scorecardresearch
neredennereye.com, Star Diyarbakır firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Star Diyarbakır

Star Diyarbakır
 

neredennereye.com,
Star Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Diyarbakır Şubeleri

 

neredennereye.com,
Star Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Diyarbakır

444 21 21
 Diyarbakır
0412 234 34 19

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan illerindendir. Türkiye'nin kalabalık illerinden bir tanesi olan Diyarbakır geçmişten günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Sahibi yapmış olduğu medeniyetlerin izlerini hala taşımaktadır. Birçok doğal ve tarihi güzelliğe sahiptir. Bu güzellikleri görmek isteyen birçok turist yıl içerisinde bu şehre ziyaret etmektedir. Diyarbakır yerel halkının ve bu şehirdeki güzellikleri görmek isteyen vatandaşın seyahat için tercih ettiği otobüs firması ise Star Diyarbakır Turizmdir. Verdiği yüksek standartlardaki kaliteli hizmeti ile tercih edilen firma olmuştur.


Star Diyarbakır Turizm Hakkında


Diyarbakır merkezli olarak şehirlerarası insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 2001 yılında faaliyete geçmiştir. 2001 yılında ilk olarak faaliyete geçmiş olduğu filosunu 2004 yılında bir kısmına, 2005 yılında da diğer kısmını yenilemiştir. Diyarbakır'da ilk otomasyon sistemine geçen otobüs firmasıdır. Müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için sürekli çalışmalar yapan bir şirkettir. İşinde yakaladığı üstün başarıyı doğru ve zamanında yaptığı çalışmalar ile sürekli hale getirmiştir. 


Star Diyarbakır Turizm'in Misyonu 


Seyahat eden müşterilerin zaman içerisinde ki değişen beklentilerine zamanın getirmiş olduğu en uygun çözümler ile karşılayarak kaliteli, güvenli ve huzurlu bir hizmeti müşterilerine sunmak, müşterilerinin memnun olması için teknolojinin getirdiği bütün yeniliklerden faydalanarak beklentileri karşılamak firmanın misyonudur.


Star Diyarbakır Turizm’in Vizyonu


Star Diyarbakır Turizm’i seyahat için tercih etmiş olan müşterilerinin haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve bütün personele eşit davranmak, müşterilerin ve çalışanların can ve mal güvenliğini sağlayarak oluşabilecek her türlü sıkıntı için önceden önlemler almak, karayolu ulaşım sektöründe belirleyici bir firma olmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti için hizmet kalitesini en üst noktalara çıkarmak, insanlar, çevreye ve evrene karşı olan sorumlukların bilincinde olmak ve ona göre davranmak, ülke ekonomisi için yaptığı harcamalara dikkat ederek israftan kaçınmak şirketin vizyonudur.


Star Diyarbakır Turizm’in Sunduğu Olanaklar Ve Seferleri


Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan firma müşterilerin güvenli ve konforlu seyahat için birçok olana müşterilerine sunmaktadır.


Firmanın kendi adıyla oluşturduğu internet sitesinden müşteriler istedikleri her türlü bilgiye ulaşabilmektedirler. Bu siteden biletinizi kolayca alabilirsiniz. 


Otobüs Filosu

•    Travego 15 SHD

•    Travego 17 SHD

Molalar

Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan firma, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

•    Başkent Tesisi – Mucur

•    Özkan Tesisi – Akşehir

•    Akçapark Tesisi – Gaziantep

•    Çiftlik Tesisi – Malatya

•    Aktaş Tesisi – Malatya – Gürün

•    Türsan Tesisi – Düzce

•    Başkent Tesisi – Eskişehir Sivrihisar

•    Yunus Emre Tesisi – Manisa - Kula

•    Şanal Başkent Tesisi – Şereflikoçhisar

•    Gazipaşa Tesisi – Gazipaşa

•    Zirve Tesisi – Mersin-Kumkuyu

•    Akün Tesisi – Adana Pozantı

•    Yükseller – Bingöl

•    Hamsiköy – Trabzon

•    Buzlupınar – Bitlis

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratanfirma, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Star Diyarbakır Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. 

Star Diyarbakır Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Star Diyarbakır iletişim ve telefon numaraları, seferleri, yorumları ve en ucuz Star Diyarbakır bilet fiyatları burada!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Adana 62 TL
Gaziantep - Adana 25 TL
Hilvan - Adana 40 TL
Gaziantep - Diyarbakır 30 TL
Gaziantep - Hilvan 26 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
66Puan
38%
14%
10%
14%
23%
Toplam Yorum Sayısı (65)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
Özellikle sizin bu uygulamanız çok hoşuma gitti daha önce başka yerden bilet alırdım artık bu uygulama dışında bir yerden alman teşekkürler.
"" Misafir
Firma ile sorun yok ama binen yolcular bayan yolcu için rahatsızlık veriyolar. özellikle arkada oturan yolcular.
"BekledigimdenBekledigimden baya güzel bi firma " Misafir
Muavinin ilgilenisi şoförün iyi olması bu firmaya yonelmeme sebeb oldu herşey için tesekkur ederim :)
"Şikayet" Misafir
1 saat beklenilen süreden uzun yolculuk ve eski bi araç
"Şikayet" Misafir
Yolculuğun kötüydü, araç konforu kötü, ikram sadece 1 kez yapıldı.TV çalışmıyordu. Araç urfaya girmiyormus ama ben bileti urfa için almıştım. Uyandırılarak otobüs degistirdim. Ve en önemlisi 5.30 da kalkacak araç 6.30 da kalktı ve bana bilgi verilmedi. Bir daha binmem
"Rezalet" Ufuk
Geç geldi.koltuğu başkasına vermişler.tavsiye etmem.otobusler eski
"Star Dıyarbakır" Misafir
Öncelikle şoför ile muavini çok iyi adamlardı...gülümserek ve hoş bir yüzle yolculuk bıyunca rahat hissediyordum...iyi Günler
"Star diyarbakır firmasına " Misafir
Şanlıurfa silifke seferinde bulunan şoför ve muavinden hiç memnun kalmadım.şanlıurfa otogarinda yaşlı bir amcayı beklemeden yola devam ettiler. Sırf bu yüzden bir daha kesinlikle star diyarbakır firmasından bilet almayı düşünmüyorum.zaten o günkü bileti de mecburiyetten almış bulundum.
"Şikayet" Misafir
tam saatinde orada olduğum halde beni beklemeden kalkış saatinden önce araç hareket etmiştir. star diyarbakır firmasının şanlıurfa/ hilvan şubesinden şikayetçiyim.
"Rezalet" Misafir
Tek kelime ile özetleyeyim : rezalet

1 2 3 4 5 6 7 sonraki yorumlar >