Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
110 TL
Bilet Al

Edirne Ankara Otobüs Bileti

Edirne Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 110,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 681 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 43dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Edirne Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Edirne Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Edirne Ankara güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Edirne Ankara seyahatinize başlamadan önce, Edirne ve Ankara hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Edirne ve Ankara şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Edirne Ankara Otobüs Biletleri

Edirne, Marmara Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer alan illerden bir tanesidir. Bu il aynı zamanda iki farklı ülke ile sınır komşuluğu içerisinde yer almaktadır. Bulgaristan ve Yunanistan sınırları bulunmaktadır.

Şehir, tarihi açıdan incelendiğinde de oldukça köklü geçmişe sahip olan şehirlerden bir tanesidir. Bunun nedeni geçmişinde farklı medeniyetlere ev sahipliği yapmış olmasından kaynaklanmaktadır. Bir dönem için Osmanlı’ya da ev sahipliği yapmış ve başkent olmuştur. Kısa bir dönem için dahi olsa bu döneme ait pek çok mimari eseri bünyesinde barındırmaktadır. 

Edirne ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Meriç Nehri, Edirne Müzesi, Gökçetepe Tabiat Parkı, Ergene Köprüsü, Rüstem Paşa Kervansarayı, Gala Gölü, Telli Çeşme, Edirne Sağlık Müzesi, Saatli Medrese, Lozan Anıtı ve Müzesi yer almaktadır. 
 
Edirne ziyaretçilerinin şehri terk etmeden önce tatması gereken lezzetler arasında, peynir helvası, zerde, oturtma, aşure, ekmek kadayıfı, revani, acıbadem kurabiyesi yer almaktadır.
 
Ankara, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup aynı zamanda ülkenin başkenti olma özelliği taşımaktadır. Şehir, İstanbul’dan sonra ülkenin en gelişmiş ikinci şehridir. Bununla beraber asıl gelişimini başkent olduktan sonra aldığı yatırımlar ile kazanmıştır. 
 
Ankara ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Çangel Han Rahmi Koç Müzesi, Anadolu Medeniyetleri Müzesi, Etnografya Müzesi, Meclis ve Kurtuluş Savaşı Müzesi, Anıtkabir, Atakule, Gençlik Parkı, Harikalar diyarı yer almaktadır. 
 
Ankara İzmir otobüs bileti alarak da İzmir'e gidebilirsiniz. Edirne üzerinden zaman kaybetmeden Ankara’ya gitmek için Metro Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Edirne Ankara otobüs bileti mi aradınız? Edirne Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Edirne Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 110 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Edirne Hakkında
Nüfus:
279,508
Yüzölçümü:
6.097,91 km²
Plaka:
22
Telefon kodu:
(284)
Otogar:
Edirne Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.