Yolcu Sayısı
1

Hilvan otobüs bileti

Hilvan Otobüs Bileti

En popüler Hilvan otobüs rotaları

Hilvan otobüs bileti fiyatları, Hilvan otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Hilvan otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
OsmaniyeHilvan35 TL32
AdanaHilvan45 TL29
GaziantepHilvan25 TL24
MersinHilvan50 TL24
TarsusHilvan50 TL17

Hilvan otobüs biletleri

Şanlıurfa’nın en güzel yerlerinden bir tanesidir. Diyarbakır ve Şanlıurfa arasında kalmaktadır. Herkes bu yol üzerinden geçmektedir. Turistlerde özellikle yaz aylarında gitmektedirler. Hilvan ilçesinin gezilecek çok tarihi yerleri vardır.
Ayrıca turistik yerleri de çoktur. Bundan kesinlikle emin olabilirsiniz. Hava sıcaklığı yaz aylarında çoktur. Yaz aylarında sıcaklık artışı çoğalır. Kış aylarında da çok soğuktur. Hilvan ilçesinde yaşayan insanlar tarım ile daha çok ilgilenmektedirler. Bunlarda biber, nohut ve mercimek ile uğraşmaktadırlar.
Hayvancılıktan da bahsetmek gerekirse keçi ve koyun beslemektedirler. Bundan da gayet mutluluk duyduklarını da söylemek isteriz. Zaten sitemize girerek gezilecek yerlerin resimlerini de görebilirsiniz. Birbirinden güzel mekânlar ve birbirinden güzel oteller bulunmaktadır. Mutlaka Hilvan ilçesinde gezilecek muhteşem tarihi eski yerler vardır. Tarihi camileri ve tarihi eserleri çoktur.
Bu yüzden de gidip ziyaret etmenizi öneririm. Hilvan ilçesinin lezzetleri de gerçekten de bir harikadır. Bu yöresel lezzetleri tandır ekmeği, içli köfte, çiğ köfte ve ciğer gibi tadına doyulmayacak kadar güzel tatlar bulunmaktadır. Mutlaka Hilvan ilçesinde lezzetler bulunmaktadır. Uğradığınız zaman bu lezzetleri de tatmalısınız diyoruz.
Yoksa çok pişman olabilirsiniz. Aileniz ile birlikte burada gezerek lezzetli tatlardan da aynı zaman da mahrum da kalmayacaksınız. Çeşitli yöresel yemekleri ile burada sizler ile olacaktır. Çeşitli tarihi yerleri gezerek de çeşitli yemekleri de aynı zaman da tadını alabileceksiniz. Bu yüzden de ilk önce sitemizi inceleyiniz. Hilvan otobüs bileti için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
Bilet Destek Hattı0 850 885 1058(7 Gün / 09:00 - 20:00)
visa cardmaster cardipektr