Burdur Otobüs Bileti

Burdur Otobüs Bileti

Burdur Otobüs Biletleri

Burdur otobüs bileti mi aradınız? Burdur'a giden otobüs firmaları ile en ucuz bileti fiyatları sorgulama işlemini yap ve satın al!

Burdur Otobüs Bileti Fiyatları

Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Burdur’a ülkenin her şehrinden karayolu ile ulaşım mümkündür. Ucuz otobüs bileti sahibi olarak şehre seyahat etmek için biletlerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde sitemizden satın alabilirsiniz. Burdur’a yakın illerden ve büyük şehirlerden direkt seferler düzenlenirken, diğer illerden aktarmalı seferler ile şehre ulaşım sağlanabilir. Aktarma genellikle Antalya veya Konya şehirleri üzerinden yapılmaktadır. Şehre sefer düzenleyen 40’a yakın firmanın sefer detaylarını ve en uygun fiyatlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz.

Şehir Akdeniz Bölgesi’nde yer almasına rağmen karasal iklim etkisi altındadır. Buna neden olarak çevresinde yükselen yüksek dağların Akdeniz iklimi özelliklerini engellemesi gösterilir. Burdur’da kışlar yoğun yağışlı olarak geçerken, yazlar ortalama sıcaklıklarda yaşanır. Seyahatiniz öncesinde güncel Burdur hava durumu bilgisine de sitemizden ulaşabilirsiniz. Şehri ziyaret etmek için en uygun dönem olarak yaz ve bahar ayları gösterilmektedir. Ancak seyahatleriniz için yılın her dönemi kolaylıkla en uygun otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Burdur Online Otobüs Bileti

Ağlasun, Altınyayla, Bucak, Çavdır, Çeltikçi, Gölhisar, Karamanlı, Kemer, Tefenni ve Yeşilova ilçelerine sahip Burdur'a otobüs bileti alabilir ve kolayca ulaşabilirsiniz.

İl çevresinde yapılan kazılarda bölgede yerleşim özelliklerinin tarih öncesi olarak adlandırılan dönemlerden beri görüldüğü saptanmıştır. Bu özelliği ile Anadolu’daki en eski yerleşim yerlerinden biri olan şehirde birçok höyük, antik kent kalıntısı ve ören yeri bulunmaktadır. Göller Bölgesi olarak adlandırılan alanda yer alan şehir her dönem bereketli toprakları ile medeniyetlerin ilgisini çekmiştir. Şehirde bulunan en önemli höyükler; Hacılar, Kuruçay ve Höyüce’tir.

 

Mobil uygulamamızı kullanarak da sitemizde gerçekleştirebildiğiniz tüm işlemleri yapabilirsiniz. Bunun için AppStore ve Google PlayStore’da ücretsiz olarak bulabileceğiniz uygulamayı akıllı cihazlarınıza indirmeniz yeterli. Kolay kullanımı ile dilediğiniz yerden hızlı ve güvenli bir şekilde bilet arayabilir, anında satın alabilirsiniz. Alışverişinizi rahatlıkla yapabilmeniz için sitemiz güvenli ödeme sistemlerini kullanmaktadır. E-mail adresinize ve cep telefonunuza gelen onay mesajı ile biletinizi kullanabilirsiniz.

Burdur Otobüs Bileti
Burdur - 5 Günlük Hava Tahmini
16 Oca Çarşamba
kar yağışlı
-2,3 °C
kar yağışlı
17 Oca Perşembe
hafif kar yağışlı
1,1 °C
hafif kar yağışlı
18 Oca Cuma
açık
4 °C
açık
19 Oca Cumartesi
hafif kar yağışlı
0,5 °C
hafif kar yağışlı
20 Oca Pazar
orta şiddetli yağmur
5 °C
orta şiddetli yağmur