scorecardresearch

Akçay (Balıkesir) Otobüs Bileti

Akçay (Balıkesir) Otobüs Bileti

Akçay (Balıkesir) Otobüs Biletleri

Zeytinyağının merkezi Balıkesir ilinin doğal güzelliklere sahip birçok ilçesi bulunuyor. Akçay’da bu eşsiz manzaraya sahip beldelerden biridir. Bu doğal güzellikleri keşfetmek için Akçay otobüs bileti satın alarak beldeye keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Akçay otobüs biletini nereden alacağınız hakkında fikriniz yoksa Neredennereye.com’da ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Akçay, İstanbul’a yakın olması nedeni ile en çok bu destinasyondan ziyaretçi alıyor. Yine Bursa, İzmir, Ankara gibi büyük illerimizden de kısa geziler için Akçay’a yolculuk düzenleniyor. Balıkesir’e ya da Edremit’e giden tüm otobüs firmaları ile Akçay’a ulaşım sağlanabilir. Edremit’e 8 km uzaklıkta bulunan Akçay için genellikle Edremit otobüs firmaları kullanılıyor ve Edremit’ten günün her saati servis sağlanıyor.
Neredennereye.com’da Akçay otobüs biletinizi satın alırken firmaların tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ulaşım sağlayacağınız firmanın araç içi özelliklerini önceden bilirseniz yolculukta sıkılmazsınız. Yine en ucuz Akçay otobüs biletini de sistemimizin pratik yapısı sayesinde görebilir hiç beklemeden anında otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. Akçay’da, Alibey Adası’nda balık yemeyi ve saat kulesini ziyaret etmeyi unutmayın.
 

Akçay (Balıkesir) - 5 Günlük Hava Tahmini
23 Mar Perşembe
Açık
17,3 °C
Açık
24 Mar Cuma
Açık
14,2 °C
Açık
25 Mar Cumartesi
Az bulutlu
16,5 °C
Az bulutlu
26 Mar Pazar
Hafif yağmur
16,7 °C
Hafif yağmur
27 Mar Pazartesi
Hafif yağmur
14,1 °C
Hafif yağmur