neredennereye.com, Balıkesir Uludağ Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Balıkesir Uludağ Turizm

Balıkesir Uludağ Turizm
 

neredennereye.com,
Balıkesir Uludağ Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Balıkesir Uludağ Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Balıkesir Uludağ Turizm

444 22 22
Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 114 Balıkesir
0266 246 60 50

Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde NeredenNereye.com üzerinden alabilisiniz.


Firma, 1973 yılında Fehmi Şengörenoğlu tarafından kurumuştur ve kurulduğu günden yalnızca 1 yıl sonra, o dönemin lüks otobüslerinden biri olan Mercedes O302 model sıfır bir otobüsü araç filosuna dâhil etmiştir. Araç filosunu her geçen gün yenilemeye ve çoğaltmaya karar veren firma, misafirlerine daha iyi hizmet verebilmeyi ve daha çok servis olanağı sunmayı hedeflemiştir. Bu düşüncelerle yoluna devam eden firma, 2006 yılında, araç filosuna Mercedes – Benz’in ürettiği Travego marka otobüsleri katarak, sektörün güçlü oyuncularından bir haline gelmiştir. Araç filosunu güçlendirdikten hemen sonra Balıkesir ve Bandırma’dan Ayvalık, Edremit, Akçay ve Altınoluk seferlerini başlatmıştır. Bu bölgelere seferlerin başlamasının en büyük nedenlerinden biri ise, buraların ülkemizin en gözde turistik beldeleri olmasıdır. Yıllar geçtikte şirket, sefer güzergâhlarına yenilerini eklemiş ve İzmir – İstanbul, Balıkesir – İstanbul ve Bursa – İstanbul arasındaki seferlerine başlamıştır. Karayolu ağını hızla geliştiren şirket, 2007 yılında Neoplan marka otobüsleri de ekleyerek, araç filosunu güçlendirmiştir. Böylece bulunduğu bölgede son derece güvenilir ve itibarlı bir firma olmayı başarmıştır. Yüksek güvenlikli ve en son teknolojilerle donatılmış otobüsleriyle misafirlerin keyifli bir seyahat geçirmeleri için her şeyi düşünmüştür. Bugüne baktığımızda şirketin araç filosunda 80 adet otobüs bulunmaktadır.


Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti


Balıkesir, ülkemizin hem tarımsal hem de ekonomik anlamda oldukça önemli bir şehridir. Türkiye’nin naif ve sevgi dolu insanlarını içinde barındıran Balıkesir’in tarihsel geçmişi de oldukça merak uyandırıcıdır. Şehrin içerisinde bulunan pek çok mağara, höyük ve düz yerleşim yerleri görülmeye değerdir. Binlerce yıllık bir tarihe sahip olan Balıkesir, medeniyetin beşiği olmuş bir şehrimizdir. Siz de Balıkesir’in tüm bu güzelliklerini keşfetmek isterseniz, Balıkesir Uludağ Turizm Otobüs Bileti satın alabilirsiniz. Türkiye’nin turizm merkezi Antalya’ya da seferler gerçekleştirmektedir. Doğal güzellikleri ve yol kenarında sizleri karşılayan palmiyeleri ile Antalya, kendine özgü mimarisi ve tarihi dokusuyla, her yıl binlerce turisti ağırlamaktadır. En önemli seferlerinden biri de İzmir’dir. Özellikle dünyanın en büyük organizasyonlarından biri olan EXPO Fuarlarının düzenlendiği bu şehrin güzelliklerini de yakından görmenizi tavsiye ediyoruz. Tüm bunların yanı sıra İstanbul, Ankara, Aydın, Burdur, Bursa, Denizli, Eskişehir, Isparta, Manisa ve Uşak gibi şehirlere ve ilçelerine seferleri de mevcuttur.


Balıkesir Uludağ Turizm Hakkında


Balıkesir Uludağ Turizm, Fehmi Şengörenoğlu tarafından kurulmuştur. Öncelikle yazıhane görevlisi olarak başladığı turizm sektöründe 1961 yılında Aşan Turizm’i üç ortak olarak açmasıyla adını duyurmaya başlamıştır. Aşan Turizm öncelikle Balıkesir – Bandırma seferleri yaparak ulaşım sektöründe tecrübe kazanmıştır. İlerleyen yıllarda ortaklarından ayrılan Fehmi Şengörenoğlu 1973 yılında Balıkesir Uludağ Turizm firmasını kurmuştur. Kurmuş olduğu bu otobüs firmasıyla yolcularına en iyi hizmeti sunmak için yola çıkmıştır. 1996 yılına kadar sürekli gelişen, yenilenen ve taşımacılık sektöründe oluşan hızlı değişimlere ayak uyduran yapısıyla sağlam adımlarla ilerleyen firma çok hızlı bir şekilde büyümüştür. Hizmetlerine Balıkesir – Bandırma seferleriyle başlayan firma Balıkesir – İzmir, Bandırma – İzmir, Balıkesir – Bursa hatlarını açarak ulaşım sektörüne iyice yerleşmiştir. 1996 yılında araç filosu arasına yeni otobüsler katarak gittikçe büyümüştür. 2000 yılının başlarında Antalya – Alanya hattını almıştır. Sürekli büyüyen firma bünyesine 2004 yılında Isparta hattını katmıştır. Gelişmesini bu şekilde hızlı bir şekilde gerçekleştiren firma günümüzde 140 araç kapasitesiyle müşterilerine daha iyi hizmeti verebilmek için sürekli kendini yenilemektedir.


Balıkesir Uludağ Turizmin Vizyon ve İlkeleri


Müşteri odaklı çalışma prensibine sahiptir.


İş ahlakı koşuluna bağlı kalmak.


Müşteri memnuniyeti için sürekli olarak kendini geliştirmek.


Balıkesir Uludağ Turizm Verdiği Genel Hizmetler


Ücretsiz şehir içi servisler: Firma aracılığıyla şehirlerarası yolculuk yapan yolcuları için ücretsiz servis hizmeti sunmaktadır. Servisler Ankara, Antalya, İstanbul, Aydın, Ayvalık, Balıkesir, Bandırma, Bursa, Denizli, Gönen, Gebze, Isparta, İzmir şehirlerinde bulunmaktadır.


Şehirler arası yolcu taşımacılığı : Sektörün öncü isimlerinden biri olan firma 200’den fazla satış noktası, 100’den fazla otobüsü ile günlük 150 seferiyle hizmet vermektedir. 


Şehir içi servis taşımacılığı: Büyük kalite ve güvenlik hizmetleriyle beraber 18 servis aracı ve 22 güler yüzlü ve deneyimli personeliyle en konforlu hizmeti vermektedir.


Turizm taşımacılığı: Bünyesinde bulunan geniş araç kapasitesiyle her türlü gezi organizasyonuna araç sağlamaktadır.


Binek araç kiralama: Sahte ve güvenilir olmayan rent a car firmalarından kendinizi korumak ve her türlü hakkınızı koruyabileceğiniz şekilde araba kiralamak istiyorsanız firmamız sizlere çok uygun fiyatlar karşılığında bu hizmeti sağmaktadır.

Balıkesir Uludağ Turizm tüm seferleri ile NeredenNereye.com'da! Balıkesir Uludağ otobüs bileti fiyatları ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, Balıkesir Uludağ otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.
Popüler Rota Fiyat
İzmir - İstanbul 80 TL
İstanbul - İzmir 80 TL
Balıkesir - İstanbul 57 TL
Mustafakemalpaşa - Bozüyük 50 TL
Çorlu - İzmir 115 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
68Puan
31%
20%
23%
7%
18%
Toplam Yorum Sayısı (144)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Teşekkür" erdoğan dönmez
sayın uludağ turizm çalışanları mustafa kemalpaşa daki yazıhanenizi gördüm sizleri çok takdir ettim hızlı bir gelişim değişim var merkez karakolu nun karşısına temiz bir ofis açmışsınız personeli güleryüzlü ve kibar arkadaşlar yolculuğum da iyi geçti tüm personele teşekkürlerimi bir borç bilirim..
"Personel" ibrahim
adım ibrahim bende daha önce bu firmada muavin olarak çalıştım firmamız bize bütün ikramlarımızı fazlasıyla veriyordu.lütfen muavinler kabaydı falan demeyin benimle seyahat eden yolcularımızdan hiçbirinden şikayet duymadım firmamız yolcularına elinden geldiğince yardımcı oluyo size şöyle bişey anlatayım izmirden akşam 8.30 erdeğe gitmek üzere perona girdim yolcuları aldıktan sonra bilet kontrolü yaparken 4 nolu koltukta oturan yolcunun bileti sabah 8.30 aracınaydı yani arabasını kaçırmıştı.sorduğumda ben akşam 8.30 diye biliyordum dedi.ve biz o yolcuyu götürdük.isteseydik götürmezdik çünkü bileti yanmıştı.lütfen firmamızı kötülemeyi bırakın birazda kendinizde suç arayın
"" Misafir
bu insanlar parasına bile şikayet bulmuşlar ya pes artık yani,ben neden böyle seylerle karsılasmadım farklı firmalardanmı bahsedıyoruz acaba benımmı yanlısım var sızmı anlayıssızsınız
"MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" TÜRKAN ÖZDEMİR
DİĞER BİR ÇOK GELİŞMİŞ FİRMALRLA SEYAHAT ETTİM,ANCAK BU KADAR İYİ İR FİRMAYA İLK RASTLIYORUM DESEM ABARTMIŞ OLMAM.PERSONELLERİN GÜLER YÜZLÜ OLMASI MÜŞTERİDE GÜVEN DUYGUSU SAĞLIYOR.FİRMANIZ İLE2 KEZ SEFERE ÇIKTIM.ÇOK İYİ YOLCULUK GEÇİRDİM.BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.ŞİKAYETİ OLAN İNSANLARA HATIRLATMAK İSTERİM BAZI İNSANLAR GERÇEKTEN ÇEKİLMİYOR,FİRMALARA ÇAMUR ATMAMAK LAZIM.
"Uludağ firması" Misafir
01.10.2008 tarihinde Balıkesir terminalden Edremit'e gitmek için ULUDAĞ firmasına gittim.Otobüsün hemen kalkacağını söylediler.Bilet kesmediler otobüste kesileceği söylendi.Otobüse gittiğimde şoföre söyledim.Tamam tamam binin yer çok, istediğiniz yere oturun dedi.Bindik,elinde listeyle gelen kişiye ( muavin olduğunu düşündüm değilmiş)durumu açıkladığımda aynı şeyleri oda söyledi.Hareket ettikten sonra elinde listeyle gelen bir başka kişiye söylediğimde fazla olduğumuz ortaya çıktı.Biz üç kişiydik ama fazlalık 8 kişi idi.Yoncadaki yazıhane ile görüştü.Daha sonra şoförle konuşuyor fazlalığı söylüyor.Şoförde çevre yolunda indirirsin arkadaki arabayla gelirler dediğini duydum.Muavine durumu sordum ve binerken yer olduğunu söylediklerini belirttim.Şoföre de sorduğumu söylediğimde adam bana, ona değil "bana" soracaktın."Arabanın sahibi benim" cevabını verdi.Bizimle birlikte 2 kişiyi daha indirdiler.Çevre yolunda 5 kişi otobüsten indirildik.Arkadan yarım saat sonraki Balıkesir Seyhate bindirildik."Yer yok demek" ya da "diğer firmaya yönlendirmek" bu kadar mı zor? Ben bayram günü kalabalık olur diye yonca ya gitmemiş,terminale gitmiştim hatam bu olsa gerek.Edremit Uludağ firması ise tam tersine işlerini çok iyi yapıyorlar.ÖRNEK ALMALARINI DİLERİM.
"Yoldurumu" Misafir
uzun süredir izmir erdek arası seyahat ediyorum yollarda müşteri alımlarından son derece rahatsızım çoğu kez durmak zorunda kalıyoruz
"Yazıhane memnuniyeti" seçil özsoy
bir süreden beri devamlı susurluk izmir susurluk istanbul arası uludağ ile gidip gelmekteyim.firmanızından çok memnunum.özellikle istanbul yolculuklarım müthiş rahat ve keyifli geçmekte.ve susurluk yazanenizdeki çalışan personeliniz gerçekten çok nazik kibar ve eğitimli olduğu belli.çok ii hizmet veriyorlar her anlamda..herşey için çok teşekkürler uludağ..
"Mükemmel" Misafir
arkadaşlar o eski bildiğiniz uludağ değil.. ben geçenlerde istanbul izmir arası gittim hayatımda bu kadar kaliteli bi yolculuk yaptığımı bilmem
"Yolcu şikayetleri" ercan hacıyetimoğlu
bende firma personeliyim öncelikle yapyığınız şikayetler konusunda firmanın yaptığı köklü değişikler olduğunu belirtmek isterim.yaptığınız şikayetler ve istekler bizleri daha iyi noktalara ulaştıracaktır.firmanın her türlü istek ve görüşlere açık olduğunu hatırlatır bir sonrakiseyahatlerinizde farkedeceğiniz inanıyorum
"Muavinleriniz yolculara cok kaba" Misafir
önümde duran çöpü muavine verdim atabilir misiniz diye muavin sert ve kaba bir şekilde bağırarak KENDİNİZ ATAMIYORMUSUNUZ DEDİ

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 sonraki yorumlar >