Yolcu Sayısı
1

Safranbolu otobüs bileti

Safranbolu Otobüs Bileti

En popüler Safranbolu otobüs rotaları

Safranbolu otobüs bileti fiyatları, Safranbolu otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Safranbolu otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
KastamonuSafranbolu200 TL14
GeredeSafranbolu200 TL10
BayrampaşaSafranbolu550 TL10
EsenlerSafranbolu550 TL10
İstanbulSafranbolu550 TL10

Safranbolu otogarı

  • Safranbolu(370) 712 4108

Safranbolu otobüs biletleri

Karadeniz bölgesinde bulunan Karabük ilimizin en çok bilinen ilçesi olan Safranbolu hakkında merak ettiklerinize sitemizden ulaşabileceksiniz. Özellikle ismini Safranbolu evleri ile duyuran ilçemizde birçok önemli eser bulunmaktadır. İşte son derece güzel ve şirin olan bu kentimiz hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler ile paylaşmaya başlayalım.

Osmanlı devletinin oldukça önem verdiği illerin başında gelen Karabük’te çok fazla yapı bulunmaktadır. Bu yapıların halen ayakta kalmaları ise dikkatleri üzerine çekmesine neden olmaktadır.

Özellikle Safranbolu ilçesinin en çok bilinen yeri olarak sizlere ilk önerdiğimiz yer 3. Selim zamanından kalma İncekaya su kemeri oluyor. Uzun zamandır ayakta kalan bu yerin tarihi bir mekan olması dikkatleri üzerine çekmesine neden oluyor. Harika bir yapı olarak dikkat çeken bu Su kemerinin Osmanlı döneminden kalması oldukça önemli eser olmasına neden oluyor.

Doğal güzellik olan Safranbolu Bulak Mencilis Mağarası ile devam edelim. Uzunluğu 5 km’ye kadar uzanan bu mağaranın özellikle içinde bulunan dikik ve sarkıtlar bakımından dikkat çekmesi ziyaretçilerin ilgi odağı olmasına neden olmaktadır.

Safranbolu ilçesinde sizlere gitmenizi önereceğimiz bir başka önemli yer ise adı ile ün yapmış olan Safranbolu evleri olarak dikkat çekiyor.Yaptığı restorasyon çalışmaları ile tüm dikkatleri üzerine çeken bu ilçemize gelenler ilk gittiği mekan olan Safranbolu evleri ilçenin en dikkat çekici yerleri arasında gelmektedir. Safranbolu otobüs bileti alımı için doğru yerdesiniz!

Safranbolu Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr