Yolcu Sayısı
1

Keşan otobüs bileti

Keşan Otobüs Bileti

En popüler Keşan otobüs rotaları

Keşan otobüs bileti fiyatları, Keşan otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Keşan otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
KapaklıKeşan300 TL22
TekirdağKeşan130 TL18
ÇorluKeşan199 TL16
HaremKeşan37 TL13
SilivriKeşan350 TL11

Keşan otogarı

  • Keşan(284) 714 10 86

Keşan otobüs biletleriKeşan, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde yer alan Edirne'nin bir ilçesidir. Türkiye Trakyası'nın Çorlu, Tekirdağ, Çerkezköy, Edirne ve Lüleburgaz'dan sonra en büyük 6. yerleşim bölgesidir. Kuzeyde İpsala ve Uzunköprü, doğuda Tekirdağ'ın Malkara, güneydoğuda Tekirdağ'ın Şarköy, güneyde Çanakkale'nin Gelibolu, güneybatıda Enez ilçeleri ve Ege Denizi'yle çevrilidir. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Edirne - Keşan otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Keşan Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerine Keşan ve diğer ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun Keşan otobüs biletlerini istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Trakya bölgesinin sevilen ilçelerinden biri Keşan’a gidecekseniz online otobüs bileti satın alarak zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz. Keşan otobüs biletleri hiçbir yerde bulamayacağınız fırsat ve indirimler ile Neredennereye.com’da bulunuyor. Yolculuk hazırlıklarınızı yaparken Keşan otobüs biletinizi almak için otogara ya da firma şubelerine giderek vakit kaybetmeyeceksiniz. Keşan otobüs firmalarını bulunduğunuz lokasyona göre sitemizde güncel olarak bulabilirsiniz.

Yolculuk yaparken daimi olarak tercih ettiğiniz bir otobüs firması bulunabilir. Firmanızın her geçen gün yenilenen ve güncellenen araç bilgilerini online olarak sitemizden öğrenebilirsiniz. Keşan’a en çok Edirne, İstanbul, Bursa ve Tekirdağ destinasyonlarından yolculuk yapılıyor. Edirne’den 112 km uzaklıkta olan ilçeye, günün her saati Keşan otobüs bileti bulmanız mümkün.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Keşan otobüs bileti alarak Edirne Otogarına geldiğinizde, “Edirne Sağlık Merkezi, Edirne Müzesi, Selimiye Vakfı Müzesi, Balkan Savaşı Müzesi, Edirne Saraçlar Caddesi, Karaağaç Mahallesi, Kırkpınar Er Meydanı, Enez Sahili, Yayla Sahili, Erikli Plajı, İbrice Köyü, Edirne Saroz İbrice Limanı, Selimiye Cami, Edirne Sarayı, Karaağaç Tren Garı, Edirne Evleri, Lozan Anıtı, Hafızağa Konağı, Mehmet Av Köşkü, Gökçetepe Tabiat Parkı, Danişment Tabiat Parkı, Edirne Söğütlük Kent Ormanı, Sarayiçi Tavuk Ormanı, Gala Gölü, Erikli Tuz Gölü, Enez Dalyan Gölü, Meriç Nehri, Koru Dağları, Sokullu Hamamı, Saray Hamamı, Hasan Ali Yücel Çocuk Müzesi, Erikli, İpsala Koyuntepe Köyü, Sultaniçe Köyü” gibi şehrin ve ilçenin görülmesi gereken noktalarını gezebilirsiniz.

Keşan Otobüs Seferleri

Günümüzde Edirne Otogarı üzerinden Keşan ulaşımı sağlayabileceğiniz firmalar arasında, “Metro Turizm, Ulusoy Turizm, Çanakkale Truva Turizm, Isparta petrol, Has Turizm, Nilüfer Turizm, Buzlu Turizm, Jet Turizm, Kontur Turizm” gibi otobüs firmaları yer alıyor. Edirne Otogarı üzerinden, “Kırklareli Otogarı, Tekirdağ Otogarı, Malkara Otogarı, Çorlu Otogarı, Çerkezköy Otogarı, Gelibolu Otogarı, Lapseki Otogarı, Havsa Otogarı” gibi otobüs firmaları yer alıyor. Edirne Otogarı üzerinden sefer düzenleyen firmaların otobüs bileti fiyatları, “40-130 TL” arasında değişiklik göstermektedir. Bu otobüs firmalarının internet, televizyon, Lig tv veya müzik özelliklerini kontrol ederek size en uygun Keşan otobüs biletini satın alabilirsiniz. Aynı zaman da rotasında Edirne olan bir çok otobüs firması ile de Keşan’a varabilirsiniz.

Keşan Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim?

En ucuz Keşan otobüs biletini Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Yalnızca sitemiz, NeredenNereye.com web adresini ziyaret edin. Varış noktası olarak Keşan seçtikten sonra gitmek istediğiniz tarihi belirleyerek bilet araması yaptığınızda, akıllı bilet arama motoru en uygun fiyatlı Keşan otobüs biletlerini sizin için listelenecektir. Kendinize en uygun otobüs firmasının Keşan otobüs biletini satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr