolay ulaşılabilen bir şehir olması üretim ve dağıtımı kolaylaştırmaktadır. Ayrıca şehirde hizmet sektörü için de büyük yatırımlar yapılmaktadır. Şehirde önemli oteller ve tesisler arka arkaya açılmaya başlanmıştır.

Tarihin en eski yerleşim yerlerinden biri olarak kültürel varlıkları ile dikkat çeken şehir yılın her dönemi bu gelişmeler ile yolcu trafiğinde artış yaşamaktadır. En uygun otobüs bileti sahibi olarak seyahat ettiğiniz şehirde görebileceğiniz yerlerin başlıcalarını şöyle sıralayabiliriz. Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Antik Kenti ve Zeugma Mozaik Müzesi, Dülükbaba Türbesi, Gaziantep Kalesi, Tarihi Antep Evleri ve Yesemek Açık Hava Müzesi. Bakırcılar Çarşısı; farklı el sanatı ürünlerini bulabileceğiniz ahşaptan yapılmış dükkanların sıralandığı taş sokaklarında gezinebileceğiniz bir yer. Bakır eşyalara süsleme yapan ustaların çekiç sesleri arasında çalışmalarını da izleyebilirsiniz. Gaziantep’te geleneksel ürünleri bulabileceğiniz iki de bedesten bulunmaktadır. Bir çeşit kapalıçarşı olan bedestenlere şehir merkezinden kısa bir yürüyüşün ardından ulaşabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
Kalkış tamam da keşke varış zamanlaması da netteki gibi olsaydı arada 2 saat fark olmasaydı...
"İptal olan otobüs " Misafir
Sitenizden aldığım metro turizm firmasına ait otobüs bileti için yetkililer otobüs seferinin iptal olduğunu söylediler son dakikada otobüs de bulamadım sizin yüzünüzden 3 aktarmayla ancak Ankara’ya gidebildim böyle bir hata olamaz yani maden iptal olacak sefer ne diye internetten bilet satıyorsunuz sorumluların cezalandırılmasını istiyorum
"" Misafir
Belirlenen kalkış saatinden 1 saat geç gelmesi öngörülemez hiçbir sebep yokken standart yolculuk süresinin 2saat rötara uğraması ve araç içerisinde aynı koltukların farklı yolculara satılması sebebiyle yaşanan karışıklık tarafımca bu firmanın bir daha tercih edilmeme sebepleridir
"Kalitesiz ve seviyesiz yolcular" Misafir
Yolcuların bu kadar seviyesiz olduğu bir yolculuk daha geçirmedim. Insanlarin size karşı hiç saygisi yok. Gece yarisi çekirdek çitlemek, sabah ve aksam sesli müzik dinlemek, ayakkabılarn ne olursa olsun o ayakta olmaması bunlardan bir kaçı.
Tüm bu yaşananlara ragmen otobüs yetkililerinin bir defa da uyarida bulunmamasi felaket.
Hayatimda geçirdiğim en kötü yolculuk.
"Berbat yolculuk" Misafir
Ömrümde yaptığım en iğrenç yolculuktu.
Otobüse fazladan yolcu alındığı için yere oturtuldu ve fazla bilet parası alındı yerde oturan kişiden. Bir kaç kişi şikayet edince de şöförlerden biri gelip bağırıp çağırdı. Bu kadar nezaketsiz ve adaletsiz bir firma daha görmedim. Sürekli arama yapıldı 2 defa durduruldu otobüs. Ve yarım saat geç geldi.
"" Misafir
Sevdim
"ıyı" Misafir
her sey iyiydi. ama kulaklıklar otobuste azdı. muavin yok cektı. cozulmesı gerek
"" Misafir
Otobüs 2+1 idi ve mercedes markaydı. Çok iyi bir yolculuk geçirdim. Çok rahattı
"Servis sıkıntısı,wifi çalışmıyor" Misafir
Gaziantepte yolculuğa başlamadan önce ankarada servisimiz var denildi Ankarada yolculuk bittikten sonra Ankara servisimiz yok denildi...yolcu alabilmek için her türlü yalana işgüzarlığa başvurmak hiç etik değil servis olmadıgını bilsem bu firmayla yolculuk etmezdim.Yalnız iyikide gerçek yüzlerini gösterdiler 3-4 ay içersinde yaklasık 8 9 defa git-gel yapacagım bir daha tövbe secte yolculuk yapmak
"Çok kötü" Misafir
Araç gecikti adama soruyorum araç gelmedi diye yüzüme bakmadan beklersen gelir diyor böyle bir uslup olabilir mi ?