Bayburt Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0458) 444 02 69
Adres: Şingah Mahallesi, Bayburt Otogar, 69000 Merkez/Bayburt, Türkiye
Bayburt Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Bayburt Otogarı

Bayburt Otogarı

Bayburt Otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu’yu Karadeniz’e bağlayan Erzurum – Trabzon yolunda bulunan Bayburt şehrine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Bayburt Otogarı, Trabzon, Rize, Erzurum, Erzincan gibi ilin çevresinde komşu olan diğer şehirler ile bağlantı oluşturmasına olanak sağlamıştır. Bu durum özellikle son dönemde yükselişte olan Karadeniz turizmi ile birlikte Bayburt Otogarının da önemini arttırmıştır. Bayburt otobüs bileti alarak gelebileceğiniz, Bayburt Otogarı, Karadeniz’in bu küçük ilinde görebileceğiniz harika doğal güzelliklerin de kapılarını aralıyor. 

Bayburt Otogarı, Karadeniz’in kesişim noktasında yer alan bir ulaşım merkezi olarak özellikle son dönemlerde bu bölgenin yükselen turizm yolcuları için önemli nokta bir haline gelmektedir. Önceleri, Bayburt için modern tasarımlı geniş çaplı bir otogar çok da gerekli görülmemiş. Ancak zaman içerisinde özellikle yılın belirli dömemlerinde artan ziyaretçi sayısı nedeni ile yeni bir otogarın gerekliliği ortaya çıkmıştır. Bayburt Otogarı içerisinde kullanıcılar için ayrılmış, kafe, restoran ve araçlar için ayrılmış park alanları gibi bölümlerin dışında aynı zamanda cami, fırın, hamam gibi bölümler de yer alıyor. Şehir içerisinde yer alan Turgut Özal Bulvarı üzerinde konumlanmış olan Bayburt Otogarı aracılığı diğer şehirlere de geçiş sağlayabilirsiniz. Bayburt Otogarı üzerinden geçiş yapabileceğiniz diğer otogarlar arasında, “Erzincan Otogarı, Erzurum Otogarı, Gümüşhane Otogarı, Rize Otogarı, Trabzon Otogarı, Çayeli Otogarı, Ardeşen Otogarı, Fındıklı Otogarı, Sürmene Otogarı, Görele Otogarı” gibi diğer ulaşım merkezlerine geçiş yapabilirsiniz. 

Bayburt Otogarından Hangi Otobüs Firmaları Kalkıyor? 

Babyburt Otogarı içerisinde Karadeniz’in farklı bölgelerine hizmet sağlayan yerel otobüs firmaları olduğu gibi ülke genelinde hizmet sağlayan ulusal çapta otobüs firmaları da yer alıyor. Bayburt Otogarı içerisinde sefer düzenleyen otobüs firmaları arasında, “Has Bingöl, Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Vangölü Turizm, Bayburt Turizm, Öz Diyarbakır, Star Diyarbakır, Sıla Özlem Seyahat, Kaberoğlu Turizm, Iğdırlı Turizm, Ulusoy Turizm, Cesur Bingöl Seyahat, Esadaş Turizm, Öz Elazığlılar Seyahat, Patnos İtimat, Lüks Gümüşhane” gibi otobüs firmaları yer almaktadır. Bayburt Otogarında hizmet sağlayan firmaların otobüs bileti fiyatları “20 -100 TL” arasında değişiklik gösteriyor. 

Bayburt Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim? 

Bayburt Otogarına kişisel araçlarınızla gelebileceğiniz gibi şehir içinden hareket eden minübüsleri de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda burada hizmet sağlayan otobüs firmalarının da şehir içine hareket eden servisleri bulunuyor. 

Bayburt Otogarı Adresi: Şingah Mahallesi, Bayburt Otogar, 69000 Merkez/Bayburt, Türkiye

Bayburt Otogarı Telefon Numarası: 0(458) 444 0269

Bayburt otogarı nerede? Bayburt otogarına nasıl giderim? Bayburt otogarı iletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Vangölü Turizm 2
- HEMEN SATIN AL ! -