scorecardresearch
Elazığ Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Elazığ otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Elazığ otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Has Bingol 3
Star Diyarbakır 3
Cesur Bingöl 2
Öz Elazığlılar 2
Best Van Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -

İndirimli otobüs bileti ile Elazığ’a seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz 30’dan fazla otobüs firması bulunmaktadır. Bunlar arasında seçim yapmak için fiyat karşılaştırması yapabilir veya daha önce seyahat etmiş olan yolcuların yorumlarından yararlanabilirsiniz. Sitemizden Elazığ uçak bileti alımı da yapabilirsiniz.

Neredennereye adresinde arama yaptığınızda size en uygun zamanda gerçekleşecek tüm seferleri ve fiyatları tek sayfada bir arada görürsünüz. Bunun için arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarih bilgisini ekleyerek bilet ara butonuna basmanız yeterli. Karşınıza gelen ekrandan seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi anında pratik bir şekilde satın alabilirsiniz.

Ülkenin hemen her ilinden direkt seferlerl ile ulaşılabilen şehre en çok seyahat eden firmalar ise Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm ve Elazığlılar Turizm. Bu firmalar etkinliklerini şehir merkezli olarak sürdürmektedir. Otobüs bileti kampanyaları ile şehre yolculuk ettiğinizde görebileceğiniz tarihi ve doğal güzellikleri ise şöyle sıralamak mümkün. Ağa Camii, Buzluk Mağarası, Demirkapı Han, Ekinözü Çeşmesi, Golan Kaplıcaları, Harput Kalesi olarak sıralanabilir. Ağa Camii şehirde 1559 yılında inşa edilmiştir. Zaman içinde ibadethane yapısı ortadan kalkan caminin sadece minaresi ayakta kalmıştır.

1996 yılında yapılan onarımlar ile camii tekrar ibadete açılmıştır. Buzluk mağarası Harput’da bulunmaktadır. Mağarada jeolojik özellikler nedeniyle yaz mevsiminde buz oluşumları görülmektedir. Ancak mağarada kışın buz oluşmamaktadır. yapılan çalışmalar sonucunda mağaraya kolayca giriş ve çıkış sağlanmaktadır. Mağara çevresinde dinlenebileceğiniz ve yöresel lezzetlerin tadına bakabileceğiniz bir de restoran bulunmaktadır. Elazığ biletleriniz ile ilgili işlemlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirmek için AppStore ve Google PlayStore’da bulabilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"5 kuruş etmez" Misafir
Yolculugum tamamen fiyaskoydu
"KÖTÜ YOLCULUK" Misafir
ben uzun zamandır has bingöl ile yolculuk yapmaktayım ama hiç hoşnut değilim
1) söförler çok fazla sigara içiyor o yüzden ön koltuk tercih etmiyorum
2) araba her zaman otogarlara hareket saatinden geç gelmektedir.
3)molalar çok uzun sürmektedir.
"Kötü bir deneyimdi has bingöl seyahat son oldu" Misafir
Kötü bir deneyimdi has bingöl seyahat son oldu
"İnanılmaz şoka uğradım!" Misafir
Herşey internetten yanlış bilet almamla başladı. Müşteri hizmetlerinden İlknur Hanım çok yardımcı oldu. Otobüse binene kadar problem yoktu. Otobüse bindiğim ilk dakikalar da çok güzeldi fakat birkaç olay sonrası yolculuğum kabusa döndü. İlk olarak kulaklığım bozuk çıktı ve muavinin hareketleri çok kaba ve kırıcıydı. Sonrasında ise başka bir yolcuya ait biletin iki defa kesildiğini öğrendik. Kırıkkale Otogarı'nda yaşanan bu olay esnasında haliyle uzun süre bekledik. Sonrasında ise çok defa çevirmeye maruz kaldık. Bir ara otobüsün hortumu patladı. Şoför sanayiye yetişiyim diye neredeyse bizi kalpten götürüyordu. Sanayide de beklemiş olduk. 14 saatlik yolu 16 saatte geldim. Hizmetiniz için teşekkür ederim Metro Turizm. Bir daha görüşmemek dileği ile. Hoşçakalın...
"Yolculuk" Misafir
Mümkün mertebe bı daha bu seyahat acentesini tercih etmem gibi geliyor
"Sadece Zamanında Yetişmedi" Misafir
Yolculuk iyidi aractaki prizler cok isime yaradi yolculuk iyidi fakat sitede varış saati 13.00 yazıyordu 14.30 gibi yetiştim
Şoför veya firma ile alakalı değildi yollar çok bozuktu hatta yolun olmadığı yerler vardı sadece sitedeki varış saatinin guncellenmesi gerek o da yollardan kaynaklı
Tekrar tercih edeceğim firmalar arasında gibi duruyor
"Emniyet kemeri eksik" Misafir
Geldiğim araçta 23 numaranın emniyet kemeri yoktu o yüzden güvenlik 1 yıldız verdim onun haricinde şöförümüz gakko dayıydı(feyzi) samimi tavırları ve güleryüzü için teşekkür ederim
"TOVBE METRO BİNMEM ARTIM" Misafir
Sürekli METRO ve SUHAyla yolculuk yapardım.Artik benim için bu firmalara zorda kalırsam binerim.Şoför ve muavini iyiyse yolculuk iyi vec et.Ama şoför ve Muavin de is yoksa yolculuk da berbat geçiyor.Yardımsever insanlar.Servis hizmeti de var ve çok yardim ediyorlar.Ben cok memnun kaldım.
"Bagaj " Misafir
Bagaj dan çantam düştü ve özür bile dilemediler.
"Mctadm" Misafir
Doğuya seyahat edilecekse kesinlikle doğu firmalarından Murat turizmin tercih edilmesinden yanayım. Ve bu tavsiyemi doğuya gidecek her soran için, ayrica buradan sizlerin aracılığıyla dile getirmeye çalışıyorum. Aslında bakarsanız doğudaki firmalarin bir kusur varsa bu durumun %80 muavinden kaynaklandığını söylemek gerekir. Bu durum Doğudaki seyehat firmalarının çoğu kendi çocuklarını ve akrabalarını muavin olarak çalıştırılmasından kaynaklanıyor. Öyle ki bazen şoförlerin müavinden fırça yediğine şahit olmuşluğum var. Bunu şoföre yapan yolcuya ne yapmaz ki.

Vel-hasıl dünkü yolculuğumla ilgili yoruma gelecek olursak; yanımda oturan 2 suriyeli arkadaşın telefonunda interneti çekmemesi. ben de muhtemelen kullandıkları hatta bir problem çıkmış olabileceğini ayrıca otobüste wi-fi'nin olabileceğini muavin gelince de sorarsınız şifresini alır kullanırsınız dedim. 5 dk sonra muavin bize doğru yaklaşınca yarim yanımda oturan suriyeli yamalak türkçesiyle "wi-fi şifre var" gibi bir cümle kullandı. Ardından muavin konuşmalarından suriyeli olduğu anlamış ki (ama eminim avrupalı veya balkanlardan gelen biri olsaydı daha farklı davranırdı ve nedense karşıda ki yarim yarim yamalak türkçe soru sorunca bizler de yarim yamalak bir türkçe ile cevap vermeye çalışyoruz ) "suriye Wi-fi var burda wi-fi soruyon" diye sert bir ses tonla cevap verdi. Ama bu yarim yamalak cümleyi bir kaç kez tekrarladı. Sadece onlara degil bir kaç rüküş giyimli gördüğü (tahminimce öyle) çünkü bir kaç güzel giyimli hanımefendi ve beyefendi ile konuşunca gayet nazik bildiği cümleyi en asil duruşu sergileyerek ve en güzel ses tonuyla kullanmaya çalıştıysa da samimiyetindeki duruşa aldanan bazı güzel giyimli beyefendiler ve hanimdendiler bozuntuya vermemeye çalıştı. İçecek dağıttığı sırada en nazik sözcükleri seçmedeki zorluğundan sonra "sen ne iciyorsun abi, bayan veya abla" dedikten sonra yanımdaki suriyelilerle el işareti ve karşıdaki tekrar anlamaz diye sert bir ses tonu ve devrik cümlelerle "içmek vişne, kola sen ne içiyor?" gibi dedikten sonra, muhtemelen yanımda suriyeli az önceki aldığı yanıttan çekinmiş olmalı ki el hareketleriyle ve bir kaç türkçe kelimeyle ben bir birşey almayacağını söyledi. (yine zannımca sen fakirsin ve bir de üstüne üstelik suriyelisin beleş birşeyler ikram edildiğin de almamak ne demek yahu) gibi bir düşünce geçirdi ki aklından muavin bu duruma çok şaşırdı. Ve bu şaşırma durumunu bir kaç kez tekrarlandı.

Sevgili Murat. Siz iyi ve köklü bir firmasınız. Muavinin dayısı olabilirsiniz ama iyi hizmetin para ettiğini bilmeyecek kadar da ticarette deneyimsiz değilsiniz. Sizden ricam eminim herkesin temennisi bu olsa gerek şu muavinlerinizi doğusu-batısı, yabancısı-yerlisi her kim olursa olsun müşteriyle ne şekilde konuşacağını ve nasıl davranacağını anlatın veya işe alırken bir teste tabi tutun daha doğrusu iyi bir eğitim almış kişilerden seçmeye çalışın. Emin olun bu durum sizi hem maddi hem de manevi anlamda çok mutlu edecektir. İyi calismalar...