Yolcu Sayısı
1

Patnos otobüs bileti

Patnos Otobüs Bileti

En popüler Patnos otobüs rotaları

Patnos otobüs bileti fiyatları, Patnos otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Patnos otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
ErzincanPatnos450 TL16
ŞanlıurfaPatnos600 TL12
DiyarbakırPatnos450 TL10
GaziantepPatnos85 TL10
İstanbul (Anadolu)Patnos100 TL9

Patnos otogarı

  • Patnos(472)

Patnos otobüs biletleri


Patnos, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olan Ağrı’nın ilçelerinden bir tanesidir. Doğu Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer alır. Eğer tatilinizi yapmak için el değmemiş son derece doğal ve coğrafi özellikleri ile ilgi çekici bir bölge arıyorsanız, Ağrı'nın Patnos ilçesi tam bu aradığınız özelliklere sahiptir. Doğu insanının size olan sıcakkanlı yaklaşımının yanı sıra, bölgedeki olağanüstü yemekler ve özellikle de lezzetli et seçenekleri, burada hem gözünüze hem de zevkinize hitap edecek sonuçlar ortaya koymakta. Patnos’a karayolu üzerinden ulaşım sağlamak mümkündür. Yolculuğunuz Patnos Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferleri ile şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her yerinden en uygun Patnos otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.
Patnos, kırsal kesimde karasal iklimin özelliklerini sergileyen bir yerleşim yeri olarak yılın büyük bölümünde soğuk günler geçirir. Bu durum aynı zamanda bölgenin temel ekonomik faaliyetlerinden biri olan tarım üzerinde de etkili olmaktadır. Bu nedenle ilçede daha çok büyük baş hayvan yetiştiriciliği ön plana çıkar. Tarım alanında ise soğuğa dayanıklı tarım ürünlerinin üretimi üzerinde durulmaktadır.
Kırsal kesim ve soğuk iklimi ile bilinen Doğu Anadolu Bölgesi'nin yeşillik bakımından da en zengin bölgelerinden biri olan Patnos, her türlü imkânları ve coğrafik özellikleri ile birlikte gezmenizi bekliyor. Ağrı Dağı'nın muhteşem görüntüsü bütün ilçelerden heybetli bir şekilde görünürken, Patnos’un kendi özellikleri de sizi etkilemeye devam edecek. Doğu Anadolu Bölgesi'nin coğrafi anlamda doğal güzelliklerinin yanı sıra, bölgedeki geçmiş uygarlıkların izlerini de tarihi anlamda sizi doyuracak sonuçlar ortaya koyacak. Ülkemizin her yeri kendine has güzellikleri ile birlikte çok ayrı bir hava yaratırken, gezip görmek ve keşfetmek isteyen insanlar için, Patnos son derece ideal bir ilçeyi temsil etmekte. Eğer kafanıza takılan sorunlar içerisinde ulaşım konusu varsa, internet üzerinden bizimle iletişime geçerek bu sorunu en uygun şartlarda çözebilirsiniz. İnanın değişik ve sıradışı bir tatil ve macera arayışın daysanız, Ağrı'nın şirin ilçesi Patnos, bütün coğrafi özellikleriyle birlikte size bu imkânı sonuna kadar sunacak yerleşim biriminin modernizasyonu, özellikle ilk devlet destekli katkılarla kendini gösterirken, ulaşım ve konaklama konusundaki sorunların da zaman içerisinde ortadan kaybolduğunu kendi gözlerinizle göreceksiniz. Bu şirin ilçeyi daha yakından tanımak için neredennereye.com üzerinden Patnos otobüs bileti satın alabilirsiniz.
Patnos Gezilecek Yerler
Türkiye’nin farklı noktalarından Patnos otobüs bileti alarak gelebileceğiniz şehrimizde, ziyaretçiler ayrılmadan önce, “İshak Paşa Sarayı, Doğubeyazıt Kalesi, Şoşik Kalesi, Nuhun Tepesi, Ağrı Dağı Küpkıran Kalesi, Ağrı Dağı, Meteor Çukuru, Nuh’un Gemisi, Doğubayazıt Eski Cami, Hamur Kümbeti, Diyadin Kaplıcaları, Eleşkirt Güneykaya Kayak Merkezi, Küpkıran Kayak Merkezi, Balık Gölü, Keşişin Bahçesi, Vangölü, Sarıkamış, Ani Arkeolojik Alanı, Kars Kalesi, Tuzluca Tuz Mağaraları, Iğdır Kervansarayı” gibi şehrin ve ilçenin gezilecek noktalarını gezebilir, “abdigör köftesi, kayısılı kelem sarması, halise, çiriş aşı, bağrı güllü, kavurma” gibi yöresel lezzetlerin tadına bakabilirler.
Patnos Otobüs Firmaları
Türkiye’de sektöründe deneyim sahibi farklı otobüs firmaları ülkemizin farklı noktalarından Ağrı- Patnos üzerine seferler düzenlemektedir. Günümüzde, “Vangölü Turizm, Ağrı Doğuş, Ağrı Ses, Patnos İtimat, Lider Doğu Anadolu Turizm, As Vanyolu Seyahat, Yeşil Erciş Seyahat” gibi otobüs firmalarının düzenlediği otobüs seferleri ile Patnos’a ulaşım sağlayabilirsiniz. Söz konusu otobüs firmalarının en uygun Patnos otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr