Elazığ Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Elazığ otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Elazığ otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
MALATYA BEYDAGI 39
Has Bingol 3
Star Diyarbakır 3
Özlem Diyarbakır 3
Tokat Yıldızı 2
- HEMEN SATIN AL ! -

İndirimli otobüs bileti ile Elazığ’a seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz 30’dan fazla otobüs firması bulunmaktadır. Bunlar arasında seçim yapmak için fiyat karşılaştırması yapabilir veya daha önce seyahat etmiş olan yolcuların yorumlarından yararlanabilirsiniz. Sitemizden Elazığ uçak bileti alımı da yapabilirsiniz.

Neredennereye adresinde arama yaptığınızda size en uygun zamanda gerçekleşecek tüm seferleri ve fiyatları tek sayfada bir arada görürsünüz. Bunun için arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna basmanız yeterli. Karşınıza gelen ekrandan seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi anında pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ülkenin hemen her ilinden direkt seferlerl ile ulaşılabilen şehre en çok seyahat eden firmalar ise Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm ve Elazığlılar Turizm. Bu firmalar etkinliklerini şehir merkezli olarak sürdürmektedir. Otobüs bileti kampanyaları ile şehre yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz tarihi ve doğal güzellikleri ise şöyle sıralamak mümkün. Ağa Camii, Buzluk Mağarası, Demirkapı Han, Ekinözü Çeşmesi, Golan Kaplıcaları, Harput Kalesi olarak sıralanabilir. Ağa Camii şehirde 1559 yılında inşa edilmiştir. Zaman içinde ibadethane yapısı ortadan kalkan caminin sadece minaresi ayakta kalmıştır.

1996 yılında yapılan onarımlar ile camii tekrar ibadete açılmıştır. Buzluk mağarası Harput’da bulunmaktadır. Mağarada jeolojik özellikler nedeniyle yaz mevsiminde buz oluşumları görülmektedir. Ancak mağarada kışın buz oluşmamaktadır. yapılan çalışmalar sonucunda mağaraya kolayca giriş ve çıkış sağlanmaktadır. Mağara çevresinde dinlenebileceğiniz ve yöresel lezzetlerin tadına bakabileceğiniz bir de restoran bulunmaktadır. Elazığ biletleriniz ile ilgili işlemlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek için AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Yolculuk" Misafir
Çok güzel bir yolculuk geçirdim. Rahat ve güvenli
"" Misafir
sivas ilinde 1 bck saat içinde 2 defa mola verdi sırf dinlenme tesisiyle anlaşmalı diye. beş saatlik yolculuğu 6 saatte tamamladı. lütfen zamanlamayı doğru gösterin planlarımızı ona göre yapıyoruz. fazladan 4 bçk saat otogarda beklememe neden olduğunuz için teşekkür ederim. dikkate alınacak mı sanmıyorum.
"Guzel" Misafir
Guzel
"Pişmanlık" Misafir
Parası ile motosiklet taşıttım hem de gayet yüksek miktara. Toplamda 3,5 bilet parasından fazla verdim. Motoru da bagajda mahvettiler. Muavin ve şöför de ilgilenmedi. Motosiklette derin çizikler oluştu. Bindiğime ve motosikleti taşıttığıma pişmanım. Yolda kaldığım için mecburen binmiştim. Keşke binmeseydim. Bu nedenle 1 yıldız bile fazla.
"" Misafir
Otobüsteki tabletler hiç bir şekilde çalışmıyordu, 9 saat süren yolculuk 11 saatte tamamlandı hiç bir şekilde memnun kalmadım.
"" Misafir
Yolculuk araç yüzünden eziyet haline dönüştü.koltukların rahatsızlığı,koltuk mesafesi, tavandan su damlaması ve içerideki sıcaklığın düzenlenenemesi aşırı sıcak veya aşırı soğuk.kötü bir yolculuktu.Tavsiye etmem.
"" Misafir
Yaşadığım en konforsuz ve sıkıntılı yolculuklardan birisiydi. Elazığdan Malatya'ya kadar servis tipi bir araç ile gittik ve eşyalar insanlar hepsi bir aradaydı. Araç inanılmaz soğuktu.
"" Misafir
Otobüs tam 45 dakika geç hareket etti. Varış saati gece 12 yazıyordu ama bir buçukta malatya ya vardık. Otobüsün nerde olduğunu ve neden geç kaldığını sormak için starbatman internet sitesinde yazan müşteri hizmetleri numarasını aradım ama tabi ki kimseye ulaşamadım veya elazığ plaka kodunu girdiğim halde ya Diyarbakır çıktı ya da başka yerler çıktı. Bu durumun acilen düzeltilmesi lazım. Elazığ otogarında otobüsün neden geç kaldığını sordum ama verdikleri cevaplardan ve tavırlarından dolayı ikinci bir soru sormaya çekindim. Özellikle genç olan görevli daha ilk sorudan çok kaba tepkiler verdi ki normalde ortada bir sorun olmasa bile o arkadaşın bakışları, konuşma tarzı, ses tonu rahatlıkla çok sert tartışmalara veya kavgaya sebebiyet verebilir. Sonuç olarak hem geç kaldım hem de muhattap alabileceğim kimseye ulaşamadım. Sadece elazığ otogarındakilerle konuşabildim ama onlar da kibar olmamaya yemin etmiş gibi davranışlar sergilediler.........
"5 kuruş etmez" Misafir
Yolculugum tamamen fiyaskoydu
"KÖTÜ YOLCULUK" Misafir
ben uzun zamandır has bingöl ile yolculuk yapmaktayım ama hiç hoşnut değilim
1) söförler çok fazla sigara içiyor o yüzden ön koltuk tercih etmiyorum
2) araba her zaman otogarlara hareket saatinden geç gelmektedir.
3)molalar çok uzun sürmektedir.