Yolcu Sayısı
1

Siverek Gaziantep Otobüs Bileti

Siverek Gaziantep Otobüs Seferleri

Otobüs FirmalarıBilet Fiyatları
Öz Çiçek Turizm
200 TLBilet Al
VanGölü Turizm
200 TLBilet Al
Siirt Kurtalan Ekspres
200 TLBilet Al
Yeni Diyarbakır Seyahat
200 TLBilet Al
Öz Has Bingöl Turizm
200 TLBilet Al
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat
250 TLBilet Al
Venn Seyahat
250 TLBilet Al
Lüks Batman Seyahat
250 TLBilet Al
Öz Diyarbakır Seyahat
250 TLBilet Al
Star Diyarbakır
250 TLBilet Al
Star Batman
250 TLBilet Al
As Vanyolu Seyahat
330 TLBilet Al

Siverek Gaziantep Arası

 • En Ucuz Sefer200,00 ₺
 • Siverek → Gaziantep Arası Kaç Km188632 km
 • Siverek → Gaziantep Arası Kaç Saat3sa 20dk
 • Günlük Sefer Sayısı78
 • En Çok Sefer Yapan FirmaÖz Diyarbakır Seyahat
 • Sefer Yapan Firma Sayısı12

Siverek Gaziantep Online Otobüs Bileti
Siverek Gaziantep otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Siverek Gaziantep güzergahı için arama yapın, Siverek - Gaziantep arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Siverek ve Gaziantep Şehirlerinde Ulaşım
Siverek ve Gaziantep şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Siverek Gaziantep seyahatinize başlamadan önce, Siverek ve Gaziantep hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Siverek → Gaziantep Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Siverek - Gaziantep arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Siverek - Gaziantep otobüs bileti fiyatı en ucuz 200,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti Öz Çiçek Turizm tarafından satılmaktadır.

Siverek - Gaziantep arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Siverek - Gaziantep arasında günlük ortalama 12 firma 78 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları Öz Çiçek Turizm, VanGölü Turizm, Siirt Kurtalan Ekspres, Yeni Diyarbakır Seyahat, Öz Has Bingöl Turizm, Lüks Yeşil Erçiş Seyahat, Venn Seyahat, Lüks Batman Seyahat, Öz Diyarbakır Seyahat, Star Diyarbakır, Star Batman, As Vanyolu Seyahat.

Siverek - Gaziantep arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Siverek - Gaziantep arası otobüs yolculuğu ortalama 3sa 20dk sürmektedir.

Siverek - Gaziantep arası uzaklık kaç km?
Siverek - Gaziantep arası karayolu ile 188632 km'dir.

Siverek Gaziantep Otobüs Biletleri

Siverek - Gaziantep Otobüs Bileti
Siverek, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Şanlıurfa iline bağlı bir ilçedir. Bu ilçemiz aynı zamanda Türkiye’nin yüzölçümü olarak en büyük ilçesidir. Türkiye’nin pek çok noktasından Siverek’e direk yada Şanlıurfa’dan aktarma yaparak otobüs ile kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Siverek otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Siverek kelimesinin orjinali Ermenice’dir. Bu ilçe yapılan tarihi araştırmalara göre Bizans kaynaklarında Sevaverek olarak geçmektedir. Yapılan tarihi araştırmaların sonucunda Bizans ve Ermeni kaynakları incelendiğinde görülür ki, “Sevaverek” kelimesinin anlamı “Siyah Harabeler” olarak geçmektedir. Dilin zaman içerisindeki değişimi neticesinde bugün Siverek şeklini almıştır.
Bugün Siverek olarak bildiğimiz ilçe Osmanlı İmparatorluğu’nun son döneminde Diyerbekir vilayetine bağlı bir kaza olarak bulunuyordu. Siverek ilçesinin bugün bağlı bulunduğu Şanlıurfa ise o zamanlar Halep vilayetine bağlı bir sancak konumunda yer alıyordu. Bu coğrafi konumlar Osmanlı’nın son döneminde değişikliğe uğradı ve cumhuriyet ile birlikte ise tamamen ortadan kaldırılarak yeniden şekillendi. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Şanlıurfa - Siverek otobüs bileti satın alarak Şanlıurfa Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Balıklı Göl, Kızlar Sarayı, Bazda Mağaraları, Halfeti Antik Kenti, Sipahi Pazarı, Fırfırlı Cami, Tek Tek Dağları Milli Parkı, Urfa Kalesi, Şanlıurfa Müzesi, Göbeklitepe” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Siverek - Gaziantep otobüs bileti satın alarak seyahat edebileceğiniz Gaziantep, eski halk arasındaki ismi ile “Antep” Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan, bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş illerinin başında gelen şehridir. Türkiye’nin farklı noktalarından Gaziantep otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Antep Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz.
Gaziantep, Türkiye’nin sanayi ve ticaret hayatında oldukça önemli bir noktada yer alır. Bunun başlıca nedeni şehrin Anadolu ve Orta Doğu arasında bir köprü görevi üstlenmiş olmasıdır. Milli Mücadele döneminde sergilemiş olduğu direniş ve kazanmış olduğu üstün başarılar nedeni ile “Antep” olan isminin başına daha sonra “Gazi” unvanının verilmesi kararlaştırılmıştır. Bu açıdan yakın dönem ülke tarihinin önemli kentlerinden biri olan Antep aynı zamanda son yapılan araştırmaların ortaya çıkardığı şekilde dünya tarihinin şu an yaşanılan en eski kentlerinden bir tanesidir. Fırat Nehri ise Gaziantep’in en önemli akarsuyu olarak bilinir. Bölgenin diğer önemli illeri ile sınır komşusu olması bu şehri aynı zamanda önemli bir geçiş noktası yapar. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Siverek - Gaziantep otobüs bileti fiyatları, sitemizde bulunan birçok otobüs firmasının güzergah üzerindeki seferini farklı düzenlemesinde dolayı değişiklik göstermektedir. Ancak Türkiye’nin herhangi bir noktasından günün herhangi bir saatinde en uygun fiyatlı Siverek - Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Siverek → Gaziantep En Uygun Otobüs Biletleri

Siverek Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Siverek Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Siverek Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler FirmalarFiyat
Öz Çiçek Turizm200 TL
VanGölü Turizm200 TL
Siirt Kurtalan Ekspres200 TL
Yeni Diyarbakır Seyahat200 TL
Öz Has Bingöl Turizm200 TL

Siverek Hakkında

 • Nüfus
 • Yüzölçümü
 • Plaka63
 • Telefon kodu(414)
 • Otogar

Gaziantep Hakkında

 • Nüfus1.844.438
 • Yüzölçümü6.845 km2
 • Plaka27
 • Telefon kodu(342)
 • OtogarGaziantep Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Siverek → Gaziantep


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr