Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
58 TL
Bilet Al
59 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al

Gaziantep Elazığ Otobüs Bileti

Gaziantep Elazığ Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 348 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 58dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Elazığ arası giden otobüs firmaları ortalama 36 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma MALATYA BEYDAGI firmasıdır.

Gaziantep Elazığ bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Gaziantep Elazığ bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Gaziantep Elazığ otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Gaziantep Elazığ Otobüs Biletleri

Gaziantep, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Bununla birlikte il bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş ilidir. Gaziantep, Türkiye’nin en eski yerleşim noktasıdır. Aynı zamanda dünyanın de en eski şehirlerinden bir tanesidir. Şehir, coğrafya itibari ile en eski Mezopotamya uygarlıklarının kesişim noktasına kurulmuştur. Bundan dolayı tarihi ve kültürel miras bakımından son derece zengindir.  

Gaziantep ili sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin özellikleri görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak geçer, kışları ise ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Bununla beraber şehrin tarım üretiminde yeri büyüktür. Gaziantep ülke içerisinde ve dışarısında baklavaları ile ünlüdür.
 
İl isminin başındaki gazi unvanını milli mücadele döneminde göstermiş olduğu üstün direniş örneğinden dolayı almıştır. Şehrin halk arasında bilinen ismi, Antep’tir. 
 
Gaziantep Kalesi, şehrin sembolü haline gelmiştir. 
Harput Kalesi, Elazığ da gezebileceğiniz ve milattan önceki tarihlere dayalı yer olan Harput Kalesinini ziyaret edebilirsiniz. Elazığ ovasına tam hâkim olacak şekilde yüksek bir yere kurulmuştur. Urartular tarafından yapıldığı sanılan Harput Kalesi’nin diğer ismi Sütü Kalesidir.
 
Elazığ, Türkiye’nin illerinden biri olup, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. İl yükseltisi ve coğrafi bölgesi nedeni ile karasal iklim özelliklerini göstermektedir. Yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve karlı geçer. Buna bağlı olarak kırsal kesimlerinden tarımsal üretimden daha fazla hayvancılık gelişmiştir. 
 
Ankara Gaziantep otobüs bileti alarak da Gaziantep'e gidebilirsiniz. Gaziantep üzerinden zaman kaybetmeden Elazığ iline gitmek için Cesur Bingöl, Has Bingöl gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Gaziantep Elazığ otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Elazığ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Elazığ otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Cesur Bingöl 58 TL
Has Bingol 59 TL
Can Dersim Tuncelililer 65 TL
MALATYA BEYDAGI 65 TL
Lider Muş Tur 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Elazığ Hakkında
Nüfus:
406,131
Yüzölçümü:
9.281,45 km²
Plaka:
23
Telefon kodu:
(424)
Otogar:
Elazığ Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.