scorecardresearch

Gelibolu Otobüs Bileti

Gelibolu Otobüs Bileti

Gelibolu Otobüs Biletleri

Zengin kültürü tarihi ve doğası ile Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri olan Gelibolu’ya gitmek için ihtiyacınız olan Gelibolu otobüs biletini Neredennereye.com’da bulabilirsiniz. Çanakkale’ye bağlı Gelibolu ilçesi sonbahar ve yaz aylarında en fazla yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Bu dönemlerde Gelibolu otobüs sefer sayıları da artış gösteriyor.

Gelibolu otobüs biletinizi Neredennereye.com’da erkenden satın alarak size özel kampanya ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Örneğin otobüs firmanızın şubesine giderek satın aldığınız biletten daha indirimli daha düşük fiyata Gelibolu otobüs biletini neredennereye.com’da online olarak görebilirsiniz. Gelibolu’ya gitmek için Metro otobüs firmasını kullanabilirsiniz. Yine Çanakkale’ye giden Kamil Koç, Truva, Varan, Uludağ, Yeni Adana, Efe Tur, İstanbul Seyahat, Tatlıses Turizm firmaları ile de aktarmalı olarak Gelibolu’ya geçiş yapabilirsiniz.

Rotasında Gelibolu bulunan tüm otobüs firmalarını ve otobüs sefer saatlerini görebileceğiniz sitemizde otobüs ve bilet bilgileri aktif olarak güncelleniyor. Bulunduğunuz destinasyon ve Gelibolu’ya gideceğiniz tarihi seçtikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak tüm Gelibolu otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Ardından seçtiğiniz otobüs seferi ve boşluk koltuk yeri belirleyip, ödemenizi yaparak Gelibolu otobüs biletini satın alabilirsiniz.
 

Gelibolu - 5 Günlük Hava Tahmini
28 Nis Cuma
açık
24 °C
açık
29 Nis Cumartesi
açık
24,5 °C
açık
30 Nis Pazar
parçalı az bulutlu
22,1 °C
parçalı az bulutlu
01 May Pazartesi
parçalı bulutlu
20,1 °C
parçalı bulutlu
02 May Salı
hafif yağmur
21 °C
hafif yağmur