scorecardresearch
neredennereye.com, Star Diyarbakır firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Star Diyarbakır

Star Diyarbakır
 

neredennereye.com,
Star Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Diyarbakır Şubeleri

 

neredennereye.com,
Star Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Diyarbakır

444 21 21
 Diyarbakır
0412 234 34 19

“Her koltuk 1 numara”

Star Diyarbakır Seyahat Otobüs Biletini hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak ve firmanın tüm seferlerini görebilmek için; yukarıda bulunan “Nereden” – “Nereye” butonlarını doldurup, yolculuk yapmak istediğiniz tarihi seçerek “Ara” butonuna tıklayın!

Ana yurdu Diyarbakır olan Star, 2001 yılında, 2001 model O403 Mercedes otobüsler ile genç ve dinamik kadrosuyla hizmet vermeye başladı. Her geçen gün gücüne güç katan Star Diyarbakır Seyahat, 2004 yılında Setra otobüsler, 2005 yılında Mega Fortuna ve Travego otobüsler ile kendini yenileyip, Diyarbakır’da ilk otomasyon sistemine geçti. Star Diyarbakır Seyahat, misafirlerinin değişen beklentilerine zamanında en uygun çözümleri geliştirerek, kaliteli ve güvenli hizmet sunuyor. Misafir memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan firma, bu konuda da beklenmeyeni gerçekleştirmeyi başarıyor. Ulaşım sektöründe belirleyici ve referans marka olma yolunda emin adımlarla ilerleyen firma, misafirlerin güvenliğini de unutmuyor ve bu konuda gerekli tüm tedbirleri alarak yola çıkıyor. Star Diyarbakır Seyahat, misafir memnuniyetini ve hizmet kalitesini zirveye çıkarmayı hedefliyor. Star Diyarbakır Seyahat’ın otobüs bilet fiyatlarını ve sefer saatlerini merak ediyorsanız, www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Uzun ve sıkıcı yolculukları eğlenceli bir hale dönüştürmek için misafirlerine pek çok hizmet sunan Star'ın bilet fiyatları da oldukça uygun. Sitemizden yapacağınız sefer sorgulama ile hem otobüs sefer saatlerine hem de bilet fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Diyarbakır’dan Türkiye’nin pek çok noktasına, Türkiye’nin pek çok noktasından Diyarbakır’a otobüs bileti satın alarak güvenle ulaşabilirsiniz. Firma, otogarlardan da hizmet veriyor. Şirketin hangi otogarlardan hizmet verdiğini öğrenmek için www.neredennereye.com sitesini ziyaret edebilirsiniz. Firma, sağladığı internet bağlantısı ile yolcuların cep telefonlarından ya da dizüstü bilgisayarlarından internet erişimi sağlamalarına imkan tanıyor. Geniş ve rahat koltuklarıyla da uzun seyahatlerde, misafirlerinin konforlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor. Araçlarında bulunan koltuk arkası ekran sistemi ile yolcular seyahatleri boyunca isterlerse uydu kanallarını isterlerse sisteme kayıtlı olan filmleri seyredebiliyorlar. Araçlarda, uygun saatlerde genel televizyon ve video yayını da yapılıyor. Bazı araçlarında Digiturk yayını da bulunuyor. Yolcular bu hizmetlerden yararlanırken, başka yolculara rahatsızlık verilmemesi için otobüs içerisinde kişisel kulaklık da bulunuyor. Yolculuk sırasında, yine uygun saatlerde genel radyo ve müzik yayını da yapıyor. Yolcular, koltuk arkalarında bulunan ekranlı sistemden de, kendi zevklerine göre müzik dinleme imkanına sahipler. Ayrıca yine bazı araçlarda WC’de bulunuyor. Tüm bunların yanı sıra, kitap okuma alışkanlığı edinmiş misafirlerin, bu zevklerinden mahrum kalmamaları için araçların çoğunda okuma lambası bulunuyor. Yolcuların kişisel cep telefonlarını ve dizüstü bilgisayarlarını seyahatleri boyunca kullanabilmeleri için, bazı araçlarında 220 volt priz de bulunduruyor. Ayrıca, araçların bazıları namaz vakitlerinde durmayı ihmal etmiyor.

Star Diyarbakır Seyahat, tüm bu hizmetlerin yanı sıra, yolcu güvenliğini de unutmuyor. Firma, üstün güvenlik sistemleriyle ve son model araçlarıyla, misafirlerin huzurlu bir yolculuk geçirmelerini sağlıyor.

Otobüs Filosu

•    Travego 15 SHD

•    Travego 17 SHD

Molalar

Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan firma, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

•    Başkent Tesisi – Mucur

•    Özkan Tesisi – Akşehir

•    Akçapark Tesisi – Gaziantep

•    Çiftlik Tesisi – Malatya

•    Aktaş Tesisi – Malatya – Gürün

•    Türsan Tesisi – Düzce

•    Başkent Tesisi – Eskişehir Sivrihisar

•    Yunus Emre Tesisi – Manisa - Kula

•    Şanal Başkent Tesisi – Şereflikoçhisar

•    Gazipaşa Tesisi – Gazipaşa

•    Zirve Tesisi – Mersin-Kumkuyu

•    Akün Tesisi – Adana Pozantı

•    Yükseller – Bingöl

•    Hamsiköy – Trabzon

•    Buzlupınar – Bitlis

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratanfirma, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Star Diyarbakır Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. 

Star Diyarbakır Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Star Diyarbakır iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Star Diyarbakır bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Hilvan - Adana 40 TL
Gaziantep - Diyarbakır 30 TL
Gaziantep - Hilvan 26 TL
Hilvan - Gaziantep 25 TL
Şanlıurfa - Gaziantep 20 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
66Puan
38%
15%
10%
15%
23%
Toplam Yorum Sayısı (65)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Özellikle sizin bu uygulamanız çok hoşuma gitti daha önce başka yerden bilet alırdım artık bu uygulama dışında bir yerden alman teşekkürler.
"" Misafir
Firma ile sorun yok ama binen yolcular bayan yolcu için rahatsızlık veriyolar. özellikle arkada oturan yolcular.
"BekledigimdenBekledigimden baya güzel bi firma " Misafir
Muavinin ilgilenisi şoförün iyi olması bu firmaya yonelmeme sebeb oldu herşey için tesekkur ederim :)
"Şikayet" Misafir
1 saat beklenilen süreden uzun yolculuk ve eski bi araç
"Şikayet" Misafir
Yolculuğun kötüydü, araç konforu kötü, ikram sadece 1 kez yapıldı.TV çalışmıyordu. Araç urfaya girmiyormus ama ben bileti urfa için almıştım. Uyandırılarak otobüs degistirdim. Ve en önemlisi 5.30 da kalkacak araç 6.30 da kalktı ve bana bilgi verilmedi. Bir daha binmem
"Rezalet" Ufuk
Geç geldi.koltuğu başkasına vermişler.tavsiye etmem.otobusler eski
"Star Dıyarbakır" Misafir
Öncelikle şoför ile muavini çok iyi adamlardı...gülümserek ve hoş bir yüzle yolculuk bıyunca rahat hissediyordum...iyi Günler
"Star diyarbakır firmasına " Misafir
Şanlıurfa silifke seferinde bulunan şoför ve muavinden hiç memnun kalmadım.şanlıurfa otogarinda yaşlı bir amcayı beklemeden yola devam ettiler. Sırf bu yüzden bir daha kesinlikle star diyarbakır firmasından bilet almayı düşünmüyorum.zaten o günkü bileti de mecburiyetten almış bulundum.
"Şikayet" Misafir
tam saatinde orada olduğum halde beni beklemeden kalkış saatinden önce araç hareket etmiştir. star diyarbakır firmasının şanlıurfa/ hilvan şubesinden şikayetçiyim.
"Rezalet" Misafir
Tek kelime ile özetleyeyim : rezalet

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >