Yolcu Sayısı
1

Bulancak otobüs bileti

Bulancak Otobüs Bileti

En popüler Bulancak otobüs rotaları

Bulancak otobüs bileti fiyatları, Bulancak otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Bulancak otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BeşikdüzüBulancak100 TL45
AkçaabatBulancak120 TL43
VakfıkebirBulancak100 TL42
TekkeköyBulancak175 TL37
TermeBulancak175 TL35

Bulancak otogarı

  • Bulancak(454)

Bulancak otobüs biletleri

Giresun’un en güzel ilçelerinden biri olan Bulancak, köklü tarihi ve muhteşem manzarası ile yerli turistlerin uğrak mekanıdır. Neredennereye.com’da Bulancak otobüs bileti alırken firmanızın tüm özelliklerini bir arada görerek isteğinize göre tercih yapabiliyorsunuz.

Bulancak’a Metro, Ulusoy, Varan gibi birçok büyük otobüs firması aktif olarak otobüs seferi düzenliyor. Eğer istediğiniz tarihte Bulancak otobüs bileti bulamadıysanız Giresun’a hareket düzenleyen Kamilkoç, Varan, Hazar, Metro, Kamberoğlu, VIP, Kuzey Yıldızı, Fındık Kale, Süzer Turizm ve Van Gölü otobüs firmalarından herhangi biri ile Giresun’a varabilirsiniz. Ardından Giresun Otogarı’nda bulunan minibüs ve servisler aracılığı ile şehre 18 km uzaklıkta olan Bulancak’a aktarmalı olarak gidebilirsiniz. Seçeceğiniz otobüs firmasının size sunmuş olduğu tüm özelliklerini görebileceğiniz sitemiz, konforlu bir Bulancak yolculuğu için size en iyiyi sunmayı hedefliyor.

Bulancak’a en çok İstanbul, Ankara, Giresun ve Samsun destinasyonlarından yolculuk yapılıyor. İlçe çevre illerin bazılarından daha büyük olduğundan daha çok gelişmiştir ayrıca yaylacılık ön plandadır. O nedenle yayla dönemlerinde ilçeye aktif otobüs seferleri düzenleniyor.

Bulancak Otobüs Bileti

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr