Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Sivas Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Sivas’a en uygun otobüs bileti sahibi olarak seyahat edebileceğiniz 50 tane firma bulunmaktadır.Bu firmalar içinde şehre en sık sefer düzenleyenler Hedef Turizm, Öz Sivas Huzur Turizm, Öz Sivas Seyahat ve SivasTur’dur. Şehre yolculuk için biletlerinizi Neredennereye’de her zaman en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekleyerek bilet ara butonuna tıklamanız yeterli. Böylece size en uygun seferleri görüntülersiniz. Karşınıza gelen sonuç ekranında firmaları ve fiyatları bir arada göreceğiniz için fiyat karşılaştırması yaparak kolayca karar verebilirsiniz. İç Anadolu’yu Karadeniz’e bağlayan bir geçiş yolu üzerinde bulunan şehir; tarih boyunca farklı medeniyetlerce yerleşim alanı olarak tercih edilmiştir. Bu medeniyetlerden kalma kültürel ve tarihi eserleri ucuz otobüs bileti ile gerçekleştirdiğiniz şehir ziyaretinizde görebilirsiniz. Selçuklu döneminden kalma yapıların ilgi çektiği kentte bu döneme ait görebileceğiniz en önemli eserler; Şehir merkezinden 300 metre uzaklıkta bulunan Gökmedrese, Çifte Minareli Medrese, Buruciye Medresesi ve Ulu Camiidir. Ülkenin en geniş topraklara sahip illerinden biri olan Sivas’a dilediğiniz şehirden otobüs yolculuğu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şubelere gitmenize gerek kalmadan dilediğiniz an kolayca bilet satın almak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulunan uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Sivas’a seyahat edeceğiniz firma hakkında bilginiz yoksa; sitemizden aldıkları biletler ile seyahat etmiş olan yolcuların deperlendirme ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Siz de dilerseniz kendi yorumunuzu seyahatinizin ardından sitemizde paylaşabilirsiniz.
"Eski ve Konforsuz Otobüsler" Misafir
Otobüs eski ve dökülüyordu.Bu kadar uzun yol için daha yeni ve konforlu otobüs olmasını isterdim.Birdaha asla Metro turizm tercih etmeyecegim kesin.
"Hiç nezaketli degiller" Misafir
Güzel bir yolculuk yapamadık yardimci personelleri hiç nezaket yok
"Ses Sorunu" Misafir
otobüsün içine müthiş ses alıyor gürültüden başımız şişti araçın değişecek parça sorunu var galiba kanımca araçınızdan memnun kalmadım iyi çalışmalar
"Berbat firma" Misafir
Huzur firmasi ile ilk ve son yolculugumdur.
"Aracın Gecikmesi" Misafir
Saat 17:00 kalkması gereken araç 17:45 te geldi 17:50 de kalktı .Bu açıdan memnun kalmadım.
"Idare eder" Misafir
Sadece firmaların istediği yerlerde mola verip mecburi orda bekletilmek kötü yolculuğun diğer kisminda sıkıntı yok
"Memnuniyet" Misafir
sabah namazını kılmam için fırsat verdikleri için teşekkür ederim.
"Seyahat Sorunları" Misafir
otobüs yeterince havalandırılmamıştı ,cok bunaltıcı boğucu bir ortamı vardı ,otobüse biner binmez boğucu hava ile karşılasıyor insan.
"Ariza" Misafir
Soylendigi saatte kalkmiyo ve ikram yok
"Metro seyahat sivas nevşehir" Misafir
yolda ara ara aşırı yavaşladık en son sağa çektik geç kalan yolcu vamış onu bekledik zaten otobüs 5:15 de sivastan hareket edecelti saat 5:40 da hareket etti hem orda geciktik hemde geç kalanı bekledik hemde yolculara bilgi verilmedi otobüs arıza yaptı diye düşündük.Ayrıca hiç bir servis yapılmadı su dahi verilmedi.