Yolcu Sayısı
1

Beyşehir otobüs bileti

Beyşehir Otobüs Bileti

En popüler Beyşehir otobüs rotaları

Beyşehir otobüs bileti fiyatları, Beyşehir otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Beyşehir otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
AdanaBeyşehir450 TL15
EğirdirBeyşehir30 TL13
ŞarkikaraağaçBeyşehir100 TL13
NazilliBeyşehir40 TL9
GelendostBeyşehir170 TL9

Beyşehir otobüs biletleri

İç Anadolu bölgesinin en büyük yüzölçümüne sahip olan şehri Konya’da özellikle de Beyşehir’de gezilmesi ve görülmesi gereken yerleri siz değerli okurlarımız için araştırdık. Özellikle Konya ilinin en çok bilinen ilçesi olduğundan dolayı Beyşehir’in güzellikleri hakkında bilgi verelim.

Özellikle Anadolu Selçuklu devletinin başkenti olan Konya’da birçok tarihi mekan halen ayakta durmaktadır. Bu güzellikleri görmek için Konya’nın biraz dışında olan Beyşehir ilçesine gitmeniz yeterli olacaktır.Kubad Abad Sarayı Beyşehir’e gitmeniz gereken yerlerin ilk sırasında geliyor. İçinde bulundurduğu tarihi kalıntılar ile dikkatleri üzerine çeken bu sarayda Anadolu Selçuklu devletine ait birçok eser halen ayakta ve binlerce turistin dikkatini çekiyor. Bu saray gezinizden sonra sizlere ilk önerimiz Dünya’nın en büyük anıtı olma özelliği taşıyan Fasıllar anıtı olarak dikkat çekiyor. Özellikle son zamanlarda yerli turistlerden çok yabancı turistlerin dikkatini çeken bu anıt duruşu itibarıyla son derece heybetli bir görüntüye sahip olarak bulunmaktadır. Anıtın bir diğer dikkat çeken detayı ise içine bulundurduğu oyuklar ile dikkatleri üzerine çekmesi.

Tarihi mekanlardan sonra Beyşehir’de bulunan doğal güzellijler hakkında sizlere bilgi verelim. Özellikle Beyşehir gölü bunların ilk sırasında gelmektedir. Doğal güzellik olarak oldukça güzel vakitler geçireceğiniz bu göl kenarından sonra Beyşehir Milli Parkı sizleri bekleyen bir diğer doğal güzellik. İşte sizlere Beyşehir’de bulunan gezilmesi gereken yerlerden ilk sırada olanları paylaştık. Beyşehir otobüs bileti alımı için neredennereye.com


neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr