neredennereye.com, Star Diyarbakır firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Star Diyarbakır Otobüs Bileti

Star Diyarbakır
Star Diyarbakır
 

neredennereye.com,
Star Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Diyarbakır Şubeleri

 

neredennereye.com,
Star Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Diyarbakır

444 2121
Kıbrıs Cad. No:19 Merkez Diyarbakır
0412 234 34 19

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan illerindendir. Türkiye'nin kalabalık illerinden bir tanesi olan Diyarbakır geçmişten günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Sahibi yapmış olduğu medeniyetlerin izlerini hala taşımaktadır. Birçok doğal ve tarihi güzelliğe sahiptir. Bu güzellikleri görmek isteyen birçok turist yıl içerisinde bu şehre ziyaret etmektedir. Diyarbakır yerel halkının ve bu şehirdeki güzellikleri görmek isteyen vatandaşın seyahat için tercih ettiği otobüs firması ise Star Diyarbakır Turizmdir. Verdiği yüksek standartlardaki kaliteli hizmeti ile tercih edilen firma olmuştur.

Star Diyarbakır Turizm Hakkında

Diyarbakır merkezli olarak şehirlerarası insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 2001 yılında faaliyete geçmiştir. 2001 yılında ilk olarak faaliyete geçmiş olduğu filosunu 2004 yılında bir kısmına, 2005 yılında da diğer kısmını yenilemiştir. Diyarbakır'da ilk otomasyon sistemine geçen otobüs firmasıdır. Müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için sürekli çalışmalar yapan bir şirkettir. İşinde yakaladığı üstün başarıyı doğru ve zamanında yaptığı çalışmalar ile sürekli hale getirmiştir.

Star Diyarbakır Turizm'in Misyonu

Seyahat eden müşterilerin zaman içerisinde ki değişen beklentilerine zamanın getirmiş olduğu en uygun çözümler ile karşılayarak kaliteli, güvenli ve huzurlu bir hizmeti müşterilerine sunmak, müşterilerinin memnun olması için teknolojinin getirdiği bütün yeniliklerden faydalanarak beklentileri karşılamak firmanın misyonudur.

Star Diyarbakır Turizm’in Vizyonu

Star Diyarbakır Turizm’i seyahat için tercih etmiş olan müşterilerinin haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve bütün personele eşit davranmak, müşterilerin ve çalışanların can ve mal güvenliğini sağlayarak oluşabilecek her türlü sıkıntı için önceden önlemler almak, karayolu ulaşım sektöründe belirleyici bir firma olmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti için hizmet kalitesini en üst noktalara çıkarmak, insanlar, çevreye ve evrene karşı olan sorumlukların bilincinde olmak ve ona göre davranmak, ülke ekonomisi için yaptığı harcamalara dikkat ederek israftan kaçınmak şirketin vizyonudur.

Star Diyarbakır Turizm’in Sunduğu Olanaklar Ve Seferleri

Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan firma müşterilerin güvenli ve konforlu seyahat için birçok olana müşterilerine sunmaktadır.

Firmanın kendi adıyla oluşturduğu internet sitesinden müşteriler istedikleri her türlü bilgiye ulaşabilmektedirler. Bu siteden biletinizi kolayca alabilirsiniz.

Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan firma, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

•    Başkent Tesisi – Mucur

•    Özkan Tesisi – Akşehir

•    Akçapark Tesisi – Gaziantep

•    Çiftlik Tesisi – Malatya

•    Aktaş Tesisi – Malatya – Gürün

•    Türsan Tesisi – Düzce

•    Başkent Tesisi – Eskişehir Sivrihisar

•    Yunus Emre Tesisi – Manisa - Kula

•    Şanal Başkent Tesisi – Şereflikoçhisar

•    Gazipaşa Tesisi – Gazipaşa

•    Zirve Tesisi – Mersin-Kumkuyu

•    Akün Tesisi – Adana Pozantı

•    Yükseller – Bingöl

•    Hamsiköy – Trabzon

•    Buzlupınar – Bitlis

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratanfirma, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Star Diyarbakır Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor.

Star Diyarbakır Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Star Diyarbakır otobüs bileti fiyatları, Star Diyarbakır iletişim ve telefon numaraları, Star Diyarbakır otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Gaziantep 170 TL
Şanlıurfa - Diyarbakır 100 TL
Adana - Diyarbakır 200 TL
Gaziantep - Diyarbakır 200 TL
Diyarbakır - Adana 250 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
62Puan
30%
15%
17%
12%
25%
Toplam Yorum Sayısı (100)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Eh işte" Misafir
Zorunda olmadıkça tercih edilecek bir firma değil.
"Çok kötü" Misafir
Araç konforu çok kötüydü muavin çok saygısızdı araç o kadar soğuktu ki yatamadım bile 13 saat yatmadan gittim klimayı kapa diyincede adam atarlanıyordu
"" Misafir
Sessiz bir yolculuktu fakat wi-fi sorunu yaşadım net yoktu ikram 6 saat boyunca 1 kere tek yapıldı.
"Zaman" Misafir
Star Diyarbakır çok geç gidiyor insan bıkıyor resmen
"En kötü yol tecrübemdi" Misafir
Muavin sanki arkadaşıymış gibi konuşup duruyordu. 1 saat kadar rötarlı kalktık. Yol boyunca çok gürültü vardı ve muavin gidip uyarmadı. Sular sıcaktı. Tek kelimeyle iğrençti.
"Kötü" Misafir
Planlanandan 1 saat geç vardık.Ve çok gürültülü bir yolculuk oldu.Arkamdaki yolcu sürekli bağırarak telefon görüşmesi yapmasına ve ayakkabısını çıkarıp ayağını öndeki iki koltuğun arasına uzatıp bizi rahatsız etmesine rağmen uyaran olmadı.
"" Misafir
Hiç memnun kalmadım bir daha star diyarbakirla yolculuk yapmayacağım
"" Misafir
Koltuklararasi mesafe çok dardı.
"Memnun olamadım ." Misafir
Şarja takamadım telefonumu , hiçbiri çalışmıyordu.
"" Misafir
Öncelikle araçta Priz olmadığı için ve usb kabloya da sahip olmadığımdan şarjım bitti ve zor durumda kaldım
Aracın Wifi sinin olmaması ilginç ve büyük bir eksiklik bana göre
Son olarak da aracın kapısı önünde sigara içen yolcuların dumanın aracın içine girmesi ve kötü kokuya maruz bırakılmak rahatsız edici. Bu problemlerin çözülmesi ve gerekli önlemlerin alınması firmanızın kalitesini arttıracağından emin olabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki yorumlar >