scorecardresearch

Gelibolu Otobüs Bileti

Gelibolu Otobüs Bileti

Gelibolu Otobüs Biletleri

Zengin kültürü tarihi ve doğası ile Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri olan Gelibolu’ya gitmek için ihtiyacınız olan Gelibolu otobüs biletini Neredennereye.com’da bulabilirsiniz. Çanakkale’ye bağlı Gelibolu ilçesi sonbahar ve yaz aylarında en fazla yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Bu dönemlerde Gelibolu otobüs sefer sayıları da artış gösteriyor.

Gelibolu otobüs biletinizi Neredennereye.com’da erkenden satın alarak size özel kampanya ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Örneğin otobüs firmanızın şubesine giderek satın aldığınız biletten daha indirimli daha düşük fiyata Gelibolu otobüs biletini neredennereye.com’da online olarak görebilirsiniz. Gelibolu’ya gitmek için Metro otobüs firmasını kullanabilirsiniz. Yine Çanakkale’ye giden Kamil Koç, Truva, Varan, Uludağ, Yeni Adana, Efe Tur, İstanbul Seyahat, Tatlıses Turizm firmaları ile de aktarmalı olarak Gelibolu’ya geçiş yapabilirsiniz.

Rotasında Gelibolu bulunan tüm otobüs firmalarını ve otobüs sefer saatlerini görebileceğiniz sitemizde otobüs ve bilet bilgileri aktif olarak güncelleniyor. Bulunduğunuz destinasyon ve Gelibolu’ya gideceğiniz tarihi seçtikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak tüm Gelibolu otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Ardından seçtiğiniz otobüs seferi ve boşluk koltuk yeri belirleyip, ödemenizi yaparak Gelibolu otobüs biletini satın alabilirsiniz.
 

Gelibolu - 5 Günlük Hava Tahmini
20 Mar Salı
orta şiddetli yağmur
14,3 °C
orta şiddetli yağmur
21 Mar Çarşamba
açık
15,9 °C
açık
22 Mar Perşembe
orta şiddetli yağmur
15,7 °C
orta şiddetli yağmur
23 Mar Cuma
şiddetli yağmur
12,1 °C
şiddetli yağmur
24 Mar Cumartesi
şiddetli yağmur
10,3 °C
şiddetli yağmur