Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
Sivas Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Sivas’a en uygun otobüs bileti sahibi olarak seyahat edebileceğiniz 50 tane firma bulunmaktadır.Bu firmalar içinde şehre en sık sefer düzenleyenler Hedef Turizm, Öz Sivas Huzur Turizm, Öz Sivas Seyahat ve SivasTur’dur. Şehre yolculuk için biletlerinizi Neredennereye’de her zaman en uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Arama kısmına seyahat edeceğiniz şehirleri ve tarihi ekleyerek bilet ara butonuna tıklamanız yeterli. Böylece size en uygun seferleri görüntülersiniz. Karşınıza gelen sonuç ekranında firmaları ve fiyatları bir arada göreceğiniz için fiyat karşılaştırması yaparak kolayca karar verebilirsiniz. İç Anadolu’yu Karadeniz’e bağlayan bir geçiş yolu üzerinde bulunan şehir; tarih boyunca farklı medeniyetlerce yerleşim alanı olarak tercih edilmiştir. Bu medeniyetlerden kalma kültürel ve tarihi eserleri ucuz otobüs bileti ile gerçekleştirdiğiniz şehir ziyaretinizde görebilirsiniz. Selçuklu döneminden kalma yapıların ilgi çektiği kentte bu döneme ait görebileceğiniz en önemli eserler; Şehir merkezinden 300 metre uzaklıkta bulunan Gökmedrese, Çifte Minareli Medrese, Buruciye Medresesi ve Ulu Camiidir. Ülkenin en geniş topraklara sahip illerinden biri olan Sivas’a dilediğiniz şehirden otobüs yolculuğu ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Şubelere gitmenize gerek kalmadan dilediğiniz an kolayca bilet satın almak için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da bulunan uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz. Sivas’a seyahat edeceğiniz firma hakkında bilginiz yoksa; sitemizden aldıkları biletler ile seyahat etmiş olan yolcuların deperlendirme ve yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Siz de dilerseniz kendi yorumunuzu seyahatinizin ardından sitemizde paylaşabilirsiniz.
"Istikrarsız" Misafir
sivastan şanlıurfaya gitmek için internetten bilet aldım.gelecek olan araç trevego olması gerekiyordu çünkü trevego arabanın 23 ve 24 nolu koltukları orta kapının arkasında ama bize gelen araba farklı oldugundan biz ön kapının önüne oturduk bu durum bize çok rahatlızlık verdi .ikinci bir husus gece 01:00 de hareket etmesi gerekirken 01:30 da hareket etti sabah şanlıurfaya varış saati 08:30 iken biz 11:00 şanlıurfada indik.böyle bir seyehat olamaz böyle bir hizmet şekli olamaz.bir daha tövbe internetten bilet almam ve gülaras seyehate binmem iyi çalışmalar.
"Iletişim eksikliği" Misafir
Aktarmali olarak otogara geldiğim zaman otobüs üç dakika önce hareket etmişti. Internet üzerinden bilet aldığım içindir ki diye düşünüyorum firmadan kimse bu yolcu nerde kaldı diye aramamistir. Sonunda otobüsün arkasından 50 km taksi ile gidilerek otobüse binebildim. Kesinlikle tavsiyem olmaz
"Sıkıntı büyük" Misafir
Araç kalkışlarında problem vardı. Çeşitli duraklarda ve trafik ışıklarında kalkış gerçekleşemedi, motor durdu. Araç kalkarken kaza yapmış gibi şiddettli sallanıyor. Sadece 2 mola verdik ve bi benzinlikte yarım saat, bi yolcu indirirken 20, 25 dkk geç kalktık. Sivastan 16.30hareket saati olmasına rağmen, küçükkuyu ya 11.30 da varıldı. Araçta 2 bebek olmasından dolayı klimalar sıcak üflüyordu ve çok bunaltıcı yolculuk oldu. Ayrıca Ankara, Eskişehir, Bursa, Balıkesir, Altınoluk otogarları hariç birçok yerde yolcu indirme bindirme oluyor bu duruma engel olunmasını rica ediyorum. İnsanlar ULUSOY markasına güvenerek biniyor.. Teşekkürler
"Sivas -İzmir Metro seyahat fiyasko" Misafir
Maalesef yaşadığımız en kötü yolculukta .Her yönüyle kötüydü,hangi birini yazayım ki.
"Hic begenmedim.32derece sicakta kilimayi ara ara calistidi sicakta yolculuk yptk" Misafir
Ara acti ihtarimiz fayda etmedi. Kaptanin arkasi gelmiyen sigara icmasi cok igrenc ve biktirici oldu.bu firma ile birdaha yolculuk yapmayacagim,yapanlarada mani olacagim.oz sivas ismini hic haketmiyor.
"Teşekkürler" Misafir
Beklediğimizden iyi geçti , yardımcınız olduğunuz için ayrıca teşekkür ederim
"Şikayet" Misafir
Otobüs yetkilileri sivas girişin de köprüde inecegimi söylememe ragmen. Köprüde duramayacaklarini söyleyerek köprüden önce beni indirdiler ve 1 kilometre yürümeme sebep oldular.
"Eski ve Konforsuz Otobüsler" Misafir
Otobüs eski ve dökülüyordu.Bu kadar uzun yol için daha yeni ve konforlu otobüs olmasını isterdim.Birdaha asla Metro turizm tercih etmeyecegim kesin.
"Hiç nezaketli degiller" Misafir
Güzel bir yolculuk yapamadık yardimci personelleri hiç nezaket yok
"Ses Sorunu" Misafir
otobüsün içine müthiş ses alıyor gürültüden başımız şişti araçın değişecek parça sorunu var galiba kanımca araçınızdan memnun kalmadım iyi çalışmalar