scorecardresearch
Elazığ Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

İndirimli otobüs bileti ile Elazığ’a seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz 30’dan fazla otobüs firması bulunmaktadır. Bunlar arasında seçim yapmak için fiyat karşılaştırması yapabilir veya daha önce seyahat etmiş olan yolcuların yorumlarından yararlanabilirsiniz. Neredennereye adresinde arama yaptığınızda size en uygun zamanda gerçekleşecek tüm seferleri ve fiyatları tek sayfada bir arada görürsünüz. Bunun için arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna basmanız yeterli. Karşınıza gelen ekrandan seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi anında pratik bir şekilde satın alabilirsiniz. Ülkenin hemen her ilinden direkt seferlerl ile ulaşılabilen şehre en çok seyahat eden firmalar ise Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm ve Elazığlılar Turizm. Bu firmalar etkinliklerini şehir merkezli olarak sürdürmektedir. Otobüs bileti kampanyaları ile şehre yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz tarihi ve doğal güzellikleri ise şöyle sıralamak mümkün. Ağa Camii, Buzluk Mağarası, Demirkapı Han, Ekinözü Çeşmesi, Golan Kaplıcaları, Harput Kalesi olarak sıralanabilir. Ağa Camii şehirde 1559 yılında inşa edilmiştir. Zaman içinde ibadethane yapısı ortadan kalkan caminin sadece minaresi ayakta kalmıştır. 1996 yılında yapılan onarımlar ile camii tekrar ibadete açılmıştır. Buzluk mağarası Harput’da bulunmaktadır. Mağarada jeolojik özellikler nedeniyle yaz mevsiminde buz oluşumları görülmektedir. Ancak mağarada kışın buz oluşmamaktadır. yapılan çalışmalar sonucunda mağaraya kolayca giriş ve çıkış sağlanmaktadır. Mağara çevresinde dinlenebileceğiniz ve yöresel lezzetlerin tadına bakabileceğiniz bir de restoran bulunmaktadır. Elazığ biletleriniz ile ilgili işlemlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek için AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

"Harikaydı " Misafir
Artık burdan alacağım insaAllah biletlerimi
"Best Van " Misafir
Sorunsuz bir yolculuktu. Tercih ve tavsiye ederim.
"Gecikme" Misafir
üç buçuk saat geçikme ile Trabzona inebildik.
"Tam anlamıyla rezalet." Misafir
Firma söylediği saatten 45 dk önce gelip benimle irtibata geçmeden gitmiştir.2 saat sonra başka firmayla gitmek zorunda kaldığım gibi peşin almak gibi bir hatadan dolayı da param yanmıştır.
"KESİNLİKLE ÖNERİYORUM" Misafir
Firma ile Elazığ- İzmit arası yaptığım yolculuktan hayli memnun kaldım. Kesinlikle çok daha prestij elde etmiş ve pahalı firmalardan hiçbir farkları yok. Bana her konuda nezaketli ve samimi yaklaştılar. Kesinlikle gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum ve burası aracılığıyla geldiğim araçtaki çalişanlara cok tesekkur ediyorum.
"Firma çok kötü" Misafir
Firma olarak merdiven altı diyebilirim. Aracın içi sigara kokuyor. Yolculuğum bitene kadar başım çatladı ağrıdan. Ücret ödememek için hiç bir Otogara girmedi yolcuları dakikalarca beklediğimiz oldu.
"İLGİLİ KİŞİLERE" Misafir
ZAMANINDA VARIŞ OLMADI ÇOK GECİKTİRDİLER ÇOK HAVASIZ AMAN ALLAHIM ARKA KOLTUKLAR İPTAL EDİP BAGAJ YÜKLEMİŞLER SAĞSALİM AİLEMİN GELDİYİNE ŞÜKREDİYORUM DEMEKKİ UCUZ OLDUMU BÖYLE OLURMUŞ YAZIKKİ ELAZIĞ FİRMASI BİR DAHA TÖVBELER OLSUN GAKKOŞUM BÖYLE OLMAMALILARDI SAYGILAR AKŞAM 7 ARACI ERTESİ GÜN 2 DE HAREMDE PEKİ ESENLERE BİDE GİTTİGİNİ DÜŞÜN 18 SAATLİK YOLU 23 SAATE ÇIKARDILAR VAY ANAM VAY
"Muşteri memnuniyeti sıfır" Misafir
muşteri memnuniyeti sıfır
"Eski Elazığlılar turizmden eser yok" Misafir
Eski Elazığlılar turizmden eser yok. Nereden nereyeden aldığım bileti de kavga dövüş print ettirebildik. (sitede, bileti ofisten alın deniliyor. Bilet yetkilisi ancak 1 saat kala verebilirim diyor. Saçmalık)
"Rezalet" Misafir
biletli olmama rağmen beni almadılar yolda kaldım.elazığdan 5:30 da çıkması gerekirken 5 olmadan çıkmış.mecburen başka firmadan tekrar bilet almak zorunda kaldım.