scorecardresearch

Metro Turizm Adana Otobüs Seferleri

Metro Turizm Adana Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Metro Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Metro Turizm Adana Şubeleri

Şube
Telefon
Otogar
429 44 41
Kenan Evren Bulv.
235 39 40
Altıkat
457 69 87
Barajyolu
226 22 32
 

neredennereye.com,
Metro Turizm
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki arama panelini kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs biletinizi alabilirsiniz.

Ayrıca otobüslerin nereden kalktığı bilgisine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmanın şubesinin iletişim bilgilerini, adresini ve telefon numaralarını öğrenebilirsiniz. Tüm illerin seferlerini sorgulamak ve sefer saatleri bilgilerine ulaşmak için bilet sayfasına tıklayabilirsiniz.

neredennereye.com’dan otobüs bileti alarak, seyahat deneyimlerinize bir yenisini eklerken yolculuğunuz boyunca hangi hizmetleri alacağınızı, fırmanın otobüs seferlerinde mola ve benzeri ihtiyaçlarınızı nerelerden karşılayabileceğinizi de bulabilirsiniz.

Adana Metro Turizm otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Adana Metro Turizm firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
Şube Telefon Numarası
Adana (Merkez) - Otogar 429 44 41
Çukurova - Kenan Evren Bulv. 235 39 40
Seyhan - Altıkat 457 69 87
Seyhan - Barajyolu 226 22 32
- HEMEN SATIN AL ! -
100 üzerinden
47Puan
18%
9%
11%
14%
48%
Toplam Yorum Sayısı (45)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"Gürültü" Misafir
1. Sefer sırasında sanırım genel otobüs sisteminden buna bağlı olarak müzik yayınında kaynaklanan arapça konuşmalı sözler ya da arapça dua ya da arapça yayın (anlam verilemeyen) çok rahatsız ediciydi.
Otobüs 01:00 idi. Otobüs ancak otogara 01:20'de geldi. Yol durumu sebebiyle biraz geç kalabilir; anlayış gösterilebilinir.
"TESEKKÜR" Misafir
TESEKKÜR
"Şikayet" Misafir
Metro turizimle yolculuk yapılmaz olmaz olsun yukardaki yazanların hiç birisi yok
"Teşekkürler" Misafir
teşekkürler
"Metro turizm le gideceğine yürüyerek git daha iyi " Misafir
adana dan kilise gideceğiz diye düşünürken bizi antep te bırakıp oranın yerel firmasına emanet eden firmadır metro turizmin adı.
bir daha asla ama asla ne ben nede yakınlarım tercih etmeyecek.
"Şikayet" Misafir
Şoför Ankara ya varana kadar sigara içti tüm sigara dumanı aracın içerisindeydi yol boyunca kusmamak için kendimi zor tuttum. Araç arızası nedeniyle başka bir araca aktarıldık bu nedenle Ankara da bir saatten fazla beklemek zorunda kaldık.
"6.11.15 Adana - İstanbul seferli metro suit yolculuğunu değerlendiriyorum" Misafir
6 kasım 2015 cuma günü, saat 9 adana - istanbul seferli metro suit otobüsündeki yolculuğumdan bahsedeceğim. Her zaman ucak seyahatini tercih etmeme rağmen gecirdiğim kbb ameliyatı yuzunden istanbula otobüs kullanarak gitmek zorunda kaldım. Tekli koltuk secenegi sayesinde (metro suit) metroyu tercih ettim. Muavinin yolculara hitabı davranış şekli uyarıları seviyesiz ve kabaydı. Otobüs aksaray-ankara yolunda ağrıza yaptı, yarım saat yol kenarında bekledik. Ankarada arızayı gidermek icin teknik eleman cagırıldı bir yarım saat daha bekledik. Boluda dinlendikten sonra istanbula kadar motor ağrızası yuzunden aksayan bir saati telafi etmek icin bir kere bile ihtiyac molasına durmadılar. yolcu indirilen duraklarda bile 5 dakika wcye gitmemize izin vermediler. muavinin bu sıradaki tavırları cok kötüydü. gec kalırsak 100 tlmizi kesiyorlar gibilerinden birşey söyledi. tek olumlu seyin tekli koltuğun konforu olduğunu söyleyebilirm. sonuc olarak bir daha mümkünse asla otobüs yolculuğunu tercih etmiyecegim mecbur kalırsamda ulusoy ve varandan başka bir tercihim olmayacak. umarım bu yazdıklarım firma yetkililerine ulaşır da kalitelerini yukseltmek adına bir işe yarar.
"Arka koltuk cilesi" Misafir
Merhaba 51 nolu koltuğu akşamda diğer arkadaşın tercihi için 52 de seyehat ettim. Ancak arka sıradaki koltukların az olsa da yatabildiğini biliriz, bu koltuk değil yatmak sanki oraya eski bir otobüsten alınıp takılmış gibiydi. Yere serilmiş paspas ayak altında toplanıyor. Motorun koku ve sesini ise yol boyu çektik. Genel olarak personel oldukça nazikti ancak fani sürekli kapatmalari hararetimizi arttırdı. İyi çalışmalar...
"Metro turizm faciası" Misafir
19.30 a diye aldığım bilet 21.00 de otogara geldi ve 21.30 da ancak kalkabildi. Sonradan yanımda oturan bayanla konuştuğuma göre aynı otobüsü 3 farklı saate göre bilet kesmişler yanımdaki bayan 20.30 a almış. Zaten koltuk arkası tv leri düzgün çalışan bir tane metro otobüsüne denk gelmedim. Bi daha metroyla seyahat etmemek için tövbeliyim!
"Yolculara verilen değer bu mu?" Misafir
Hayvan taşır gibi insan taşıdılar. 3 saatlik yolculuk 4 saatte bitti. Aynı biletin iki kişiye satılma durumuyla karşılaştım.