scorecardresearch

Ereğli (Karadeniz) Otobüs Bileti

Ereğli (Karadeniz) Otobüs Bileti

Ereğli (Karadeniz) Otobüs Biletleri

Zonguldak il sınırları içerisinde yer alan Karadeniz Ereğli ilçesine giden tüm otobüs firmalarını burada inceleyebilirsiniz. Karadeniz Ereğli otobüs bileti arıyorsanız dışarıdaki fiyatlardan daha hesaplı fiyatlara online otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Neredennereye.com’da Karadeniz Ereğli’ye gitmek için tüm otobüs firmalarının bilgilerini görebilir, yolculuğunuz hakkında bilgi alabilirsiniz. Karadeniz Ereğli’ye en çok Trabzon, Zonguldak, Samsun ve İstanbul destinasyonlarından seyahat ediliyor. Bulunduğunuz lokasyona göre haftanın birçok gününde Karadeniz Ereğli otobüs bileti bulabilirisiniz. Eğer şehrinizden Karadeniz Ereğli’ye otobüs bileti bulamadıysanız Zonguldak otobüs firmalarından Kamil Koç, Varan, Metro, Ulusoy, Ankara Güven, Kanberoğlu, Üstün Erçelik ve Düzce Gücen otobüs firmaları ile önce şehre varabilir ardından otogarda bulunan ulaşım araçları ile Karadeniz Ereğli’ye geçiş yapabilirsiniz.
Türkiye’nin kuzeyinde bulunan Batı Karadeniz Bölgesi’nin doğal güzelliklerine sahip bu ilçeye özellikle bahar aylarında turistik geziler düzenleniyor. Bu dönemlerde Karadeniz Ereğli’ye gitmeyi düşünüyorsanız biletinizi erken alarak daha hesaplı fiyata yolculuk yapabilirsiniz. Her yıl 18 Haziran’da ilçede Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Festivali düzenleniyor. Yine birçok festivalin düzenlendiği bu ilçeye gidecekseniz ziyaretinizi festival dönemlerine denk getirebilirsiniz.
 

Ereğli (Karadeniz) - 5 Günlük Hava Tahmini
25 Mar Cumartesi
Parçalı az bulutlu
8,1 °C
Parçalı az bulutlu
26 Mar Pazar
Orta şiddetli yağmur
9,1 °C
Orta şiddetli yağmur
27 Mar Pazartesi
Hafif yağmur
8,2 °C
Hafif yağmur
28 Mar Salı
Açık
8 °C
Açık
29 Mar Çarşamba
Hafif yağmur
12,3 °C
Hafif yağmur