Yolcu Sayısı
1

Beşikdüzü otobüs bileti

Beşikdüzü Otobüs Bileti

En popüler Beşikdüzü otobüs rotaları

Beşikdüzü otobüs bileti fiyatları, Beşikdüzü otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Beşikdüzü otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
TekkeköyBeşikdüzü190 TL31
ÇarşambaBeşikdüzü38 TL22
TermeBeşikdüzü30 TL21
KavakBeşikdüzü190 TL19
FatsaBeşikdüzü30 TL18

Beşikdüzü otogarı

  • Beşikdüzü(462)

Beşikdüzü otobüs biletleri

Tarihi bir mekan olarak dikkatlerden kaçmayan Trabzon’un en çok merak edilen ilçelerinden olan Beşikdüzü hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizlere vermeye çalışacağız. Özellikle seyahat severlerin en çok merak ettiği ancak internet üzerinde yeterince bilgi bulamadığı mekanların başında gelen Beşikdüzü ilçesinin gezilmesi gereken yerleri ve tarihi hakkında bilgi verelim. Beşikdüzü otobüs bileti alımı için neredennereye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Trabzon demek Karadeniz’in hırçın çocuğu demektir. Karadeniz insanın inatçı yapısını göz önüne aldığımız zaman Beşikdüzü gibi güzide bir ilçenin aslında nasıl bir yer olduğu konusunda fikir sahibi olmuş olacaksınız. Bu konuda sizlere tarihte kendisine uzun zamandır yer edinmiş olan Beşikdüzü beldesi hakkında bilgi verelim.

Beşikdüzü ilçesi tarihe tanıklık etmesine rağmen bünyesinde tarihi mekanları ve kalıntıları barındırmayan ender illerimizdendir. Ancak burada dikkatimizi çeken en önemli detaylar birisi de aslında içinde tarih olmasına rağmen tarih kalıntısı bulmayan bu ilçenin neden bu kadar ziyaret edildiği konusunda. Doğa harikası manzarası ile insanların en çok tercih ettiği mekanların başında gelen Beşikdüzü’nde özellikle yaz aylarında yapılan şenliklerin oldukça eğlenceli geçmesi ve bölgeye çok sayıda turist çekmesi bu ilçenin farklı kılınmasına neden oluyor. Bu durum karşısında sizler için en önemli olan yerlerin yaylalar olduğunu belirmek istiyorum. Beşikdüzü ilçesine gittiğiniz zaman özellikle Karadeniz’in o harika yeşili ile baş başa kalmanızı sizlere şiddetle öneriyorum. Beşikdüzü nerenin ilçesi sorusuna yanıt yarayan okurlarımıza bir dipnot Beşikdüzü Trabzon’un 25 km uzağında yer almaktadır.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr