scorecardresearch
Otobüs, Uçak Bileti: Hızlıca karşılaştır, güvenle al...
İzmir Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

İzmir Otobüs Firmaları

İzmir Otobüs Firmaları
İzmir otobüs bileti için aramanızı sitemizden yaparak avantajlı fiyatlara kolayca ulaşabilirsiniz. Arama kutucuklarındaki Nereden, Nereye ve tarih kısımlarını doldurarak bilet ara butonuna tıkladığınızda; size en uygun seferleri görüntülersiniz. Bu seferler arasında fiyat karşılaştırması yaparak seçim yapabileceğiniz gibi seyahat edeceğiniz firmaya karar verirken yolcu yorumlarından da yararlanabilirsiniz. Seferinizi belirledikten sonra bilet alımınızı kolaylıkla tamamlarsınız. Bilet bilgileriniz e-mail adresinize ve cep telefonunuza mesaj olarak da gönderilecektir. Türkiye’de şehirler arası yolcu taşımacılığı yapan her firma ile İzmir’e ulaşmanız mümkün. Özellikle yazlık ilçeleri ile turist çeken şehir; ekonomi faaliyetleri nedeniyle de yılın her döneminde yolcu yoğunluğu yüksek olan bir yerdir. Bu nedenle dilediğiniz an şehre seyahat edebileceğiniz bir otobüs bulmak çok kolaydır. En uygun otobüs bileti ile gerçekleşen seyahatinizde şehirde görebileceğiniz yerleri ise şöyle sıralamak mümkün. Abacıoğlu Hanı, Agora, Kordonboyu, Asansör, Bozdağ Kayak Merkezi, Efes Antik Kenti. İzmir çoğu kişi tarafından özellikle yaz tatili için ideal bir şehir olarak bilinse de; şehirde bulunan Bozdağ Kayak Merkezi kış turizmi için önemli bir bölgedir. Ege’nin Uludağ’ı olarak adlandırılan merkezde her sene Şubat ayında dağcılık şenlikleri düzenlenmektedir. Kış aylarında kayak yapılan merkezde yaz döneminde ise yamaç paraşütü yapmanız mümkündür. Mobil uygulamamızı kullanarak da bilet işlemlerinizi pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı AppStore ve Google PlayStore üzerinden akıllı cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.
"Ankara-izmir ve izmir ankara" Misafir
Ankara-İzmir (17 Kasım- 10.01 otobüsü) ve İzmir-Ankara (20 Kasım-11.00 otobüsü) arasında yaptığımız seyahatlerde, gidişte Otobüsümüz bir kez yakıt alırken, üç kez de şehirlerdeki otobüs garajlarında yolcu indirme bindirme dışında mola vermemiştir ve bu konuda da hiç bir anons yapılmamıştır. İhtiyaçlarımızı gidermek için bile on dakika ihtiyaç molası bile verilmemiş ve anons yapılmamış bu yüzden birçok yolcu ve biz de dahil mağdur olmuşuzdur.

Dönüşte ise yemek molası saat 16.00 civarında verilmiş tüm yolcular bu saatte yemek molası verilir mi? diye şikayette bulunmuşlardır. Ayrıca TV ve Film izlemek bir kabusa dönüşmüştür. TV kanalları bir türlü ayarlanamamış, saatlerce insanları uğraştırmış hostesin yardımları da sonuçsuz kalmıştır. Oysa ki biz yolculuğumuz boyunca TV izleyerek vakit geçirmeyi düşünürken seyahatimiz kabusa dönüşmüştür. Gidişte ki TV monitörleri gayet iyi kullanılmasına rağmen dönüşteki TV monitörleri bir türlü kullanılamamıştır.

Tahmin ederim ki şirketinize bağlı yüzlerde otobüs vardır. Bunları denetlemek tabii ki zordur, ancak bu tür hataları gidermek o kadar da zor değildir. Bundan sonraki seyahatlerimizi artık METRO turizmle yapamayacağımız bildirir, bizden sonraki yolcuların mağdur olmamaları ve seyahatlerinin devamlılığı için bu tür yanlışlıkları ve hataların tekrarlanmamasının önüne geçeceğinizi umarım. Saygılarımla.
"Star Batman, İzmir-Diyarbakır" Misafir
Araçta ikramlar güzel değildi ve çok gürültülüydü ayrica araç içinde bulunan tv ile hiç birşey seyredilmiyordu.
"Sadece sizin istediğiniz kanalları mı seyretmek zorundayız." Misafir
tv kanallarını seçmek istiyorum . Spor kanalı bile yok.
"Servis ve güleryüz" Misafir
servis ve güleryüz bence bu araçta olmayan en büyük iki eksiklikti, onun dışıda idare eder.
"Herşey için çoook teşekkürler." Misafir
herşey için çoook teşekkürler.
"çok pişmanım bu firmadan bılet aldıgıma" Misafir
Bileti alırken yolculuk suresı 12 saat yazıyordu sistemde 31.10.2015 tarıhınde saat 12 de yolculuga başladım gece 24 te mersinde olmam gerekiyordu ertesı sabah 7 de mersınde oldum çok rezıl bır yolculuk oldu bu firmayı kullandıgıma çok pişmanım ve bunu herkese anlatacam ıyı gunler
"Izmir,istanbul yolculuğu" Misafir
Hayatımda ilk kez izmir istanbul arası metro turizm i seçtim seçmez olaydım halk otobüsü gibi her il'in ana terminaline girdi ve diğer firmalarla 6-7 saatte gittiğim yolu 11 saatte gittim ve açık büfe ikram diyorlar su bile verirken sıkılıyorlar rezaletti yani.
"Izmir,istanbul yolculuğu" Misafir
Hayatımda ilk kez izmir istanbul arası metro turizm i seçtim seçmez olaydım halk otobüsü gibi her il'in ana terminaline girdi ve diğer firmalarla 6-7 saatte gittiğim yolu 11 saatte gittim ve açık büfe ikram diyorlar su bile verirken sıkılıyorlar rezaletti yani.
"Anket" Misafir
teşekkürler
"Aktarma" Misafir
Firma kilise direk gidiyordu hatayda aktarma oldu çok yorucu oldu internetden bilet satışında aktarma yapacaklarını yazmaları lazım.