İzmir Burdur Otobüs Bileti

İzmir Burdur Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 65,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 374 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 6sa 53dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İzmir Burdur arası giden otobüs firmaları ortalama 21 sefer düzenlenmektedir.

İzmir Burdur bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İzmir Burdur bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. İzmir Burdur otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

İzmir Burdur Otobüs Biletleri

 İzmir Burdur otobüs bileti mi aradınız? İzmir Burdur otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Burdur ili Akdeniz Bölgesi'nde bulunan bir ilimizdir. Akdeniz Bölgesi'nin iç kesimlerinde yer alan Burdur önemli bir turizm merkezidir. Burdur ili İn suyu Mağarası gibi doğa oluşumlarına ev sahipliği yaptığı gibi, Burdur Kalesi ve Taş oda Etnografya Müzesi gibi önemli tarihi oluşumların da bulunduğu yerdir. Burdur ili ayrıca Göller Bölgesi'nde bulunması ile de bilinir. Burdur gezilecek yerlerini yanı sıra kendine has ürünleri ile de göz doldurur. Burdur şiş ve cevizli sucuk gibi yöresel ve herkes tarafından sevilen tatlar Burdur iline aittir. Sizde bu lezzetli tatları yerinde tadarak Burdur ilinin gezilecek yerlerini görmek isterseniz sitemiz aracılığı ile İzmir Burdur Otobüs Bileti alabilirsiniz.
İzmir Burdur Otobüs Bileti almak için sitemiz üzerinden bu güzergahta seferleri olan otobüs firmalarını inceleyebilir, sizin için en uygun seçeneği bulabilirsiniz. İzmir Burdur otobüs seferine sahip olan firma Balıkesir Uludağ Turizm'dir. Bu firmanın düzenlemiş olduğu otobüs seferlerinden İzmir Burdur Otobüs Bileti alarak Burdur seyahatinizi planlayabilirsiniz. Burdur seferleri genel olarak her gün saat 22:30 da düzenlenmektedir.
Sitemiz aracılığı ile İzmir Burdur Otobüs firmalarını öğrenebilir ve en uygun fiyatlı biletlere ulaşabilirsiniz. Sitemiz üzerinden yolculuğunuz içi konforlu ulaşımı sağlayan firmalardan otobüs bileti alabilirsiniz. Siz de İzmir'den Burdur ilinin güzelliklerini görmek üzere seyahat etmek istiyorsanız sitemizden İzmir Burdur Otobüs Biletinizi alabilirsiniz. 

  İzmir Hakkında
Nüfus:
4,061,074
Yüzölçümü:
12.015,61 km²
Plaka:
35
Telefon kodu:
(232)
Otogar:
İzmir Otogarı
  Burdur Hakkında
Nüfus:
16,597
Yüzölçümü:
7.134,95 km²
Plaka:
15
Telefon kodu:
(248)
Otogar:
Burdur Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.