Bayburt Otobüs Bileti

Bayburt Otobüs Bileti

Bayburt Otobüs Biletleri

Bayburt otobüs bileti mi aradınız? Bayburt'a giden otobüs firmaları ile en ucuz bileti fiyatları sorgulama işlemini yap ve satın al!

Bayburt otobüs bileti, NeredenNereye.com’dan alınır. Sorgula dediğiniz an size en uygun seferleri listeler ve hızlıca biletinizi satın alabilirsiniz. Bunun için arama kısmına seyahat bilgilerinizi ekledikten sonra sorgulama yapmanız yeterli.

Bayburt Otobüs Firmaları

Karşınıza gelen sonuç ekranında Bayburt’a giden otobüs firmaları (Örneğin; Yeni As Bayburt Turizm) ve sundukları fiyatları görerek seçiminizi yapabilirsiniz. Yönlendirmeleri takip ederek Bayburt seyahatiniz için biletinizi oluşturabilirsiniz. Belirlediğiniz sefer için kullanabileceğiniz bilet, e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak gönderilecektir.

Bayburt Gezilecek Yerler

Doğu Anadolu ve Karadeniz’i birbirine bağlayan kara yolları üzerinde olmasından dolayı Bayburt’a hemen her şehirden bilet bulunabilmektedir. Şehir otogarından dilediğiniz ilçeye servisler ve minibüsleri kullanarak gidebilirsiniz. Çoruh Nehri kenarına kurulmuş olan şehir; İpek Yolu üzerinde bulunmasından dolayı tarihte de önemli bir durak olarak görülmüştür. Bilet fiyatları arasında size en uygun olanı seçtiniz ve artık Bayburt’tasınız. Şehirde bulunurken gezip görebileceğiniz yerlerin başlıcaları; Bayburt Kalesi, Saat Kulesi, Aslandağı Mesire Alanı, Aydıntepe Yeraltı Şehri, Çımağıl Mağarası, Buz Mağarası, Korgan Köprüsü ve Sırakayalar Şelalesi olarak sıralanabilir. Zigana ve Kop Dağları arasında bulunan  Bayburt Kalesi’nin yapılışı hakkında elde edilmiş kesin bilgiler yoktur. İç duvarlarının süslemesinde kullanılan çiniler nedeniyle kale halk arasında Çinimaçin olarak da adlandırılmaktadır. Kalenin Osmanlı Rus savaşı sırasında büyük hasar gördüğü kaydedilmiştir. Bayburt il merkezi olmak üzere Aydıntepe ve Demirözü adlarında ilçelere sahiptir.

Aydıntepe ve Demirözü ilçelerine sahip Bayburt'a otobüs bileti alımını hemen üst kısımdaki bilet arama motoru üzerinden yapabilirsiniz.

Bayburt Otobüs Bileti Fiyatları

Bayburt’a Erzurum, Trabzon, Samsun, İzmir, Kayseri, Eskişehir ve Gaziantep illerinden neredeyse her gün sefer düzenlenmektedir. Ücretler değişkenlik gösterdiği için buraya yazamıyoruz ancak yukarıdaki araştırma bölümünden hemen güzergahınızı girin ve seferler, fiyata göre listelensin.

Bayburt yolculuğunuz için gerekli olan bütün bilgiler sitemizde bulabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firma hakkında bir fikir edinmek istiyorsanız; seyahatlerinde sitemizden aldıkları biletleri kullanmış olan yolcuların yorum ve değerlendirmelerinden yararlanabilirsiniz. Siz de kendi yorumunuzu paylaşabilir ve firma hizmetleri hakkında puanlamada bulunabilirsiniz. Tüm bunlar için mobil uygulamamızdan da yararlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise AppStore ve Google PlayStore’da ücretsiz olarak bulabileceğiniz uygulamayı akıllı cihazlarınıza indirmek.

Bayburt Otobüs Bileti
Bayburt - 5 Günlük Hava Tahmini
19 Şub Salı
açık
-16,9 °C
açık
20 Şub Çarşamba
açık
1,7 °C
açık
21 Şub Perşembe
hafif kar yağışlı
2,5 °C
hafif kar yağışlı
22 Şub Cuma
hafif kar yağışlı
0,2 °C
hafif kar yağışlı
23 Şub Cumartesi
kar yağışlı
3,7 °C
kar yağışlı