Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
58 TL
Bilet Al
59 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al

Gaziantep Elazığ Otobüs Bileti

Gaziantep Elazığ Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 55,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 348 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 5sa 58dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Gaziantep Elazığ arası giden otobüs firmaları ortalama 36 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma MALATYA BEYDAGI firmasıdır.

Gaziantep Elazığ otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Gaziantep Elazığ güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Gaziantep Elazığ seyahatinize başlamadan önce, Gaziantep ve Elazığ hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Gaziantep ve Elazığ şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Gaziantep Elazığ Otobüs Biletleri

Gaziantep - Elazığ Otobüs Bileti
Gaziantep, halk arasında bilinen adı ile “Antep” Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan ve bağlı bulunduğu coğrafi bölgenin en gelişmiş illerinden biri olarak kabul edilen şehridir. Ülkenin hemen hemen her bölgesinden Gaziantep otobüs bileti satın alarak karayolu aracılığı ile şehre kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Gaziantep Otogarı içerisinde son bulacaktır. Otogar üzerinden sefer düzenleyen minibüsleri ve otobüsleri kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Halk arasında aynı zamanda “Doğu’nun Paris’i” olarak anılan bu ilimiz dünyanın en eski yerleşim noktalarından biri kabul edilmek ile birlikte haklı bir üne sahiptir. Bilinen en eski yerleşim merkezlerinden biri olan Gaziantep, köklü geçmişi boyunca Eski Mezopotamya uygarlıklarına ev sahipliği yapmış ve dönemin ünlü şehirlerinden biri olmuştur. Bu nedenle bugün şehirde onlarca tarihi ve kültürel değeri bir arada görmenizin yanı sıra binlerce yıllık bir kültür birikimi neticesinde ortaya çıkmış ünlü Antep mutfağının harika lezzetlerini de deneyimleyebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gaziantep otobüs bileti satın alarak Gaziantep Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Bakırcılar Çarşısı, Zeytinhan, Zeugma Mozaik Müzesi, Zincirli Bedesten, Emine Göğüş Mutfak Müzesi, Ömer Ersoy Kültür Merkezi, Hızır Yaylası, Tarihi Millet Hanı, Rumkale” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.
Gaziantep - Elazığ otobüs bileti satın alarak ulaşım sağlayabileceğiniz Elazığ’da yolculuğunuz Elazığ Otogarı’nda son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Elazığ, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’de Yukarı Fırat Bölümünde bulunan tarihi ve doğal güzellikleri ile dikkat çeken şehirlerinden bir tanesidir. Elazığ şehri Anadolu’nun pek çok kentinde olduğu gibi binlerce yıllık tarihi geçmişinden günümüze birbirinden değerli eserler taşımayı başarmıştır. Elazığ’ın geçmişinde önemli medeniyetlerin kervan yolları üzerinde kurulmuş olması şehrin bu denli kültürel zenginliği sahip olmasında önemli etkenlerden biridir. Bağlı bulunduğu coğrafi konum neticesinde şehir içerisinde sert karasal iklim görülmektedir. Yazları sıcak ve kurak kışları sert ve yağışlı olarak geçmektedir. Gaziantep - Elazığ otobüs bileti satın alarak Elazığ Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Çırçır Şelalesi, Harput Buzluk Mağarası, Hazar Gölü Plajı, Elazığ Kapalı Çarşı, Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Harput Kalesi, Keban Baraj Gölü, Kömürhan Köprüsü, Karakoçan Golan Kaplıcaları, Hazarbaba Kayak Merkezi” gereken noktalarını görebilirsiniz.
Gaziantep - Elazığ otobüs bileti fiyatları, “55 - 70 TL” arasında değişiklik göstermektedir.”Can Dersim Tunceliler, Has Bingöl, Cesur Bingöl Seyahat, Muş Tur, Star Diyarbakır” gibi firmaların otobüs biletlerin
firmalarını bulabilir ve en uygun Gaziantep - Elazığ otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Gaziantep Elazığ otobüs bileti mi aradınız? Gaziantep Elazığ otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Gaziantep Elazığ otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Cesur Bingöl 58 TL
Has Bingol 59 TL
Can Dersim Tuncelililer 65 TL
MALATYA BEYDAGI 65 TL
Lider Muş Tur 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Gaziantep Hakkında
Nüfus:
1,844,438
Yüzölçümü:
6.844,84 km²
Plaka:
27
Telefon kodu:
(342)
Otogar:
Gaziantep Otogarı
  Elazığ Hakkında
Nüfus:
406,131
Yüzölçümü:
9.281,45 km²
Plaka:
23
Telefon kodu:
(424)
Otogar:
Elazığ Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.