Yolcu Sayısı
1

Gümüşhacıköy otobüs bileti

Gümüşhacıköy Otobüs Bileti

En popüler Gümüşhacıköy otobüs rotaları

Gümüşhacıköy otobüs bileti fiyatları, Gümüşhacıköy otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Gümüşhacıköy otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
HaremGümüşhacıköy69 TL13
İstanbul (Anadolu)Gümüşhacıköy100 TL7
SamandıraGümüşhacıköy100 TL7
YalovaGümüşhacıköy450 TL6
ErzurumGümüşhacıköy80 TL5

Gümüşhacıköy otogarı

  • Gümüşhacıköy(358)

Gümüşhacıköy otobüs biletleri

Amasya’da bulunan bu güzide ilçemizin adının söylemekte zorluk çekebilirsiniz. Ancak bu ilçemizde diğer bilinen adı ise gümüş köy olarak adlandırılmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise ilçede bulunan gümüş madenlerinin oldukça fazla olmasından dolayı. Son zamanlarda oldukça fazla rağbet gören Gümüşhacıköy hakkında merak edilen tüm detayları sizler ile paylaşmaya başlayalım.

Öncelikle bu güzide ilçemize gelmek için yolunuzun Amasya ilimize gelmeniz gerekmektedir. Amasya’ya gelecek olan turistlerin öncelikle bu Gümüşhacıköy hakkında yaptığı araştırmalar konusunda yardımcı olmak için bu yazı dizisini sizler için hazırladık.
Amasya’nın merkezine sadece 22 KM uzaklıkta bulunan bu Gümüşhacıköy ilçesinde Osmanlılar döneminden , Roma döneminden kalma birçok eser bulunmaktadır. Özellikle Osmanlı devletinin şehzadelerin eğitimi için son derece önem verdiği Amasya ilçesinde bulunan eserlerinin ne kadar önemli olduğunu bu ziyaretiniz sırasında sizde anlayacaksınız.
İstanbul’a geçiş güzergahı üzerinde bulunan Gümüşhacıköy ilçesinde özellikle birçok bedesten ve kervansaray bulunmuştur. Son zamanlarda devam eden kazılardan sonra ortaya çıkan bu eserleri mutlaka ziyaret etmelisiniz.
Amasya’da şehzadelerin eğitimine önem verdiği için Gümüşhacıköy ilçesine de bazı kalıntılar bırakan Osmanlı devletinin bu eserlerini gezmek için tek yapmanız gereken bu güzel ve şirin ilçemize ziyaret gerçekleştirmek olacaktır. İşte son derece önemli olan Gümüşhacıköy hakkında merak edilen detayların tümü sitemizde mevcuttur. Amasya’nın diğer ilçeleri hakkında yazı dizilerimizi takip ediniz. Gümüşhacıköy otobüs bileti neredennereye.com'da

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr