neredennereye.com, Özkaymak Turizm firmasının Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

Özkaymak Turizm

Özkaymak Turizm
 

neredennereye.com,
Özkaymak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özkaymak Turizm Şubeleri

 

neredennereye.com,
Özkaymak Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Özkaymak Turizm

444 4206
Konya Şehirlerarası Otobüs Terminali Konya
0332 

Özkaymak Turizm, “Zaman kazandırır” sloganı ile bir insan ömrünün oldukça uzun bir bölümü kaplayan sürede tam tamına 58 yıllık tecrübe ile çalışma yaşamına devam eden otobüs firmalarından bir tanesidir. Özkaymak Turizm yolcularını da kapsayacak biçimde bu uzun çalışma yaşamı boyunca daima aile kavramını ön plana çıkarmış ve kendisinin ilerlemesinde yardımcı olmuş kişilerin tamamını aileden olarak görmüştür. Küçük bir aile işletmesi olarak kurulan otobüs firması bugün 58 yıllık bir tecrübe sahip olarak, ilkelerinde gösterdiği titizlik, müşteri memnuniyetine verdiği önem ve daima ileriye dönük çalışmaları sayesinde kullanıcılarının kendisi ile arasında kurmuş olduğu sıkıca örülmüş olan güven köprülerini zedelememeye başarmıştır. Aile arasında kurulan bir yapılanma olarak yaklaşık 58 yıllık başarılı bir çalışma yaşamının ardından Özkaymak Turizm bugün Türkiye’de adından söz ettirerek; günlük ortama 3000 kişi taşıyan ve Türkiye genelinde hizmet sağladığı noktaların toplamında 3500 kişinin çalıştığı saygın bir firma konumuna yükselmiştir. 1960 yılında kurulan ve neredeyse her yıl hiç kesmeden gelişimini sürdüren firma başlangıçta sağladığı sınırlı noktadaki yolcu taşımacılığı hizmetini günümüzde Türkiye’nin geniş bir ulaşım ağı sistemine dönüştürmeyi başarmıştır.


Türkiye içerisinde sağlamış olduğu yolcu taşımacılığı hizmetini bir adım öne götürmeyi başararak aynı zamanda kişilere konaklama tesisi de sunan firma bunun ilk ve en güzel adımını Konya merkezde yer alan Özkaymak Park Otel hizmeti ile göstermiştir. Başlangıçta yalnızca kurulduğu çevrede hareket eden küçük bir firma olmasına karşın Özkaymak Turizm bugün, “Adana, Adapazarı, Afyon, Aksaray, Akşehir, Alanya, Anamur, Ankara, Antalya, Aydın, Aydıncık, Balıkesir, Başyayla, Beyşehir, Bornova, Bozyazı, Bursa, Çay, Denizli, Dörtyol, Eğirdir, Erdemli, Ereğli, Ermenek, Eskişehir, Gaziantep, Gazipaşa, Gebze, Gülnar, Güneyyurt, Hatim, Hatay, Isparta, İskenderun, İstanbul, İzmir, Kadınhanı, Karaman, Karapınar, Kemer, Kırıkhan, Konya, Kulu, Kuşadası, Kütahya, Mahmutlar, Manavgat, Mersin, Salihli, Sarıveliler, Serik, Seydişehir, Susanoğlu, Silifke, Ş.Karaağaç, Şanlıurfa, Söke, Tarsus, Taşkent, Turgutlu, Uşak” gibi ulaşım noktalarına hizmet sağlamaktadır.


Özkaymak Turizm zaman içerisinde kendine duyulan güveni boş çıkarmaması ve bu hizmet kalitesini başka alanlara da taşımak istemesi nedeni ile otomobil bayiliği gibi farklı alanlara da yönelmiştir. Kullanıcıların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamanın böyle alanda çalışan firmalar için ne kadar hayati önem taşıdığının farkında olan firma temel yatırım ve yaptırımlarını bu alana yönlendirerek araç filosunda yer alan otobüslerini daima donanımlı ve genç aynı tutmayı aynı zamanda çalışan kadrosunu da hizmet sektörünün gerektirdiği şekilde eğitimsel anlamda donatmayı başarmıştır. Uzun yılların sağladığı kalite ve tecrübeyi Türkiye'nin her noktasındaki kullanıcılarına çok daha kolay bir şekilde ulaştırmayı hedefleyen Özkaymak Turizm Otobüs Biletleri artık online olarak satışa sunmaktadır. En uygun fiyatlı Özkaymak otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.

Özkaymak Turizm tüm seferleri ile NeredenNereye.com'da! Özkaymak otobüs bileti fiyatları ve iletişim bilgilerine ulaşabilir, Özkaymak otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz.
Popüler Rota Fiyat
Konya - Ankara 44 TL
İstanbul - Konya 115 TL
Konya - İstanbul 115 TL
İzmir - Adana 105 TL
Gaziantep - Konya 80 TL
- HEMEN SATIN AL ! -


100 üzerinden
62Puan
38%
11%
5%
10%
36%
Toplam Yorum Sayısı (134)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"şikayet" mhtp
20-11-2009 tarihinde saat 02:00 de konyadan ankaraya giden otobüsünüzle seyehat ettik tabi buna seyahat denirse!! ben de otobüs firmasında çalışıyorum ama bu kadar sorumsuzluk olmaz. konyadan hareket ettikten sonra otobusün muavini bizden önce uyudu ve istek lambaları çalışmıyordu ve daha önemlisi otobüsün içinde sıcaktan bunaldık. klimaları açmayı bilmiyolardı ne muavin nede kaptan klimayı çalıştırmayı bilmeyen bir kaptan nasıl olurda otobüs kullanır anlam veremiyorum. ben ilk defa özkaymakla yolculuk yaptım oda mecburiyetten ve galiba son oldu. muavine çok sıcak olduğunu söylediğimizde bize verdiği cevap şuydu ''yoo aracın içi 3 derece'' 3 derece dediği dışardaki sıcaklığı gösteren göstergeydi bunu duyunca şok oldum daha orda bulunan göstergenin dışardaki hava sıcaklığını gösterdiğini bile bilmiyo. firma yetkililerine söyleyeceğim tekı şey var lütfen TECRÜBELİ personel çalıştırın.
"" ömer yzc
28.10.2009 tarihinde Konya'dan 23:00'da İzmir'e hareket eden 42 DG 002 plakalı arabada seyahat eden yolculardan birisiydim.İzmir'e kadar öyle güzel yolculuk yaptımki neden ÖZKAYMAK'ı tercih ettiğimi bir kez daha anladım.Yolculuk Esnasında ismini öğrendiğim kaptanımız HAYRİ BEY'in seyahat boyunca çok güzel araba kullanması ve kaptan yardımcısının yolcularla hoşgörülü ve güler yüzlü bir şekilde ilgilenmesi bizim seyahatimizin en güzel şekilde geçmesini sağlamıştır.Bize bu hizmeti sunan kaptanımız HAYRİ BEY'e ve ÖZKAYMAK çalışanlarına teşekkür ederiz...
"Teşekkür..." ahmet tuncez
18,09,2009 tarihinde saat 09:00 42VT800 plakalı aracınızla birlikte bursadan hareket ettim ve bu güne kadar hep kontur turizmi kullanıyodum. yer olmadıgından özkaymak turizme bindim fakat mavinizin ilgi ve alakası beni bundan sonra özkaymak trzm i tercih sebebim olacaktır. hizmetinizden dolayı şirketinize ve çalışanlarınıza teşekkür ediyorum.. iyi günler...
"ÖZKAYMAK MI?? ASLA" voy
EREĞLİ MESLEK YÜKSEK OKULU ÖĞRENCİLERİNİN BÜYÜK BİR ÇOĞUNLUĞU, ARTIK FİRMANIZI TERCİH ETMEYECEKLER. BİLGİNİZE SYN.ÖZKAYMAK SEYAHAT.LTD.HİZMET ANLAYIŞI SIFIR OLANLAR. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ YOK DENECEK KADAR AZ OLANLAR. STİ...!
"şoförlerinize insanlık öğretin" necat61
KARAMAN'dan yazıyorum. 07/09/2009 tarih 17:00 saatli Güzergahı Adana-Ankara olan Hakkı GÜRBÜZ-2062523 kaptanlığındaki aracınızdaki kaptan ve personelinizden çokca şikayetciyim. Biletim KARAMAN-KONYA arası 7 ve 8 numaralı koltuklar. eşimi bindirdikten sonra Hareket için 5-10 dk beklemelerini istedim. önemli birşey unutmuştum. fakat bırakın beklemelerini tam yarım saat boyunca arkalarından yetişmeye çalıştım. bindiğim aracın yakıtının bitmek üzere olduğunu söylememe rağmen 300-350 metre önümde seyretmelerine rağmen kaptan aracı 1 dk lığına bile durdurmadı. eşimin inmek istemesine rağmen bile aracı durdurup eşimi indirmedi ve ilçeye kadar takip etmek zorunda kaldım. ilçede eşimi indirim valizlerimi aldım ve konyaya özel bir araçla devam ettim. bir firma yolcusuna bu kadar önem vermez bir hal alırsa o firmanın içi boşalmış demektir. Kaptan ve personelinizden şikayetçiyim. gereğini yapmanızı ve bana cevap yazmanızı bekliyorum. eğer cevap alamazsam artık Karaman Sabah eğitim Hizmetleri olarak firmanızı bir daha seyahatlerimizde kullanmayacağız. saygılarımla
"" aylin
Geçen hafta pazar günü beyşehir den izmire direkt otobüs bulamadığım için saat 1.30 gibi konya-beyşehir arasındaki özkaymak ninibüslerine binerek konyaya gttim ordan da izmire..

Biletimi telden almak zorunda kaldım parasını da arabada verecektim ama konuştuğumuzda farklı bir rakamla geldi bilet bana ve üstüne hala meblağa istendi. Bu kadar rezalet görmedim aynı zamanda beyşehirden konyaya götüren özkaymak şoförü çok kaba ve kurum kültürüne yakışmayacak sözlerle geçiştirmeye çalıştı beni. Konyada elimdeki biletide alıp ilgileneceklerini söylediler ama hem biletimi almış oldular hemde ne arayan ne soran oldu. Bense fazladan ödediğim parayla kaldım. Kesinlikle bir daha bu firmayı kullanmayacağım ve sürekli gidip gelen arkadaşlarımıda kullanmamaları konusunda uyaracağım. Otobüs izmire gelinceye kadar şehir içi minibüsü gibi her yerde durdu.

Tam bir fiyaskoydu. Firma kesinlikle adına yakıştığı gibi davranmadı. En son tercih edebileceğim firma bile değildir artık. Kurumsal kültürü benimsememiş bir firmayla asla çalışamam.Mağduriyetimi belirtmek içinse ne gerekirse yapıcam.
"" asitane
Senelerdir Özkaymak tercih ettiğim bir firma olmasına rağmen 03.08.2009 günü İzmir'den saat 09.30'da hareket eden İzmir-Adana arası sefer yapan plakasını hatırlayamadığım otobüs sabah 11 sularında Değirmenyeri denen yerde bir 20 dakika mola verdi. Ardından Afyon'a otogarında 10 dakika kadar durdu, ne zaman yemek molası verecek dediğimizde ,muavin Akşehir'de vereceğini söyledi. Ama Akşehir'de otobüs durmayarak direkt Konya'ya gitti. Muavine neden mola vermediğini sorduğumda mola iptal oldu dedi. Böyle saygısız bir firma olabilir mi? Sabah 11.00'den akşam 17.45'e kadar yemek molası yok. Konya'da durduğunda da doğal olarak ben Karaman'a gideceğim için yemek yemedim çümkü sinirimden iştahım kaçtı. Firmaya olan güvenim sarsıldı.
"Araclari süper olmali bence" hakan3109
daha yeni ve lüx olmali
"çok güzeldi " seyehat adamı
ereğliden istanbula, istanbul dan ereğliye gidebileceğiniz en iyi firma. rahatlığıyla güvenliliğiyle gerçekten güzel firma özkaymak en önemlisi güleryüz hizmet harika bir seviyede arkadaşlar bana kötü yanı hiç dek gelmedi ve bundan sonrada hep özkaymak kullanıcam tavsiye ediyorum çok iyi bir firma, memnun kalırsınız
"42 ATP 34 yolculuk" ereeen
yha işte konya ereğliden ankara istanbul güzergahında yolculuk yaptık. gidilecek yer istanbuldu mavi bir travegoyle yolculuk yaptık. gerek otobüs gerek hizmet çok memnun oldum. özkaymağın farkı bu olmalıdır, özkaymak turizme teşekkürlerimi sunuyom

 < önceki 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 sonraki yorumlar >