neredennereye.com, Özkaymak Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özkaymak Turizm

Özkaymak Turizm
 

neredennereye.com,
Özkaymak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özkaymak Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özkaymak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özkaymak Turizm

444 4206
Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali Konya
0332 

Özkaymak Turizm, “Zaman kazandırır” sloganı ile bir insan ömrünün oldukça uzun bir bölümü kaplayan sürede tam tamına 58 yıllık tecrübe ile çalışma yaşamına devam eden otobüs firmalarından bir tanesidir. Özkaymak Turizm yolcularını da kapsayacak biçimde bu uzun çalışma yaşamı boyunca daima aile kavramını ön plana çıkarmış ve kendisinin ilerlemesinde yardımcı olmuş kişilerin tamamını aileden olarak görmüştür. Küçük bir aile işletmesi olarak kurulan otobüs firması bugün 58 yıllık bir tecrübe sahip olarak, ilkelerinde gösterdiği titizlik, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve daima ileriye dönük çalışmaları sayesinde kullanıcılarının kendisi ile arasında kurmuş olduğu sıkıca örülmüş olan güven köprülerini zedelememeye başarmıştır. Aile arasında kurulan bir yapılanma olarak yaklaşık 58 yıllık başarılı bir çalışma yaşamının ardından Özkaymak Turizm bugün Türkiye’de adından söz ettirerek; günlük ortama 3000 kişi taşıyan ve Türkiye genelinde hizmet sağladığı noktaların toplamında 3500 kişinin çalıştığı saygın bir firma konumuna yükselmiştir. 1960 yılında kurulan ve neredeyse her yıl hiç kesmeden gelişimini sürdüren firma başlangıçta sağladığı sınırlı noktadaki yolcu taşımacılığı hizmetini günümüzde Türkiye’nin geniş bir ulaşım ağı sistemine dönüştürmeyi başarmıştır.


Türkiye içerisinde sağlamış olduğu yolcu taşımacılığı hizmetini bir adım öne götürmeyi başararak aynı zamanda kişilere konaklama tesisi de sunan firma bunun ilk ve en güzel adımını Konya merkezde yer alan Özkaymak Park Otel hizmeti ile göstermiştir. Başlangıçta yalnızca kurulduğu çevrede hareket eden küçük bir firma olmasına karşın Özkaymak Turizm bugün, “Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Akşehir, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Aydın, Aydıncık, Balıkesir, Başyayla, Beyşehir, Bornova, Bozyazı, Bursa, Çay, Denizli, Dörtyol, Eğirdir, Erdemli, Ereğli, Ermenek, Eskişehir, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gülnar, Güneyyurt, Hatim, Hatay, Isparta, İskenderun, İstanbul, İzmir, Kadınhanı, Karaman, Karapınar, Kemer, Kırıkhan, Konya, Kulu, Kuşadası, Kütahya, Mahmutlar, Manavgat, Mersin, Salihli, Sarıveliler, Serik, Seydişehir, Susanoğlu, Silifke, Ş.Karaağaç, Şanlıurfa, Söke, Tarsus, Taşkent, Turgutlu, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.


Özkaymak Turizm zaman içerisinde kendine duyulan güveni boş çıkarmaması ve bu hizmet kalitesini başka alanlara da taşımak istemesi nedeni ile otomobil bayiliği gibi farklı alanlara da yönelmiştir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamanın böyle alanda çalışan firmalar için ne kadar hayati önem taşıdığının farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirerek araç filosunda yer alan otobüslerini daima donanımlı ve genç aynı tutmayı aynı zamanda çalışan kadrosunu da hizmet sektörünün gerektirdiği şekilde eğitimsel anlamda donatmayı başarmıştır. Uzun yılların sağladığı kalite ve tecrübeyi Türkiye'nin her noktasındaki kullanıcılarına çok daha kolay bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen Özkaymak Turizm Otobüs Biletleri artık online olarak satışa sunmaktadır. En uygun fiyatlı Özkaymak otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Özkaymak Turizm tüm seferleri ile NeredenNereye.com'da! Özkaymak otobüs bileti fiyatları ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, Özkaymak otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.
Popüler Rota Fiyat
Konya - Ankara 44 TL
İstanbul - Konya 115 TL
Konya - İstanbul 115 TL
İzmir - Adana 105 TL
Gaziantep - Konya 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
62Puan
38%
11%
5%
10%
36%
Toplam Yorum Sayısı (134)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"şikayet " serkan YAŞARMAN
21.03.09 tarihin de konya dan mersine 18:00 otobüsüne bindim, muavin bavulumu aldı ve bana fiş numarasını verdi.. saat 00:30 gibi mersinde oldum, bavulu almaya indiğimde benim bavulun yanlış bir kişiye verildiğini öğrendim ... muavinin hatası, böyle bir şey olamaz, sen nasıl yanlışlıkla benim bavulu başkasına verirsin? fiş numarası denen birşey var, ben ilaç kullanan bir insanım, bütün ilaçlarım bavulun içindeydi ve bana k b yın dendi, pazar günü saat 09:30 da özellikle ben sizi arayacam dedi, muavin teslim edecem dedi, ama ne arayan var ne soran. ben özellikle gittim saat 12:00 gibi ama hala gelmemişti, saat 18:00 gibi alabildim, olmaz böyle bir şey sizin gibi bir önemli firmaya yakışmadı, şikayetciyim..(
"Rezarvasyon esnasında " SERDAR ŞAHİN
FİRMANIZ BÜYÜK BİR FİRMA İSE SİZ DE BÜYÜYÜN, ÇALIŞANLARINIZI GÖZDEN GEÇİRİN, EN AZINDAN TELEFONUN UCUNDAKİ VATANDAŞLAR İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.
BÖLGE MÜDÜRÜ
"Idare eder" Misafir
ben daha 11 yaşındayım, yazın ankaraya halamı ve babaannemi görmeye gitmiştim. giderkende yanıma 18 tl almıştım otogara geldiğimizde görünüşünden belli sıkı pazarlıklı bir adam enişteme 18 değil sabit fiyat 25 tl dedi şaşırdım, ayrıca şoför muavine seslendiğinde muavin sürekli oflayıp pufluyordu ve açtığı televizyondada uygun olmayan bir klip vardı ama, ikramlar hoştu
"şikayet" Misafir
17,03,2009 tarihinde konya ereğliden istanbula gitmek için bilet aldım. haraket saatı 19,30 yazan otobüsünüz konyaya 22,00de vardı. konyaya vardıgımızda muavinin haraket saatinın 23,00 olduğunu anons etti. biz ereğliden diğer firmayıda tercih edebilirdim fakat ereğli yazanenizin personellerinin güler yüzlü olması sebebiyle sizi tercih ettim, pişman oldum. sizin gibi büyük bi firmaya yakışıkalmadı....
"" konyalı yolcu
ulen sanki başımıza başbakan kesildin, saatleri günleri ücretleri mail yolla derken burası otogar mı....
"Iyigil iyi" ibrahim karaca
çok ama çok güzel
"şikayet tabi" Misafir
ben eşimin görevi icabı 1 yıldır her haftasonu kuluya gidip geliyorum. 13.03.2009 tarihinde kuluya diye bilet aldım ama yanlış olup konyaya yazılmış kredi kartından çekildi. bilet kontrolünde anlaşıldı FAKAT birşey yapamadılar. haftabaşı aldığım yazaneye gittim üstünü tamamlayıp kuluya gideyim dedim adam yerine koymadılar geçmiş dediler. böyle kulu yolcularından kaç kişinin parası gitti kimbilir. herkes bizim gibi duyarlı değil tabii. otobüs adresi kasım arslan-1257057/13.03.2009 saat 16:00 ankara_özkaymak_otogar_2-C327
"şoförler ve muavinler" Misafir
şoför ve muavinlerin cevreye karşı tutarsız davranışlarını antalya halkı adına esefle kınıyorum... yol ortasında otobüsü durdurup adam döven bir firma adını artık duymak bile istemiyorum şu an bu nedenle sürmekte olan davalarınız var şöför ve muavinlerinize ceki düzen vermeniz gerektiğini düşünüyorum yaptıkları insanlık dışı hareketler yolcular tarafından firmaya maledilmekte ve bundan firmanız zarar görmektedir hicbir şoför veya muavinin huzuru bozmaya sağa sola sataşmaya hakkı yoktur.. ilginize teşekkürler..
"Teşekkür" kadir kara
konyaya verdiğiniz kaliteli hizmetten dolayı başta özkan özkaymak olmak üzere tüm çalışanları kutluyorum. seyahat ettiğim şehirlerde de firmanızın ismini övgüyle duymak eski bir özkaymak opel çalışanı ve de konyalı olarak göğsümü kabartıyor. teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.
"şikayet tabi ki" Onur DAYANIR
Ben 07.02.2009 tarihinde Mersinden kalkan ÖZKAYMAK firmasının otobüsü ile İzmir'e geldim. Araçtan indikten 30 dakika kadar sonra montumu otobüste unuttugumun farkına vardım ve firmanın otogar şubesini arayarak telefona çıkan firma müdürü ÖNER bey'e durumu anlattım ve dönüş imkanımın olmadıgını, ancak montumu hafta sonu alabilecegimi söyledim. 'tamam' dedi. hafta sonu gittigimde montu nedense küçücük büroda bulamadılar. ÖNER beyle tekrar görüştügümde bana 5 gün müsade edin montu bulucam dedi. 5 gün sonunda tekrar hüsran. sonrasında ben montu bulamadım. ben montun parasını ödemek istiyorum dedi' tamam' dedim. ayın 01... inde tekrar görüşelim dedi.ayın 01-02-03-04 ünde aradım fakat kendisi her telefonu açtıgında üslubu biraz daha 'yine mi sen aradın' der gibi kabaydı. bu süreçte bile ancak aradan bir ay geçince özür dileyebildi sagolsun.

neyse yorum yapmıcam. Bi söz vardır insanı vezirde eden, rezilde eden eşidir diye. çalışanda bir firmanın eşidir. Bende aynı şeyi çalışanlar için sölücem ÖZKAYMAK firmasının vay haline. çalışanları müşterinin bir montuna dahi sahip çıkamıyor. Onur DAYANIR

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 sonraki yorumlar >