Batman Otobüs Bileti
Batman Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Batman Otobüs Seferleri

Metro Turizm Batman Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
Merkez
488
444 34 55
Otogar
488
444 34 55
488
444 34 55

Metro Turizm Batman otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Batman otobüs bileti fiyatlarını www.neredennereye.com dan kolayca öğrenebilirsiniz.

Otobüs planından istediğiniz koltuğu görerek seçebilir, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Batman otobüslerinin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm Batman şubelerinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Batman otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

www.neredennereye.com’dan online satın alacağınız bir Metro Turizm otobüs bileti ile içiniz rahat, konforunuz eksiksiz, yolunuz açık olsun.

  • Metro Turizm firmasının Batman ve çevresinde 3 farklı şubesi bulunmaktadır.
100 üzerinden
60Puan
35%
9%
13%
9%
34%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Muavin koltuğunda oturdum. " Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Yine metro turizmin saçma ve sıkıcı bi yolculuğu ile gelmek zorunda kaldım. Satın aldığım koltuk numarasını başka bayana satan metro turizm önce koridorda gitmem istendi diretincede muavin koltuğunda geldim.