Çorum Otobüs Bileti

Çorum Otobüs Bileti

Çorum Otobüs Biletleri

Çorum otobüs bileti mi aradınız? Çorum’a giden otobüs firmaları ile en ucuz bileti fiyatları sorgulama işlemini yap ve satın al!

Çorum Otobüs Bileti Fiyatları

Çorum’a seyahat etmek için en uygun otobüs bileti aramanızı sitemizden yapabilirsiniz. NeredenNereye.com’da her zaman şehre sefer düzenleyen firmaların indirimli fiyatlarını bulabilir ve güvenle biletinizi satın alabilirsiniz. İç Anadolu, Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgeleri arasında bulunan Çorum; bölgeler arası karayolu ulaşımda da kavşak noktasında yer alır. Bu nedenle şehir yoğun bir şehirler arası otobüs trafiğine sahiptir. Şehre birçok ilden direkt seferlerle ulaşım sağlanmaktadır. Bulunduğunuz şehirden Çorum’a seyahat edebileceğiniz firmaları sitemizde görüntüleyebilirsiniz. Arama kısmına yolculuk edeceğiniz şehirleri ve seyahat tarihinizi ekleyerek; sizin için en uygun seferleri listeleyebilirsiniz.

Hattuşa; Hititlerin başkenti olarak bilinmektedir ve şehir sınırları içinde yer alır. UNESCO tarafından Dünya Mirası Listesine alınan antik kent şehrin en çok ilgi çeken yeridir. Dünya’nın en eski iki medeniyeti olarak bilinen Mısır ve Hititler arasında imzalanan ve tarihteki ilk antlaşma olarak kabul edilen belge Kadeş Antlaşmasıdır. Bu antlaşmaya ait maddelerin bulunduğu tablet parçaları da şehirdeki kazılarda gün yüzüne çıkarılmıştır. İndirimli otobüs bileti sahibi olarak şehre geldiğinizde bu şehir kalıntısını mutlaka gezmenizi öneririz. Ayrıca şehirde bulunurken  görebileceğiniz diğer önemli yerleri de şöyle sıralamak mümkün. Alacahöyük Ören Yeri ve Çorum Kalesi. Kale Selçuklular döneminden kalma bir eser olarak varlığını sürdürmektedir.

Çorum Online Otobüs Bileti

 

Bilet işlemlerinizin tamamını mobil uygulamamız üzerinden de yapabilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’dan ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Listelediğiniz seferler arasında seçiminizi yaptıktan sonra biletinizi anında kolaylıkla satın alabilirsiniz. Şehre seyahat edeceğiniz firma hakkında bilgiyi; yolcu yorum ve değerlendirmelerinden de edinebilirsiniz. Yolculuk sonrası sitemizi ziyaret ederek kendi yorumunuzu paylaşabilir ve aldığınız hizmetler ile ilgili puanlama yapabilirsiniz.

Çorum Otobüs Bileti
Çorum - 5 Günlük Hava Tahmini
16 Ağu Perşembe
açık
29 °C
açık
17 Ağu Cuma
açık
30,4 °C
açık
18 Ağu Cumartesi
açık
28,3 °C
açık
19 Ağu Pazar
açık
27,4 °C
açık
20 Ağu Pazartesi
hafif yağmur
23,9 °C
hafif yağmur