Yolcu Sayısı
1

Akçay (Balıkesir) otobüs bileti

Akçay (Balıkesir) Otobüs Bileti

En popüler Akçay (Balıkesir) otobüs rotaları

Akçay (Balıkesir) otobüs bileti fiyatları, Akçay (Balıkesir) otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Akçay (Balıkesir) otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BalıkesirAkçay (Balıkesir)150 TL23
ÇanakkaleAkçay (Balıkesir)230 TL21
İskele (Çanakkale)Akçay (Balıkesir)230 TL21
İzmirAkçay (Balıkesir)265 TL15
GeliboluAkçay (Balıkesir)40 TL12

Akçay (Balıkesir) otogarı

  • Akçay (Balıkesir)(266)

Akçay (Balıkesir) otobüs biletleriAkçay, Balıkesir'in Edremit ilçesine bağlı bir mahalledir. Edremit merkeze 8 kilometre uzaklıktadır. Kaz Dağları'nın eteklerinde kurulu olan Akçay, küçük bir turizm kasabası iken günümüzde gittikçe şehirleşmektedir. Akçay'ın uzun ve güzel kıyı kordonunda pek çok çay bahçesi, otel, pansiyon, bungalov evleri ve dükkânlar bulunur. Ayrıca bir de Kaz Dağları'nın simgesi olan Sarı Kız'ın bir heykeli bulunur. Türkiye’nin pek çok farklı noktasından Balıkesir - Akçay otobüs bileti satın alarak beldeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Akçay Otogarı üzerinde son bulacaktır. Dilerseniz Otogar içerisinden hareket eden minibüs seferlerine Akçay ve diğer ilçelere kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. En uygun Akçay otobüs biletlerini istediğiniz zaman NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.

Zeytinyağının merkezi Balıkesir ilinin doğal güzelliklere sahip birçok ilçesi bulunuyor. Akçay’da bu eşsiz manzaraya sahip beldelerden biridir. Bu doğal güzellikleri keşfetmek için Akçay otobüs bileti satın alarak beldeye keyifli bir yolculuk yapabilirsiniz. Akçay otobüs biletini nereden alacağınız hakkında fikriniz yoksa Neredennereye.com’da ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Akçay, İstanbul’a yakın olması nedeni ile en çok bu destinasyondan ziyaretçi alıyor. Yine Bursa, İzmir, Ankara gibi büyük illerimizden de kısa geziler için Akçay’a yolculuk düzenleniyor. Balıkesir’e ya da Edremit’e giden tüm otobüs firmaları ile Akçay’a ulaşım sağlanabilir. Edremit’e 8 km uzaklıkta bulunan Akçay için genellikle Edremit otobüs firmaları kullanılıyor ve Edremit’ten günün her saati servis sağlanıyor.
Neredennereye.com’da Akçay otobüs biletinizi satın alırken firmaların tüm özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ulaşım sağlayacağınız firmanın araç içi özelliklerini önceden bilirseniz yolculukta sıkılmazsınız. Yine en ucuz Akçay otobüs biletini de sistemimizin pratik yapısı sayesinde görebilir hiç beklemeden anında otobüs biletinizi satın alabilirsiniz. Akçay’da, Alibey Adası’nda balık yemeyi ve saat kulesini ziyaret etmeyi unutmayın.

Türkiye’nin herhangi bir yerinden Akçay otobüs bileti alıp Balıkesir Otogarına geldiğinizde, “Balıkesir Saat Kulesi, Yedi Şehitler Anıtı, İlk Kurşun Tepesi, Manastır, Bandırma Arkeoloji Müzesi, Gönen Mozaik ve Açık Hava Müzesi, Kuvayi Milliye Müzesi, Taksiyarhis Anıt Müzesi, Saraylar Açık Hava Müzesi, Hisaralan Kaplıcası, Susurluk Kaplıcaları, Altınova Plajı, Badavut Plajı, Duba Plajı, Çataltepe Plajı, Çuğra Plajı, Akçay Altınkum Plajı, Avşa Altınkum Plajı, Ören Halk Plajı, Şeytan Sofrası, Cennet Tepesi, Aşıklar Tepesi, Atatürk Kayalıkları, Altınova İskelesi, Ayvalık, Altınova, Küçükköy, Çamlık, Sarımsaklı, Erdek, Ocaklar, Edremit, Akçay, Altınoluk, Burhaniye, Gömeç, Avşa Adası, Cunda Adası, Yiğitler Köyü, Türkeli Köyü, Balıkesir Atatürk Parkı, Manyas Gölü ve Kuş Cenneti Milli Parkı, Paşa Koyu, Mosko Adası Koyu, Ortunç Koyu, Güvercin Koyu, Martı Koyu, Kum Adası, Tımarhane Adası, Kapıdağ Yarımadası, Şahindere Kanyonu, Kozak Yaylası, Kazdağı Milli Parkı, Adalar Doğal Tabiat Parkı, Değirmen Boğazı Tabiat Parkı, Güre Gelinçamı Tabiat Parkı, Sütüven Şelalesi, Yazören Mağarası” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Akçay Otobüs Seferleri

Günümüzde Balıkesir Otogarı üzerinden Akçay ulaşımı sağlayabileceğiniz firmalar arasında, “Çanakkale Truva Turizm, Isparta Petrol, Seç Turizm, Metro Turizm, Köksallar Turizm, Lider Adana, Şanlıurfa Astor, Elazığ Murat Turizm, Hatay Nur Seyahat, Sahil Seyahat, Has Turizm, Villa Seyahat, Ulusoy Turizm” gibi otobüs firmaları yer alıyor.

Akçay Otobüs Biletini Nasıl Alabilirim?

En ucuz Akçay otobüs biletini Türkiye’nin her yerinden istediğiniz zaman satın alabilirsiniz. Yalnızca sitemiz, NeredenNereye.com web adresini ziyaret edin. Varış noktası olarak Akçay seçtikten sonra gitmek istediğiniz tarihi belirleyerek bilet araması yaptığınızda, akıllı bilet arama motoru en uygun fiyatlı Akçay otobüs biletlerini sizin için listelenecektir. Kendinize en uygun otobüs firmasının Akçay otobüs biletini satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr