Metro Turizm Trabzon Otobüs Seferleri

Metro Turizm
 
 

En Popüler Metro Turizm Seferleri

Metro Turizm Trabzon Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
462
228 41 59
Otogar
462
721 68 41
Otogar
462
871 34 54 - 871 48 31
462
821 25 62
Otogar
462
616 20 05
462
681 20 59
462
512 38 15
Ayasofya
462
229 36 37
Merkez
462
321 62 11
Söğütlü
462
248 17 81
Yenicuma
462
323 12 52
462
341 27 15

En Popüler Metro Turizm Seferleri

Metro Turizm

444 34 55
Büyükdere Cad.Metro City İş Merkezi No: 171 A Blok Kat: 17 Levent İstanbul
0212 319 28 00 - 658 32 32

Adını Önce Yollara

Sonra Kalbinize Yazar…


Metro Turizm günde yaklaşık 1550 sefer, filosundaki 1373 otobüs ve yılda ortalama 20 milyonun üzerindeki yolcusu ile Türk karayolu taşımacılık sektörünün devlerindendir.


1992 yılında Galip Öztürk tarafından kurulan Metro Turizm, Yönetim Kurulu Başkanı Şenol Ayyıldız, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Umut Kahraman, Yönetim Kurulu üyeleri, Suat Bülbül ve Ömer Alp Emil’ den oluşan profesyonel kadrosuyla yurtiçi ve yurtdışında hizmet verdiği yolcu sayısını istikrarlı bir şekilde artırmaktadır. 


86 ilde 1109 satış noktası ve yaygın şehir içi servis olanaklarıyla alternatif yolcu taşıma araçlarının en güçlü rakibi konumunda olan Metro Turizm sektörün ihtiyaç ve taleplerine ait öngörüsünü, sahip olduğu güçlü sermaye ile birleştirerek yatırıma dönüştürmüş ve filosundaki son teknoloji ile üretilmiş araçları yolcusuyla buluşturmuştur.  


Metro Suit, Metro Klas, Metro Euro… Hepsi de Metro… Yeni bir Yolda, Yine Bir Metro… 


Bütün seyahatleriniz için tercih edebileceğiniz üst segment, 2+1 koltuk düzeniyle en rahat yolculuklarınızın değişmez tercihi Metro Suit otobüsler, çağdaş yolculuk anlayışının vardığı son nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Ergonomik tasarımlı tekli koltukların rahatlık avantajları yolcunun kendi aracında tek başına seyahat ediyormuş hissi yaşatmak için tasarlanmış gibidir. 


Ofis ortamında ihtiyaç duyacağınız bütün donanımlara sahip bu araçlarda Wifi İnternet bağlantısı, her zevke uygun müzik seçenekleri, koltuk arkalarındaki led ekranlardan rahatça izleyebileceğiniz filimler, video oyunları ve çektiğiniz fotoğrafları yol eğlencesine dönüştürebileceğiniz USB girişleriyle yoldayken bile, alışageldiğiniz yaşam zevklerinize ve iletişimde olma halinize ara vermek zorunda kalmazsınız. Açık büfe ikramlardaki diyet ürünler Metro Suit otobüslerdeki ikram yelpazesindeki zenginliğinin küçük bir örneğidir.


Alışageldiğimiz standart koltuk düzenine sahip, otobüslerden oluşan Metro Class Metro Turizm’in hemen hemen bütün güzergahlarında yol almaktadır. Mercedes, Man, Neoplan ve Setra  gibi  markaların son model araçlarının hizmet verdiği bu segmentte çağdaş beklentilerinizin hepsiyle buluşabilir, yurt genelinde pek çok ilimize keyifle seyahat edebilirsiniz.


Bulgaristan, Yunanistan, Arnavutluk gibi Avrupa ülkelerine yapacağınız seyahatlerinizde size Metro Euro eşlik edecektir. Bu tercihiniz yol boyunca sınırsız ikram seçenekleri, internet bağlantısı, film, müzik video oyunları gibi bireysel eğlence sistemleriyle yolculuğunuzu daha huzurlu, keyifli ve hayatın içinde tamamlamanız için düşünülmüştür.


Metro Rent, Metro Mini, Metro Free anlaşılacağı üzere, kiralama, kısa mesafe ve ücretsiz şehir içi aktarmalarında yararlanabileceğiniz diğer Metro Turizm hizmetlerindendir.


Metro Turizm sektörün ve yolcunun ihtiyaç duyduğu bütün yenilikleri bünyesinde barındırarak,  yaygın ulaşım ağı, 15 bine yakın çalışanı ve çok sayıdaki satış noktası ile Türkiye’deki otobüs yolcusunun  %20’sini taşıyarak yurdumuzun en büyük ilk 500 şirketinden biri olmuştur. Kendisine ait pek çok konaklama merkezinde, restoran, market, fastfood, akaryakıt ve LPG istasyonu, yöresel ürünler, unlu mamuller, atıştırmalık, WC ve mescit bulunmaktadır. İnternet, gazete ve dergi yayınlarına kolayca ulaşabileceğiniz gibi kendiniz ve sevdikleriniz için yol hatırası hediyelik eşyalar satın alabilir, bir yandan çayınızı, kahvenizi yudumlarken masaj koltuklarında rahatlayabilirsiniz. Bu mola merkezlerinde araçlar özenle temizlenip bakımları yapılırken Metro Turizm ile güvende olduğunuz duygusunu bir kez daha hatırlama şansınız olacaktır. Bunlar için Metro Turizm Otobüs Bileti almalısınız...


Yalnız Değilsiniz…


Yolcum Nerede uygulaması, Metro Turizm ile seyahat etmekte olan yolcunuzun kimlik bilgileri ve koltuk numarası verilerek, güzergah üzerinde nerede olduğunu saptamak mümkündür. Özellikle küçük çocuğunuzun ve yaşlıların ulaşımında yararlanabileceğiniz bu uygulama ile sevdiklerinize ve konuklarınıza internet sitesi üzerinden on line refakat edebilirsiniz.


Yaptığınız her Metro Turizm Otobüs Bileti alışverişinde, biriken puanlarınızla, indirimli bilet ya da ücretsiz bilet alabilir, Metro Turizmin yolcularına keyifli seyahat tanımını tamamlayan kültürel yayını Metrolife ile tanışabilirsiniz.


20 yılı aşkın süredir yollarda görmeye alışık olduğumuz Metro Turizm Otobüsleri, Türk karayolu taşımacılığı sektörünün yol fatihleridir. Gece, gündüz tatil ya da iş seyahatlerinizde yurdumuzun pek çok iline yapacağınız yolculuklarınızda güvenle tercih ettiğiniz Metro Turizm adını önce yollara sonra kalbinize yazar…

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

100 üzerinden
56Puan
35%
7%
7%
8%
43%
Toplam Yorum Sayısı (11)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Rezillik" cnnturk   Kesinlikle memnun kalmadım her daim metro firmasıyla yolculuk yapmamıza rağmen çuvalımızı getirmiyorlar ama işlerine gelirse işler tamamen değişiyor 40 liraya bir çuvalmı gelir ayıp valla ayıp yazıklar olsun
"Teşekkur" cevaat   Trabzon/Erzurum hattinda yapmis oldugumuz yolculuk esnasinda kizimin cuzdani koybulusu neticesinde kaybolduguna dahil erzurumdan bize verilen bilgi bulunup verilmesinden dolayi servis ve servis elemanlarina sonsuz tesekkur ederim


cevat akaydin
"şikayet" mustafa kestek   Metro turizm ile 9 eylülde ailece korkunç bir yolculuk yaşadık. Böylesine lakayt böylesine saygısız ve ağzı bozuk elemanların bulunduğu böyle bir firma hala nasıl piyasada ayakta kalabiliyor şaşırdım doğrusu. Daha önce de yine bir kez bindiğimde bir daha bu firmayı kullanmayacağım demiştim ama sonra yine bilet alma gafletinde bulunmuştum. Bu defa affedersiniz yapılanlarla tüy diktiler. Onun için bir daha Metro ile yolculuk bizim için asla olmayacak.
"" garawut  
"" volkan erden   metro turizime ilgisinden ve vermiş oldugu hizmete teşekkür eder çalışmalarının devamını dilerim
"Slm" recepaksu   firmanızı her yolculumda güvenle seçiyom, izmirden istanbula geldim sıradaki otobüsünüz bozuldu, manisa otagarında kaldık, neyse yeni otobüs geldi bizi istanbula gedirdi ve o otobüsdekı muavin bayanda çok kibardı benim tansiyonum düşmüşdü, çok kibar ve efendi tavrandı, ona sonsuz teşekkürlerimi sunarım
saygılar
"Servis şöförleri" Ruken   Eseneler otogardaki servis şoförleri yolculara ve yaptıkları işe karşı son derece kaba ve saygısızlar. Bir defasında esenlerden G.Osmanpaşa Küçükköy istikametine gitmek istedim. Pişman oldum, birincisi uzun bir süre servisin haraket saatini bekledik, ikincisi servis şöförünün özellikle anadoludan geldiği belli olan yolcuları olur olmadık azarlamalarını izlemek zorunda kaldık, kendisi bir ara evlerini arayıp geç kalacaklarını bildirmek isteyen insanları bile gürültü ettikleri için azarladı. Üçüncüsü bu sözümona şöför yolun kapalı olduğu yalanını söyleyeerk bizi yarı yolda indirdi. Oysa birçok aracın daha sonradan o yola girdiğini gördük. Yaşadığım en sinir bozucu yolculuklardan biriydi. Lütfen çalışanlarınızı seçerken daha dikkatli olun. Lütfn!!!!
"Teşekkürler" SEWEJAKSON   TRABZON MAÇKA ŞUBESİNDE ÇALIŞAN FİLİZ HNM.HAKKATEN METRO İÇİN MAÇKA NIN VAZGEÇİLMEZİ OLMUŞ. FİLİZ HNM.TANIDIKLARI SAYESİNDE METRO TURİZM YAZ AYLARINDA 8-9 ARABA SADECE FİLİZ HNM. IN TANIDIKLARIO DOLDURUYOR. ÜSTELİK ÇOK GÜLERYÜZLÜ Bİ PERSONEL....
"şikayet" Misafir   trabzon metro otobüs personelinin özellikle kaptanların ve muavinlerin bayan yolcularla olan çok samimi hareketlerinden dolayı trabzon metro turizm yetkililerini onları bu konuda uyarmadığı ve ceza vermediği için kınıyorum
"Iiiiii" mürsel kenan   beşikdüzü metro yazanesi çalişanlarına göstermiş oldukları ilgi ve görev anlayışından dolayı teşekkürlerimi sunar işlerinde başarılar dilerimmm teşekkürler...