Gelibolu Otobüs Bileti

Gelibolu Otobüs Bileti

Gelibolu Otobüs Biletleri

Zengin kültürü tarihi ve doğası ile Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri olan Gelibolu’ya gitmek için ihtiyacınız olan Gelibolu otobüs biletini Neredennereye.com’da bulabilirsiniz. Çanakkale’ye bağlı Gelibolu ilçesi sonbahar ve yaz aylarında en fazla yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Bu dönemlerde Gelibolu otobüs sefer sayıları da artış gösteriyor.

Gelibolu otobüs biletinizi Neredennereye.com’da erkenden satın alarak size özel kampanya ve avantajlardan yararlanabilirsiniz. Örneğin otobüs firmanızın şubesine giderek satın aldığınız biletten daha indirimli daha düşük fiyata Gelibolu otobüs biletini neredennereye.com’da online olarak görebilirsiniz. Gelibolu’ya gitmek için Metro otobüs firmasını kullanabilirsiniz. Yine Çanakkale’ye giden Kamil Koç, Truva, Varan, Uludağ, Yeni Adana, Efe Tur, İstanbul Seyahat, Tatlıses Turizm firmaları ile de aktarmalı olarak Gelibolu’ya geçiş yapabilirsiniz.

Rotasında Gelibolu bulunan tüm otobüs firmalarını ve otobüs sefer saatlerini görebileceğiniz sitemizde otobüs ve bilet bilgileri aktif olarak güncelleniyor. Bulunduğunuz destinasyon ve Gelibolu’ya gideceğiniz tarihi seçtikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak tüm Gelibolu otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Ardından seçtiğiniz otobüs seferi ve boşluk koltuk yeri belirleyip, ödemenizi yaparak Gelibolu otobüs biletini satın alabilirsiniz.
 

Gelibolu Otobüs Bileti
Gelibolu - 5 Günlük Hava Tahmini
20 Eyl Pazar
parçalı bulutlu
21,5 °C
parçalı bulutlu
21 Eyl Pazartesi
parçalı az bulutlu
23,6 °C
parçalı az bulutlu
22 Eyl Salı
az bulutlu
24 °C
az bulutlu
23 Eyl Çarşamba
parçalı az bulutlu
24,5 °C
parçalı az bulutlu
24 Eyl Perşembe
açık
26,4 °C
açık