Samsun Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Samsun otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Samsun otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Ulusoy Turizm 11
Tokat Yıldızı 8
Sakarya Vib Turizm 7
Erektaş Turizm 6
Metro Turizm 5
- HEMEN SATIN AL ! -

Samsun otobüs firmaları, sefer saatleri, bilet fiyatları karşılaştırmasıyla ucuz Samsun bileti satın almak için NeredenNereye.com!

Otobüs bileti sorgulama işleminizi sitemiz üzerinden yaparak Samsun için en uygun fiyatları görebilirsiniz. Şehre seyahat edebileceğiniz 60’dan fazla firmanın sizin planladığınız tarihe denk düşen seferlerini ve fiyatlarını bir arada sitemizde bulabilirsiniz. Böylece karar vermek için kolaylıkla karşılaştırma yapabilir ve seçiminizi tamamlarsınız. Bundan sonra biletinizi satın almak için yönlendirmeleri takip etmeniz yeterli. Sitemizden Samsun uçak bileti de alabilirsiniz.

Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Samsun’a her şehirden kara yolu ile ulaşım sorunsuz bir şekilde sağlanmaktadır. Samsun Kurtuluş savaşı’nın başladığı şehir olarak ülke tarihinde önemli bir konuma sahiptir. Şehirde savaş dönemine ve Atatürk’e ait eşyaların, belgelerin sergilendiği bir çok müze de bulunmaktadır. Ayrıca yeşil doğası ve tüm güzellikleri ile de ziyaretçilerini ağırlamaktadır. En ucuz otobüs biletleri ile şehre yolculuk ettiğinizde gezip görebileceğiniz yerleri şöyle sıralamak mümkün. Amazon Köyü, Bandırma Gemi Müzesi, Gazi Müzesi, Ladik Akdağ Turizm Merkezi ve Havza Kaplıcaları.

Atatürk’ün Kurtuluş Savaşı’nı başlatmak üzere silah arkadaşları ile birlikte İstanbul’dan Samsun’a doğru yola çıktığı Bandırma Vapuru; birebir şekilde yeniden inşa edilmiş hali ile Samsun limanında ziyarete açılmıştır. Müze olarak tasarlanan gemide; Balmumu heykeller ve döneme ait eşyalar sergilenmektedir.

Anaerkil bir topluluk olarak bilinen Amazonların yaşadığı yer bir müzeye dönüştürülmüş ve ziyarete açılmıştır. İlkadım Batıpark olarak adlandırılan bölgede ziyaret edebileceğiniz Amazon Köyü’nde o döneme ilişkin güncel yaşamın canlandırıldığı odaları görebilirsiniz. Şehre seyahat etmek için gerekli olan biletlerinizi sitemizden bulabileceğiniz gibi tüm bilet işlemleriniz için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. Akıllı cihazlarınıza indirebileceğiniz uygulamayı AppStore ve Google PlayStore’da ücretsiz olarak bulabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz firmalar hakkında bilgi sahibi değilseniz yolcu yorumlarından da faydalanabilirsiniz. Böylece müşterilerin firma hizmetleri ile ilgili kendi görüşlerini okuyrak fikir edinmeniz mümkün.

Samsun'a geldikten sonra İzmir'e hızlıca geçiş yapabilir ve İzmir Bursa otobüs bileti de alarak Bursa'ya seyahat edebilirsiniz.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"" Misafir
3.00 da kalkması gereken araç 4.15 civarında kalktı ve koltuk verirken daha dikkatli olmaları gerekiyor bir müddet kendi koltuğuma oturamadım.
"" Hülya
Samsun terminalde yetkili cok kaba davrandı ve bilet vermedi
"Servis to merkez" Misafir
The servis bus left otogar 45 mins after I arrived to Corum. Not quick enough. :( Was able to easily take a city bus to city center, and see everything. :)
"Metronun herzamanki sorumsuzluğu " Misafir
Plansız sorumsuz ve anlayışsız bir firma asla şikayetleri dikkate almıyorlar kafalarına göre iş yapıyorlar çok kabalar 2 senedir gidiyorum metroyla mecburen 2 senedir aynı herkes şikayetçi ama hiç bi düzelme yok
"Biletsiz yolcu" Misafir
ulusoy firması biletsiz yolcu almıştır.
"Ortalamanın altındaydı " Misafir
Ortalamanın altında bir yolculuk oldu. Kanberoglu firmasının servis hizmeti çok yetersiz kaldı. Artık kanberoglu firmasını tercih ermeyeceğim.
"" Misafir
Muavininin davranışı hiç profesyonel değildi. Ve araçlarda priz yok ve internet asla cekmedi.
"" Misafir
Daha öncesinden suit diye erkenden aldığım bilet yolculuktan bikacgun once class otobus olmus ve daha onceden bunun bilgilendirmesi yapilmadi kaza yapmis ariza yaptigindan degismis olabilecegi soylendi ancak yerine baska bir suit arac verilebilirdi veya oncesinden degistiginin haberi verilebilirdi
"Samsun-Bursa" Misafir
Genel durum iyiydi. Beğenmediğim; ikram ve eğlence kısmı (film-internet)
"KALORIFERLER DOĞRU DÜZGÜN AÇİLMADI!" Misafir
21 Aralik günü Samsun-Trabzon seferini yaparken Samsun da hava yağışli ve soguktu haliyle otobüsün kaloriferlerini yakılmasi gerekiyordu,kaloriferleri biraz açıyorlar ve sonra kapatip icerisi cok soğuduktan sonra tekrar açtilar. Bir kere söyledim açar mısınız üşüyorum diye,yarim saate anca açtılar. Ben otobusten inene kadar böyle devam etti. Ve bi sıcak bi soğuk durumundan dolayi şuan hastayım. Lütfen dikkat edilsin kış aylarindayız o kaloriferler yakılmak icin konmuş arabalara. Kalorifer açıldigında zarar etmiş olmazsınız.