Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
120 TL
Bilet Al

Edirne Adana Otobüs Bileti

Edirne Adana Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 120,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 1167 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 17sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Edirne Adana arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Has Turizm A.Ş. firmasıdır.

Edirne Adana otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Edirne Adana güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Edirne Adana seyahatinize başlamadan önce, Edirne ve Adana hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Edirne ve Adana şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Edirne Adana Otobüs Biletleri

Edirne, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin Trakya Yakasında yer almaktadır. Şehir coğrafi olarak, Kırklareli, Tekirdağ, Çanakkale, Evros ve Hasköy ile komşuluk içerisindedir. 

Edirne coğrafi olarak düzlük bir alan üzerine kurulmuştur. Bu nedenle şehir içerisinde beş yüz metreyi aşan bir yükselti olmadığından dolayı, Edirne sınırları içerisinde bir dağ yoktur. Edirne arazilerinin büyük bir kısmı ormanlık alanlardan oluşmaktadır. Aynı şekilde çok büyük bir yüzdesi ise tarım arazilerinden oluşmaktadır. Şehri ziyaretiniz sırasında, boylu boyunca uzanan oldukça fazla sayıda tarım arazisini görmeniz mümkündür. Özellikle güneş ile parlayan ayçiçeği tarlaları sarışın renkleri ile ilginizi çekebilir. Edirne ilinin en önemli akarsuları Karağaç ve Meriç’tir. Meriç nehri aynı zamanda sınır görevi görmektedir. 
 
Edirne ilinin iklimsel özelliklerini tek bir standart üzerinde sınıflandırmak zordur. Şehrin kuzey kesimlerinden oldukça sert kışların yaşandığı karasal iklim hakimken, güney kesimlerinde Akdeniz iklimi hakimdir. Buna bağlı olarak tarım alanlarının yoğunluğu ise güney kesimlerinde artmaktadır.
 
Adana, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Güneydoğu Anadolu'nun bu güzel ve gelişmiş şehrinin ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Tuz Hanı, Adana Arkeoloji Müzesi, Çarşı Hamamı, Adana Etnografya Müzesi, Misis Mozaik Müzesi, Akçatekir yaylası, Seyhan Nehri, Belemedik Yaylası, Feke Kalesi, Yılanlı Kale yer almaktadır. 
 
Edirne üzerinden zaman kaybetmeden Adana’ya gitmek için Ben Turizm, Seç Turizm, Lüks Adana, Metro Turizm, Isparta Petrol, Vangölü Turizm, Has Turizm, Aksu Çavuşoğlu, Batman Seyahat, Star Diyarbakır, Yeni Diyarbakır, Şanlıurfa Astor Turizm gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
Edirne Adana otobüs bileti mi aradınız? Edirne Adana otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Edirne Adana otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Turizm A.Ş. 120 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Edirne Hakkında
Nüfus:
279,508
Yüzölçümü:
6.097,91 km²
Plaka:
22
Telefon kodu:
(284)
Otogar:
Edirne Otogarı
  Adana Hakkında
Nüfus:
2,149,260
Yüzölçümü:
14.045,56 km²
Plaka:
01
Telefon kodu:
(322)
Otogar:
Adana Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Metro." Misafir
Edirne'den Adana'ya giden otobüs firmaları sadece Metro turizm. Kafasına göre fiyatlarda oynama yapıyor. Dün 75 tl olan sefer, bugün 85 tl. Allah bilir yarın da 100 tl yaparlar. Firmadan fazlasıyla memnunum ancak başka bir firma olmadığı için kafasına göre fiyat arttırabiliyor.