scorecardresearch
neredennereye.com, Star Diyarbakır firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Star Diyarbakır

Star Diyarbakır
 

neredennereye.com,
Star Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Diyarbakır Şubeleri

 

neredennereye.com,
Star Diyarbakır
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Star Diyarbakır

444 21 21
 Diyarbakır
0412 234 34 19

Diyarbakır, Türkiye'nin Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan illerindendir. Türkiye'nin kalabalık illerinden bir tanesi olan Diyarbakır geçmişten günümüze kadar birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Sahibi yapmış olduğu medeniyetlerin izlerini hala taşımaktadır. Birçok doğal ve tarihi güzelliğe sahiptir. Bu güzellikleri görmek isteyen birçok turist yıl içerisinde bu şehre ziyaret etmektedir. Diyarbakır yerel halkının ve bu şehirdeki güzellikleri görmek isteyen vatandaşın seyahat için tercih ettiği otobüs firması ise Star Diyarbakır Turizmdir. Verdiği yüksek standartlardaki kaliteli hizmeti ile tercih edilen firma olmuştur.


Star Diyarbakır Turizm Hakkında


Diyarbakır merkezli olarak şehirlerarası insan taşımacılığı yapan bir otobüs firmasıdır. 2001 yılında faaliyete geçmiştir. 2001 yılında ilk olarak faaliyete geçmiş olduğu filosunu 2004 yılında bir kısmına, 2005 yılında da diğer kısmını yenilemiştir. Diyarbakır'da ilk otomasyon sistemine geçen otobüs firmasıdır. Müşterilerinin koşulsuz memnuniyeti için sürekli çalışmalar yapan bir şirkettir. İşinde yakaladığı üstün başarıyı doğru ve zamanında yaptığı çalışmalar ile sürekli hale getirmiştir. 


Star Diyarbakır Turizm'in Misyonu 


Seyahat eden müşterilerin zaman içerisinde ki değişen beklentilerine zamanın getirmiş olduğu en uygun çözümler ile karşılayarak kaliteli, güvenli ve huzurlu bir hizmeti müşterilerine sunmak, müşterilerinin memnun olması için teknolojinin getirdiği bütün yeniliklerden faydalanarak beklentileri karşılamak firmanın misyonudur.


Star Diyarbakır Turizm’in Vizyonu


Star Diyarbakır Turizm’i seyahat için tercih etmiş olan müşterilerinin haklarına saygılı olmak, firma bünyesinde çalışan personelin haklarına saygılı olmak ve bütün personele eşit davranmak, müşterilerin ve çalışanların can ve mal güvenliğini sağlayarak oluşabilecek her türlü sıkıntı için önceden önlemler almak, karayolu ulaşım sektöründe belirleyici bir firma olmak, koşulsuz müşteri memnuniyeti için hizmet kalitesini en üst noktalara çıkarmak, insanlar, çevreye ve evrene karşı olan sorumlukların bilincinde olmak ve ona göre davranmak, ülke ekonomisi için yaptığı harcamalara dikkat ederek israftan kaçınmak şirketin vizyonudur.


Star Diyarbakır Turizm’in Sunduğu Olanaklar Ve Seferleri


Güler yüzlü hizmet anlayışını benimsemiş olan firma müşterilerin güvenli ve konforlu seyahat için birçok olana müşterilerine sunmaktadır.


Firmanın kendi adıyla oluşturduğu internet sitesinden müşteriler istedikleri her türlü bilgiye ulaşabilmektedirler. Bu siteden biletinizi kolayca alabilirsiniz. 


Otobüs Filosu

•    Travego 15 SHD

•    Travego 17 SHD

Molalar

Yolculuğunuz esnasında sizlere pek çok hizmet sunan firma, misafirlerinin diğer ihtiyaçlarını da unutmuyor ve bu nedenle seyahat süresince kısa molalar veriyor. Tüm ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için özenle seçtiği dinlenme tesislerini şu şekilde sıralayabiliriz;

•    Başkent Tesisi – Mucur

•    Özkan Tesisi – Akşehir

•    Akçapark Tesisi – Gaziantep

•    Çiftlik Tesisi – Malatya

•    Aktaş Tesisi – Malatya – Gürün

•    Türsan Tesisi – Düzce

•    Başkent Tesisi – Eskişehir Sivrihisar

•    Yunus Emre Tesisi – Manisa - Kula

•    Şanal Başkent Tesisi – Şereflikoçhisar

•    Gazipaşa Tesisi – Gazipaşa

•    Zirve Tesisi – Mersin-Kumkuyu

•    Akün Tesisi – Adana Pozantı

•    Yükseller – Bingöl

•    Hamsiköy – Trabzon

•    Buzlupınar – Bitlis

Misafirlerinin koşulsuz şartsız memnuniyetini sağlamak için güvenli ve rahat yolculuk imkânı yaratanfirma, her geçen gün kendini yenilemeye devam ediyor. Ulaşım sektöründe misafirlerin beklentilerini karşılamak, dünya standartlarını yakalamak amacını güden Star Diyarbakır Seyahat, mükemmele ulaşmak için sürekli olarak kendini geliştiriyor. 

Star Diyarbakır Seyahat’in hizmet verdiği otogarları, telefon numarasını ve ucuz bilet sorgulama gibi merak ettiğiniz tüm işlemleri www.neredennereye.com üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. 

Star Diyarbakır otobüs bileti fiyatları, Star Diyarbakır iletişim ve telefon numaraları, Star Diyarbakır otobüs seferleri ve yorumları NeredenNereye.com'da!
Popüler Rota Fiyat
Diyarbakır - Adana 62 TL
Gaziantep - Adana 25 TL
Hilvan - Adana 40 TL
Gaziantep - Diyarbakır 30 TL
Gaziantep - Hilvan 26 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
64Puan
36%
14%
14%
12%
24%
Toplam Yorum Sayısı (82)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Yolculuk icin tesekkur ediyorum" Misafir
Guzel bir yolculuktu ilgi alakali sagduyulu ve icten davranislarindan dolayi star diyarbakir otobusu calisanlarina tesekkurlerimi sunuyorum allaha emanet olun
"Vasatın üstü" Misafir
Zorunda olmadıkça kullanılmamalı
"Vaktinde kalkma" Misafir
firmanız otobüsü batman otogarına gelmedi ve beni başka bir firmayla diyarbakıra gönderdiler bu sebeple firmanızla tekrar yolculuk etmeyi tercih etmeyeceğim. ayrıca batman otogarındaki acentanızda çalışan saygısız insanlar firmanıza prestij kaybettirmekten öte gidemez
"" Misafir
İkinci kez seyahat yapmış olduğum söz konusu firmanın İstanbul terminalde çalışan görevlileri oldukça ilgili ve kibar insanlar onlara teşekkür ederim, gerekli değerlendirmeyi yukarıda yaptım, sadece aracın değiştirilmesi yeterli olacak.
"Güzergah dışı" Misafir
Bize belirtilen torbalı ya gelmedi İzmirde kaldı mağdur olduk
"Profil" Misafir
Ramazan olduğu için ikram yoktu bence uygun bir hareket.TV internet yeterli değildi.Ortalama olarak iyi bir hizmet sunuyor.
"Güzel" Misafir
Genel olarak iyi bir seyehat oldu.
"İKRAM YETERSİZLİĞİ ." Misafir
İKRAMLARDA İÇECEK YANINDA KÜÇÜK KATIK (TOP KEK,KRAKER,BÜSKİVE V.S) OLABİLİR Dİ.

ÖRNEK: KAMİL KOÇ SEYAHATLERİN DE OLDUĞU GİBİ.

AYRICA TV KANALLARI YETERSİZ.
"" Misafir
Çok iyi bir yolculuktu bundan sonra tercihim star diyarbakir olacak. Muavin de cok iyi ilgileniyordu. Umarim hep oyle olur.
"Yardımsever bir hizmet" Misafir
Otobüse geç kaldığım halde, Ankara yazıhanesi çalışanının benim için otobüsü bir iki dk yolda bekletip binmemi sağlamak için gösterdiği çaba beni minnettar kıldı. Bu sebeple star Diyarbakır şirketi çalışanına şükran borçluyum. Ancak araç temizliği, donanımı, aracın yaşı vs konusunda daha iyi olabilir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 sonraki yorumlar >