scorecardresearch
neredennereye.com, Star Diyarbakır firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Star Diyarbakır

Star Diyarbakır
 

neredennereye.com,
Star Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Diyarbakır Şubeleri

 

neredennereye.com,
Star Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Diyarbakır

444 21 21
 Diyarbakır
0412 234 34 19

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan illerindendir. Türkiye'nin kalabalık illerinden bir tanesi olan Diyarbakır geçmişten günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Sahibi yapmış olduğu medeniyetlerin izlerini hala taşımaktadır. Birçok doğal ve tarihi güzelliğe sahiptir. Bu güzellikleri görmek isteyen birçok turist yıl içerisinde bu şehre ziyaret etmektedir. Diyarbakır yerel halkının ve bu şehirdeki güzellikleri görmek isteyen vatandaşın seyahat için tercih ettiği otobüs firması ise Star Diyarbakır Turizmdir. Verdiği yüksek standartlardaki kaliteli hizmeti ile tercih edilen firma olmuştur.


Star Diyarbakır Turizm Hakkında


Diyarbakır merkezli olarak şehirlerarası insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 2001 yılında faaliyete geçmiştir. 2001 yılında ilk olarak faaliyete geçmiş olduğu filosunu 2004 yılında bir kısmına, 2005 yılında da diğer kısmını yenilemiştir. Diyarbakır'da ilk otomasyon sistemine geçen otobüs firmasıdır. Müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için sürekli çalışmalar yapan bir şirkettir. İşinde yakaladığı üstün başarıyı doğru ve zamanında yaptığı çalışmalar ile sürekli hale getirmiştir. 


Star Diyarbakır Turizm'in Misyonu 


Seyahat eden müşterilerin zaman içerisinde ki değişen beklentilerine zamanın getirmiş olduğu en uygun çözümler ile karşılayarak kaliteli, güvenli ve huzurlu bir hizmeti müşterilerine sunmak, müşterilerinin memnun olması için teknolojinin getirdiği bütün yeniliklerden faydalanarak beklentileri karşılamak firmanın misyonudur.


Star Diyarbakır Turizm’in Vizyonu


Star Diyarbakır Turizm’i seyahat için tercih etmiş olan müşterilerinin haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve bütün personele eşit davranmak, müşterilerin ve çalışanların can ve mal güvenliğini sağlayarak oluşabilecek her türlü sıkıntı için önceden önlemler almak, karayolu ulaşım sektöründe belirleyici bir firma olmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti için hizmet kalitesini en üst noktalara çıkarmak, insanlar, çevreye ve evrene karşı olan sorumlukların bilincinde olmak ve ona göre davranmak, ülke ekonomisi için yaptığı harcamalara dikkat ederek israftan kaçınmak şirketin vizyonudur.


Star Diyarbakır Turizm’in Sunduğu Olanaklar Ve Seferleri


Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan firma müşterilerin güvenli ve konforlu seyahat için birçok olana müşterilerine sunmaktadır.


Firmanın kendi adıyla oluşturduğu internet sitesinden müşteriler istedikleri her türlü bilgiye ulaşabilmektedirler. Bu siteden biletinizi kolayca alabilirsiniz. 


Otobüs Filosu

•    Travego 15 SHD

•    Travego 17 SHD

Molalar

Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan firma, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

•    Başkent Tesisi – Mucur

•    Özkan Tesisi – Akşehir

•    Akçapark Tesisi – Gaziantep

•    Çiftlik Tesisi – Malatya

•    Aktaş Tesisi – Malatya – Gürün

•    Türsan Tesisi – Düzce

•    Başkent Tesisi – Eskişehir Sivrihisar

•    Yunus Emre Tesisi – Manisa - Kula

•    Şanal Başkent Tesisi – Şereflikoçhisar

•    Gazipaşa Tesisi – Gazipaşa

•    Zirve Tesisi – Mersin-Kumkuyu

•    Akün Tesisi – Adana Pozantı

•    Yükseller – Bingöl

•    Hamsiköy – Trabzon

•    Buzlupınar – Bitlis

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratanfirma, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Star Diyarbakır Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. 

Star Diyarbakır Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Star Diyarbakır iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Star Diyarbakır bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Adana 62 TL
Gaziantep - Adana 25 TL
Hilvan - Adana 40 TL
Gaziantep - Diyarbakır 30 TL
Gaziantep - Hilvan 26 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
66Puan
38%
13%
12%
13%
24%
Toplam Yorum Sayısı (74)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Çok iyi bir yolculuktu bundan sonra tercihim star diyarbakir olacak. Muavin de cok iyi ilgileniyordu. Umarim hep oyle olur.
"Yardımsever bir hizmet" Misafir
Otobüse geç kaldığım halde, Ankara yazıhanesi çalışanının benim için otobüsü bir iki dk yolda bekletip binmemi sağlamak için gösterdiği çaba beni minnettar kıldı. Bu sebeple star Diyarbakır şirketi çalışanına şükran borçluyum. Ancak araç temizliği, donanımı, aracın yaşı vs konusunda daha iyi olabilir.
"......" Misafir
Otobüs firmalarının dar koltuklardan, bozuk ve eski tip televizyonlardan yada çalışmayan havalsndırmalardan kurtulması şart. Dün diyarbakır afyon arası seyahatimde resmen dar koltuk ve havalandırma çalışmadığından işkence çeker gibi yolculuk yaptım. Personel ilgili ve servis güzeldi adamlara bişey demiyorum ama otobüs berbattı.
"" Misafir
Genel olarak düzgün çalışıldığı ve hizmet te kusur yapılmamaya özen gösterildiğini gözlemledim
"Pc" Misafir
Hep aynı filmler var bence film arşivinizi değiştirmelisiniz
"" Misafir
Bizlere böyle olanaklar sağladığınız için teşekkür ederim bizi net üzerinden bilet alarak bizleri rahat bi yaşam sağladınız sizlere teşekkür ederim
"Uzun yolculuk" Misafir
Diyarbakırdan sakaryaya yaptığım uzun yolculukta iyiden kötüye yorum yapacak olursam
1. Şoför çok iyidi hiç problem yaşamadık çok şükür
2. Molalar yerinde ve zamanında verildi
3. Otobüste prizin olması çok iyi
4. İkramlar iyileştirilmeli
5. Kalkıştan yarım saat önce klimaların çalıştırılması lazım. Otobüse biner binmez yarım saat boyunca sağlıklı nefes alınmıyor. Bu da yolculuğa baş ağrısı ve mide bulantısıyla başlamaya neden oluyor.
6. Muavinin üslubu biraz daha iyi olabilirdi.
7. Kulaklıklar değiştirilmeli
Not: Okuyanlar seyahat ettikleri firmalar hakkında yorumlarını yaparsa bu uzun yolculuklar daha iyi bir hale gelebilir.
"Şikayet" Misafir
Şanlıurfa mersi star diyarbakır firmasından cok memnun kaldım.dönüş bileşiminde bu yüzden aynı firmadan aldım.ama dönüşte internetten satın aldığım ve özellikle cam kenarı seçtiğim biletimi yolculuk esnasında değiştirip beni koridor tarafına başka bir yere aldılar.klimalar yetersiz koridorda insanlar otuyoruyor.lütfen gereken neyse yapılsın saygılar.
"" Misafir
Özellikle sizin bu uygulamanız çok hoşuma gitti daha önce başka yerden bilet alırdım artık bu uygulama dışında bir yerden alman teşekkürler.
"" Misafir
Firma ile sorun yok ama binen yolcular bayan yolcu için rahatsızlık veriyolar. özellikle arkada oturan yolcular.

1 2 3 4 5 6 7 8 sonraki yorumlar >