Yolcu Sayısı
1

Gelibolu otobüs bileti

Gelibolu Otobüs Bileti

En popüler Gelibolu otobüs rotaları

Gelibolu otobüs bileti fiyatları, Gelibolu otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Gelibolu otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
TekirdağGelibolu250 TL22
HaremGelibolu50 TL15
BayrampaşaGelibolu400 TL13
İstanbulGelibolu400 TL13
AlibeyköyGelibolu400 TL13

Gelibolu otogarı

  • Gelibolu(286) 566 58 20

Gelibolu otobüs biletleriGelibolu, Çanakkale ilinde bulunan bir ilçe. Çanakkale Boğazı'nın Avrupa tarafında kuruludur. Gelibolu'nun ne zaman ve kimler tarafından kurulduğu bilinmemektedir. Ancak ilçenin geçmişinin Troya kenti kadar eski olduğu varsayılmaktadır. Yörenin eski adı "Critote"dir. Antik Çağ'da Keltler tarafından iskan edildiği için Eski Yunanca'da "Gallipolis" olarak adlandırılmıştır. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Çanakkale - Gelibolu otobüs bileti satın alarak beldeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Gelibolu Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerine Gelibolu ve diğer ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun Gelibolu otobüs biletlerini istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Zengin kültürü tarihi ve doğası ile Türkiye’nin en önemli ilçelerinden biri olan Gelibolu’ya gitmek için ihtiyacınız olan Gelibolu otobüs biletini Neredennereye.com’da bulabilirsiniz. Çanakkale’ye bağlı Gelibolu ilçesi sonbahar ve yaz aylarında en fazla yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Bu dönemlerde Gelibolu otobüs sefer sayıları da artış gösteriyor.

Gelibolu otobüs biletinizi Neredennereye.com’da erkenden satın alarak size özel kampanya ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Örneğin otobüs firmanızın şubesine giderek satın aldığınız biletten daha indirimli daha düşük fiyata Gelibolu otobüs biletini Neredennereye.com’da online olarak görebilirsiniz. Gelibolu’ya gitmek için Metro otobüs firmasını kullanabilirsiniz. Yine Çanakkale’ye giden Kamil Koç, Truva, Varan, Uludağ, Yeni Adana, Efe Tur, İstanbul Seyahat, Tatlıses Turizm firmaları ile de aktarmalı olarak Gelibolu’ya geçiş yapabilirsiniz.

Rotasında Gelibolu bulunan tüm otobüs firmalarını ve otobüs sefer saatlerini görebileceğiniz sitemizde otobüs ve bilet bilgileri aktif olarak güncelleniyor. Bulunduğunuz destinasyon ve Gelibolu’ya gideceğiniz tarihi seçtikten sonra bilet ara butonuna tıklayarak tüm Gelibolu otobüs firmalarını listeleyebilirsiniz. Ardından seçtiğiniz otobüs seferi ve boşluk koltuk yeri belirleyip, ödemenizi yaparak Gelibolu otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gelibolu otobüs bileti alarak Gelibolu otogarına geldiğinizde, “Mıhlı Çayı, Bozcaada Ayazma Plajı, Meryem Ana Kilisesi, Karabiga, Şahmelek Koyu, Ayazma Mesire Yeri, Yeni Zelanda Anıtı, Habbele Plajı, Şehitlik, Sulu Bahçe Koyu” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Gelibolu Otobüs Seferleri

Günümüzde Çanakkale Otogarı üzerinden Gelibolu ulaşımı sağlayabileceğiniz firmalar arasında, “Çanakkale Truva Turizm, Isparta Petrol, Seç Turizm, Metro Turizm, Köksallar Turizm, Lider Adana, Şanlıurfa Astor, Elazığ Murat Turizm, Hatay Nur Seyahat, Sahil Seyahat, Has Turizm, Villa Seyahat, Ulusoy Turizm” gibi otobüs firmaları yer alıyor. Çanakkale Otogarı üzerinden sefer düzenleyen firmaların otobüs bileti fiyatları, “40-130 TL” arasında değişiklik göstermektedir.

Gelibolu Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim?

En ucuz Gelibolu otobüs biletini Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Yalnızca sitemiz, NeredenNereye.com web adresini ziyaret edin. Varış noktası olarak Gelibolu seçtikten sonra gitmek istediğiniz tarihi belirleyerek bilet araması yaptığınızda, akıllı bilet arama motoru en uygun fiyatlı Gelibolu otobüs biletlerini sizin için listeleyecektir. Kendinize en uygun otobüs firmasının Gelibolu otobüs biletini satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr