Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
30 TL
Bilet Al
45 TL
Bilet Al

Tokat Amasya Otobüs Bileti

Tokat Amasya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 25,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 114 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 1sa 8dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Tokat Amasya arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Tokat Yıldızı firmasıdır.

Tokat Amasya otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Tokat Amasya otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Tokat Amasya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Tokat Amasya Otobüs Biletleri

 Tokat Amasya otobüs bileti mi aradınız? Tokat Amasya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Tokat Amasya otobüs biletleri en uygun ödeme koşulları ve en iyi fiyat garantisi ile sitemizden satışa sunulmaktadır. Tokat Amasya illeri arası mesafe yaklaşık olarak 113 kilometredir. İki il arasındaki yolculuk ise 1 saat 30 dakika sürmektedir. En son model otobüsler ile en konforlu yolculuk için sitemizden bilet alabilirsiniz. Otobüs yolculuklarının en keyifli yanlarından bir tanesi efor sarf etmeden dinlenerek varmak istediğiniz noktaya ulaşmaktır. Toplu taşıma aracı olan otobüsler sayesin de hem uygun fiyata yolculuk yapmış olursunuz hem de yolculuk esnasında bir çok yeri görme şansı yakalarsınız. Gitmek istediğiniz şehir olan Amasya hakkında kısaca bilgi verelim. Amasya Karadeniz Bölgesinde bulunan 320.000 nüfuslu bir yerleşim yeridir. Kent Karadeniz’in Orta Karadeniz Bölümü’nde yer almaktadır. Kentte karadeniz iklimi ve karasal iklim hakimdir. Amasya denildiği zaman bir çok insanın aklına elma gelmektedir. Bu bölgenin elması doğa ve topraktan dolayı farklı renkte ve lezzettedir. Pembemsi ve küçük elmalardır. Ülkenin bir çok yerine bu şehirden elma gönderilmektedir. Kent tarihini yansıtan görülmesi gereken mekanları bulunmaktadır. Amasya Kalesi bu tarihi mekanların başında gelmektedir. Amasya kentinde ziyaret edilmesi gereken konaklar da bulunmaktadır. Hazeranlar Konağı Hasan Talat Efendi tarafınca 1872 yılında kız kardeşine yaptırılmıştır. Konak zarif bir mimariye sahiptir. Tarihin bütün dokusunun yer aldığı bu konak ziyaretçiye açıktır. Belli saatlerde konağı gezebilirsiniz. Konakta bir çok oturma ve yatak odası, kahve odası, selamlık adını verdikleri oda ve ocaklı oda bulunmaktadır. Konağın girişi çift kanatlı alçak tavanlı bir kapıdır. Otobüs yolculukları her zaman görsel şölen yüklü ve uzun süren yolculuklardır. Bu seyahatler her zaman heycanlı ve biraz da yorucu olmuştur. Kimi tatil için kimi akraba ziyareti için seyahat etmektedir. Ne için yolculuk yapıyor olursanız olun fiyatı uygun olsun istersiniz. En iyi fiyat garantisi ile otobüs biletlerinizi sitemizden edinebilirsiniz.

Tokat Amasya otobüs bileti mi aradınız? Tokat Amasya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Tokat Amasya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Tokat Yıldızı 25 TL
Tokat Seyahat 25 TL
Metro Turizm 25 TL
Özlem Cizre Nuh 30 TL
Tokat Kale Seyahat 45 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Tokat Hakkında
Nüfus:
358,155
Yüzölçümü:
10.072,62 km²
Plaka:
60
Telefon kodu:
(356)
Otogar:
Tokat Otogarı
  Amasya Hakkında
Nüfus:
215,997
Yüzölçümü:
5.703,78 km²
Plaka:
05
Telefon kodu:
(358)
Otogar:
Amasya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.