Batman Otobüs Bileti
Batman Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Batman Otobüs Seferleri

Metro Turizm Batman Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Otogar
488
212 00 72
488
411 44 44

Metro Turizm Batman otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Batman otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm Batman online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Metro Turizm Batman otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm firmasının 2 Batman şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Batman otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Metro Turizm firmasının Batman otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Metro Turizm firmasının Batman ve çevresinde 2 şubesi bulunmaktadır.

 

Metro Turizm Batman Otobüs Seferleri
100 üzerinden
60Puan
30%
13%
14%
10%
32%
Toplam Yorum Sayısı (3)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Şikayet" Misafir   Metrodan bilet aldığım icin cok pişman oldum sefer iptal olduğu halde bana haber verilmedi mağdur oldum
"Muavin koltuğunda oturdum. " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Yine metro turizmin saçma ve sıkıcı bi yolculuğu ile gelmek zorunda kaldım. Satın aldığım koltuk numarasını başka bayana satan metro turizm önce koridorda gitmem istendi diretincede muavin koltuğunda geldim.