Amasya Otobüs Bileti
Amasya Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Metro Turizm Amasya Otobüs Seferleri

Metro Turizm Amasya Ofisleri

Şube
Kod
Telefon
358
218 99 47
358
513 15 15 - 514 19 29
358
417 52 00 - 417 22 10

Metro Turizm Amasya otobüs seferlerini, otobüs saatlerini ve en ucuz Amasya otobüs bileti fiyatlarını sayfanın en üstündeki arama panelinden kolayca öğrenebilirsiniz, güvenli ve hızlı şekilde Metro Turizm Amasya online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca Metro Turizm Amasya otobüslerinin bilet fiyatları ve nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Metro Turizm firmasının 3 Amasya şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz.

neredennereye.com’dan Metro Turizm otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken Amasya otobüs yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, Metro Turizm firmasının Amasya otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

  • Metro Turizm firmasının Amasya ve çevresinde 3 şubesi bulunmaktadır.

 

Metro Turizm Amasya Otobüs Seferleri
100 üzerinden
60Puan
30%
13%
14%
10%
32%
Toplam Yorum Sayısı (6)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"İnternetten Bilet Satın Alma ve Yolda Para Alma" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

İnternetten bilet satın aldığım için ayrıca bilet kesmeye gerek olmadığı söylendiği halde otobüste muavin benden bilet sordu. İnternetten aldığımı ve bilet olmadan da seyahat edebileceğim söylenmesine rağmen sanki kaçak yolculuk yapıyormuşum gibi adım soyadım alındı, araştırma yapıldı. Üstelik benim oturduğum koltuk bir başka yolcuya da satılmış. Aynı koltuğun satıldığı bayan yolcu yanıma geldi hemen ardından da muavin geldi. Muavin biletimi görmek istedi biletimin olmadığını internetten aldığımı söyleyince sanki köpek azarlar gibi sen şu koltuğa geç diye emir verdi. Ben de bu benim sorunum değil, bu koltuğu ben satın aldım hiçbir yere geçemem dedim. Muavin de triplere girdi. İnsanlarla nasıl konuşulacağını bilmeyen kişileri muavin diye işe almayın. İnternetten bilet satın alınca bu tür sorunlar oluyor diye muavin suçu başkalarına attı. Ben de muavine dedim ki o zaman internetten bilet satmayın. Bu işi yapamıyorsanız yapmayın. Şimdi size de söylüyorum internetten bilet satın alınca problem yaşayacaksak bu işi hiç yapmayın elinize yüzünüze bulaştırmayın.

Ayrıca 3 yolcudan benim de şahit olduğum üzere yolda 10'ar lira ilave para alındı. Benim bildiğim yolda para ödenemiyor. Para ödenebiliyorsa makbuz kesmeleri lazım o da kesilmedi. Çocuklar Amasya'dan Ankara'ya bilet almak istemişler. Aldıkları bilet Kırıkkale'ye kadar kesilmiş ama yazıhanedeki adam demiş ki bu biletle Ankara'ya kadar gidebilirsiniz. 30 ya da 35 lira para ödeyip biletleri almışlar. Fakat Kırıkkale'den sonra muavin denen adam tekrar gelip Ankara'ya gidecekseniz 10 'ar lira daha vereceksiniz diyerek çocuklara dayı gibi konuştu. Çocuk kendilerine yukarıda anlattığım gibi denildiğini söylese de muavin anlamamakta inat etti. Çocuklar sigortaları olmadan Kırıkkale'den Ankara'ya kadar kaçak seyahat etmiş oldular. Allah korusun bir kaza geçirseler sigortaları yok sizin şirkette sıkıntı yaşayacak.

Sene olmuş 2015 hala aynı sorunlarla uğraşıyoruz aynı şeyleri tekrar tekrar yaşıyoruz. İşe aldığınız adamların önce insan olup olmadığını iyice bir araştırın. Sonra da çalışma sisteminizi güncelleyip güzelleştirin. Benim tavsiyem budur. İyi günler.
"Şikayet" Misafir
İkram
Muamele
Dakiklik
Sessizlik
Konfor
Emniyet
Temizlik
İnternet, film, vs.

Uzun mesafeli yol otobüslerinin daha farklı olması gerektiğini düşünüyorum. Işıklar kapanıp muavin de gelmeyince mola süresine kadar en arkada soğuktan donduk. İstanbul-Amasya seferimizi de yine Metro ile yaptık. Sabah 03:30da Amasya'ya indiğimizde servisimiz yoktu. Yaklaşık 10 yolcu öylece kaldı. Bırakın servisi etrafta metro personeli dahi yoktu. Bundan sonraki seferlerimizi kesinlikle Metro ile yapmamaya karar verdik.
"Rezillik" feedback   amasyadan istanbula metroyla geldi daha önce de arkadaşlarım berbat diyordu onlara hak verdim. yolcuyu mola yerinde unutmak valizi başka ilde indirip kaybetmek gibi bir sürü rezilliği tek seferde görmek mümkün.