Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Ankara Edirne Otobüs Bileti

Ankara Edirne Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 100,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 681 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 10sa 26dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Edirne arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Ankara Edirne otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Ankara Edirne güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Ankara Edirne seyahatinize başlamadan önce, Ankara ve Edirne hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Ankara ve Edirne şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Ankara Edirne Otobüs Biletleri

 Ankara Edirne otobüs bileti mi aradınız? Ankara Edirne otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Edirne Marmara Bölgesi'nin batısında kalan ve bölgeye göre daha sakin doğal manzaraları ile ün salmış bir yerdir. Edirne tarihi geçmişinden dolayı birçok medeniyetin oldu yer olmasından dolayı birbirinden farklı tarihi mirasa  sahiptir. Özellikle Osmanlı Devleti'ne başkentlik yapmış bir şehir olarak Osmanlı'dan birçok tarihi eser görebileceksiniz. Yine tarihi Kırkpınar güreşlerinin yapıldığı yer olmasından ötürü tarihi güzelliklerinin yanı sıra kültürel özellikleri de mevcuttur. Ankara Edirne otobüs bileti temin ederek Edirne ve çevresine gezebilme imkânına sahipsiniz. Eğer ki Edirne ve çevresine yolunuz düşerse Edirne’yi gezerken gitmeniz gereken yerlerin bir kısımları şunlardır:
Hafız Ağa Konağı, Edirne Müzesi, Ergene Köprüsü, doğal güzellikleriyle ün salmış, Meriç Nehri, Saray içi, Şehitleri Anıtı, Edirne Saroz Limanı, Ali Paşa konağına giderek güzel vakitler geçirebilirsiniz.
Edirne Ankara otobüs bileti temin etmeniz sonucunda Osmanlı Devleti'nden kalan tarihi güzellikleri de ziyaret edebileceksiniz. Osmanlı Devleti'nden günümüze kalan tarihi yerler şu şekildedir: Selimiye Camii, Telli Çeşmesi, Muradiye Camii, Edirne Adalet kalesi, Rüstem Paşa Kervansarayı Osmanlı'dan günümüze kalmış tarihi güzelliklere sahip güzel yerlerdir.
Edirne ve çevresine seyahat etmek isteyen herkes sitemiz aracılığıyla birbirinden farklı firmalara ulaşabilme imkânlara sahiptir. Sitemize giriş yaptığınız takdirde sizlere birbirinden konforlu hizmet veren birden çok firma karşılayacaktır. Ankara Edirne otobüs bileti temin edebileceğiniz sitemizden ister rezerve yaptırın isterseniz biletinizi satın alabilirsiniz.

  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Edirne Hakkında
Nüfus:
279,508
Yüzölçümü:
6.097,91 km²
Plaka:
22
Telefon kodu:
(284)
Otogar:
Edirne Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.