Yolcu Sayısı
1

Ceyhan otobüs bileti

Ceyhan Otobüs Bileti

En popüler Ceyhan otobüs rotaları

Ceyhan otobüs bileti fiyatları, Ceyhan otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Ceyhan otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
SiverekCeyhan60 TL31
ŞanlıurfaCeyhan300 TL25
GaziantepCeyhan230 TL24
Kömürler (Gaziantep)Ceyhan230 TL24
BatmanCeyhan80 TL23

Ceyhan otogarı

  • Ceyhan(322)

Ceyhan otobüs biletleri

Adana’nın merkezine 43 km uzaklıkta bulunan Ceyhan ilçesine gitmek için aradığınız Ceyhan otobüs biletini burada bulabilirsiniz. Ceyhan otobüs firmaları bulunduğunuz lokasyona göre haftanın belirli gün ve saatlerinde Ceyhan’a otobüs seferi düzenliyor. Ceyhan’a insanlar genellikle tarihsel geziler için geliyor. Siz de Ceyhan’a adım attığınızda birbirinden farklı kültürleri bir arada görebilir, ilçenin keşfedilmemiş bölgelerini gezebilirsiniz.

Metro Turizm Ceyhan’a direkt ulaşım sağlayan otobüs firmalarından biridir. Metro Turizm ile ya da Adana’ya giden diğer otobüs firmaları ile Ceyhan’a aktarmalı bir şekilde ulaşım sağlanabilir. İlçeye en çok Adana, İzmir, Hatay, Antalya ve İstanbul destinasyonlarından yolculuk yapılmaktadır. Ceyhan ilçesi kolay ulaşımı nedeni ile bir çok yakın bölgeden ziyaret edilmektedir. Ceyhan iklim olarak yaz aylarında çok sıcak, kış aylarında ise çok soğuk bir ilçedir. Yolculuğunuzu yapacağınız mevsimde bu durumu göz önünde bulundurmalısınız. Son yıllarda Ceyhan’da üniversitenin olması öğrenci hareketliliği ile beraber ilçeye renk katmıştır. Özellikle okul kayıt dönemlerinde Ceyhan’a otobüs bileti trafiği yaşandığından biletinizi satın almayı son güne bırakmamanızı tavsiye ederiz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr