Yolcu Sayısı
1

Tüm Kangal Seferleri

Kangal otogarı

  • Kangal(346)

Türkiye’nin çeşitli il ve ilçelerinden Kangal şehrine günlük toplam 4 otobüs seferi düzenlenmektedir. NeredenNereye.com sayesinde Türkiye’nin her yerinden Kangal için, yüzlerce otobüs firması arasından fiyat ve zaman olarak sizin için en uygun olanı seçebilir, otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.

En fazla tercih edilen Hopa → Kangal güzergahında günlük ortalama 2 adet sefer düzenlenmektedir. Bu rotada otobüs bileti fiyatları ortalama 80 TL’dir. Fiyatlar otobüs firmalarına göre değişiklik göstermektedir. Hopa → Kangal otobüs bileti hakkında detaylı bilgi ve güncel fiyatlar için arama motorumuzu kullanarak seyahat tarihinizi de ekleyerek bir arama başlatabilirsiniz.

Aynı bölgedeki bir diğer popüler rota ise Muş → Kangal güzergahıdır. Bu güzergahta ise ortalama otobüs bileti fiyatları 68 Türk Lirasıdır. Günlük sefer sayısı ise 2 olarak görünmektedir. Günlük otobüs sefer sayıları o günün hava ve yol şartlarına göre değişiklik gösterebilir. Kesin bilgi edinmek ve Muş → Kangal otobüs biletinizi satın alabilmek için arama motorumuz aracılığı ile bir sorgu başlatabilir ve sizin için en uygun bileti dakikalar içerisinde satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr