Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Adana Elazığ Otobüs Bileti

Adana Elazığ Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 493 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 56dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Adana Elazığ arası giden otobüs firmaları ortalama 8 sefer düzenlenmektedir.

Adana Elazığ otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Adana Elazığ güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Adana Elazığ seyahatinize başlamadan önce, Adana ve Elazığ hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Adana ve Elazığ şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Adana Elazığ Otobüs Biletleri

Adana - Elazığ Otobüs Bileti
Adana, Türkiye’nin güneyinde Seyhan Nehri kıyısında bulunan verimli topraklara kurulmuş bir şehrimizdir. Toros Dağları’nın eteklerinde yer alan bu şehrimiz ülkenin nüfus yoğunluğu ve gelişmiş bakımından ilk sıralarında bulunan illerinden biridir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak gerçekleştirdiğiniz yolculuğunuz Adana Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minİbüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Adana Otogarı, mevsimlik işçiler için imkanlar sunan şehirde oldukça yılın belirli dönemlerinde son derece kalabalık olmakla ile birlikte şehrin trafik yükünü karşılayabilmek adına tam kapasite olarak çalışmaktadır. Adana sınırları içerisinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Bu nedenle şehirde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Yaklaşık on bin yıllık tarihi geçmişi ile dünyanın en eski yerleşim noktalarından biridir aynı zamanda Adana. Bu nedenle günümüzde şehirde çok sayıda tarihi ve kültürel değeri bir arada görebilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Adana otobüs bileti satın alarak Adana Otogarına giriş yaptığınızda, “Anavarza Antik Kenti, Varda Köprüsü, Tuz Hanı, Horzum Yaylası, Bebekli Kilise, Şar Antik Kenti, Adana Atatürk Evi Müzesi, Akçatekir Yaylası, Gön Hanı, Irmak Hamamı” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. Adana üzerinden seyahat edebileceğiniz noktalardan biri de Elazığ’dır.
Adana - Elazığ otobüs bileti satın alarak ulaşım sağladığınız Elazığ şehrinde yolculuğunuz Elazığ Otogarı üzerinde son bulur. Elazığ Otogarı içerisinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Elazığ, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde, Yukarı Fırat Bölümü’nde yer alan bir şehridir. Hem tarihi güzellikleri hem de doğal güzellikleri ile ön plana çıkan bir şehir olan Elazığ, zengin tarihi geçmişi boyunca kendisine miras kalmış olan tarihi ve kültürel değerleri günümüz dünyasına taşımayı başarmış bir şehirdir. Anadolu coğrafyası üzerinde hüküm süren medeniyetlerin kervan yollları güzergahında bulunan Elazığ şehri bu özelliği ile geçmişinde cazip yerleşim merkezlerinden biri olmuştur. Adana - Elazığ otobüs bileti satın alarak Elazığ Otogarına giriş yaptığınızda, “Çırçır Şelalesi, Harput Buzluk Mağarası, Hazar Gölü Plajı, Elazığ Kapalı Çarşı, Elazığ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Harput Kalesi, Keban Baraj Gölü, Kömürhan Köprüsü, Karakoçan Golan Kaplıcaları, Hazarbaba Kayak Merkezi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir yöresel lezzetlerinin tadına bakabilirsiniz.
Adana - Elazığ otobüs bileti fiyatları, “70 - 80 TL” aralığında değişim göstermektedir. Bu güzergah üzerinde sefer düzenleyen firmalar arasında, “Can Dersim Tunceliler, Elazığ Murat Turizm, Has Bingöl, Muş Yolu Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz. En uygun Adana - Elazığ otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
  Elazığ Hakkında
Nüfus:
406,131
Yüzölçümü:
9.281,45 km²
Plaka:
23
Telefon kodu:
(424)
Otogar:
Elazığ Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.