Silifke Otobüs Bileti

Silifke Otobüs Bileti

Silifke Otobüs Biletleri

Güneşli bir hafta sonunda Silifke yoğurdunu tadıp, masmavi deniz kıyısında gezerek temiz havayı içinize çekmeye ne dersiniz? Hepsi tek bir Silifke otobüs bileti ile mümkün. Neredennereye.com’da Silifke otobüs firmalarını, otobüs sefer saatlrini, firmaların araç özelliklerini ve bilet fiyatlarını görebilirsiniz.

Etkileyici tarihi ile özel değerlere sahip olan Silifke ilçesine giden otobüs firmaları Ulusoy, Metro, Köksallar, Taşucu Denizkızı, Kontur, Özkaymak, Mersin Villa Seyahat, Güney Akdeniz Turizm, Seç Turizm ve Silifke Koop’dur. Bu otobüs firmalarından bulunduğunuz lokasyona göre en uygun olan firmayı seçerek Silifke otobüs biletini satın alabilirsiniz. Mersin ilimizin en önemli ilçelerinden olan Silifke’ye en çok Mersin, Antalya, İzmir ve İstanbul destinasyonlarından yolculuk yapılıyor. İlçe, İç Anadolu Bölgesi’ne bağlanan yolları nedeni ile ulaşımda stratejik bir konuma sahiptir.
Silifke otobüs biletinizi alırken fiyat sizin için çok önemli olabilir. Sitemizin sağladığı özel avantajlar sayesinde dışarıdaki fiyatlardan daha hesaplı Silifke otobüs bileti bulabilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir ilinden maksimum 90TL ödeyerek Silifke’ye varmanız mümkün. Silifke Otogarı’na vardığınızda beldenin en uzak bölgelerine dahi otobüs ve minibüs seferleri bulunuyor. Silifke Otogarı’na 0324 714 28 54 nolu telefondan ulaşarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
 

Silifke Otobüs Bileti