Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
65 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al

Elazığ Gaziantep Otobüs Bileti

Elazığ Gaziantep Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 65,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 348 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 55dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 6 firma sefer düzenlemektedir. Elazığ Gaziantep arası giden otobüs firmaları ortalama 33 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma MALATYA BEYDAGI firmasıdır.

Elazığ Gaziantep otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Elazığ Gaziantep güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Elazığ Gaziantep seyahatinize başlamadan önce, Elazığ ve Gaziantep hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Elazığ ve Gaziantep şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Elazığ Gaziantep Otobüs Biletleri

Elazığ - Gaziantep Otobüs Bileti
Elazığ, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde Yukarı Fırat Bölümünde yer alan ve aynı bölge içerisinde dördüncü büyük ili olan şehridir. Hem tarihi güzellikleri ile hem de doğal güzellikleri ile ön plana çıkan Elazığ şehri, binlerce yıllık tarihi geçmişinden günümüze çok sayıda eser ulaştırmayı başarmıştır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Elazığ otobüs bileti satın alarak karayolu aracılığı ile şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Elazığ Otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınızda yolculuğunuz Elazığ Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar üzerinden hareket eden minibüsleri kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Eski Mezopotamya uygarlıklarının kervan yolları üzerinde kurulmuş olan Elazığ şehri bu uygarlıklardan kalan çok sayıda tarihi değere ev sahipliği yapmaktadır. Elazığ’ın “Ağın, Arıcak, Alacakaya, Baskil, Karakoçan, Kovancılar, Keban, Maden, Palu, Sivrice” başta olmak üzere 11 tane ilçesi bulunur. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Elazığ otobüs bileti satın alarak Elazığ Otogarına giriş yaptığınızda, “Çırçır Şelalesi, Harput Buzluk Mağarası, Hazar Gölü Plajı, Elazığ Kapalı Çarşı, Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Harput Kalesi, Keban Baraj Gölü, Kömürhan Köprüsü, Karakoçan Golan Kaplıcaları, Hazarbaba Kayak Merkezi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir yöresel lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz.
Elazığ - Gaziantep otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Gaziantep şehrinde seyahatiniz Gaziantep Otogarında son bulur. Gaziantep Otogarından hareket minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Gaziantep, Güneydoğu Anadolu Bölgesi içerisinde en gelişmiş illerden biri olarak halk arasında “Antep” olarak da biliniyor. Şehir Milli Mücadele döneminde gösterdiği üstün direniş ve başarıdan dolayı “Gazi” unvanına layık görülmüştür. Gaziantep, eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer alan bir konumda olduğu için günümüze bu medeniyetlerden miras kalan çok sayıda tarihi ve kültürel değeri ulaştırmayı başarmıştır. Şehir bu özelliği ile dünyanın en eski yerleşim merkezlerinden biri olarak bilinip tarihi açıdan önemli bir konumda yer alırken Milli Mücadele dönemi başarılarından dolayı da yakın dönem Türk siyasi tarihi açısından önem arz etmektedir. Elazığ - Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarına giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Müzesi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Elazığ - Gaziantep otobüs bileti fiyatları, “65 -70 TL” aralığında değişiklik göstermektedir. Elazığ - Gaziantep güzergahı arasında sefer düzenleyen firmalar arasında, “Lider Muş Tur, Has Bingöl, Cesur Bingöl” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Elazığ - Gaziantep otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın online olarak satın alabilirsiniz. 

Elazığ Gaziantep otobüs bileti mi aradınız? Elazığ Gaziantep otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Elazığ Gaziantep otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Can Dersim Tuncelililer 65 TL
Has Bingol 65 TL
Öz Elazığlılar 65 TL
Cesur Bingöl 65 TL
MALATYA BEYDAGI 65 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Elazığ Hakkında
Nüfus:
406,131
Yüzölçümü:
9.281,45 km²
Plaka:
23
Telefon kodu:
(424)
Otogar:
Elazığ Otogarı
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.