Yolcu Sayısı
1

Tüm Karamürsel Seferleri

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Karamürsel şehrine günlük toplam 43 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Karamürsel için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen İzmir → Karamürsel güzergahında günlük ortalama 11 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 970 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. İzmir → Karamürsel otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Sarımsaklı → Karamürsel güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 85 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 7 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Sarımsaklı → Karamürsel otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.

Harem → Karamürsel güzergahı ise bu şehre otobüs bileti bulabileceğiniz bir diğer popüler rotalardan biridir. Günlük ortalama 6 otobüs seferinin düzenlendiği bu rota üzerinde otobüs bileti için ödeyeceğiniz ortalama fiyat 27 TL’dir. Online Harem → Karamürsel otobüs bileti için yukarıdaki arama motoruna gideceğiniz güzergahı ve sefer tarihinizi ekleyerek arama başlatmanız yeterlidir. NeredenNereye.com sizin için en uygun biletleri listeleyecektir.

Çiftlikköy → Karamürsel güzergahı özellikle çevre şehirlerden talep gören bir diğer seyahat rotasıdır. Merzifon, Kuşadası, Ayvalık, Bandırma, Edremit, Aliağa ve Bergama gibi birçok çevre il ve ilçeden bu şehre otobüs bileti aranmaktadır. Çiftlikköy → Karamürsel güzergahında ortalama bilet fiyatları 200 TL’dir. Bu güzergahta birçok otobüs firması hizmet vermektedir. Günlük ortalama sefer sayısı ise 5 olarak belirlenmiştir.

NeredenNereye.com ile ulusal ve yerel yüzlerce otobüs firması arasından binlerce rota için ucuz otobüs bileti bulabilmeniz mümkün. Dikili → Karamürsel otobüs bileti de bu güzergahlardan biridir. Gün içerisinde 4 sefer düzenlenen bu rotada ortalama otobüs bileti fiyatları 879 Türk Lirası civarındadır. Bilet fiyatları ve sefer saatleri güncel bilgisi için yukarıdaki arama motorundan seyahat tarihiniz ile birlikte arama yapabilir ve sizin için en uygun seferi seçebilirsiniz. Ayrıca Araç → Karamürsel, Rize → Karamürsel, Yomra → Karamürsel, Altınova → Karamürsel gibi güzergahlar içinde otobüs bileti bulabileceğinizi unutmayın.

Karapınar → Karamürsel otobüs bileti alarak yola çıkmadan önce “Otogarlar” sayfamızdan kalkış ve varış duraklarınızı inceleyebilirsiniz. Böylece yola çıkmadan hangi otogarları kullanacağınızı öğrenmiş olursunuz. Karapınar → Karamürsel otobüs fiyatları 65 TL civarında olup, firmadan firmaya ve yılın farklı aylarına göre değişiklik göstermektedir.

NeredenNereye.com ile Değirmendere → Karamürsel otobüs bileti dahil binlerce güzergahta biletinizi 12 aya varan taksitlerle alabileceğinizi biliyor muydunuz? Türkiye’nin her köşesinden yüzlerce otobüs firması ve binlerce güzergah için uygun fiyatlı otobüs bileti bulabilir, 12 aya varan taksit seçeneği ile satın alabilirsiniz. Değirmendere → Karamürsel otobüs bileti için fiyatlar 16 TL ve günlük sefer sayısı ortalama 3 civarındadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr