Kayseri Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Kayseri otobüs firmaları, otobüs bilet fiyatları, Kayseri otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve otogarlar NeredenNereye.com'da!
Firma Adı Sefer Sayısı
Medine Turizm 23
MALATYA BEYDAGI 19
malatya zafer turizm 12
RH Turizm 10
Süha Turizm 8
- HEMEN SATIN AL ! -

Kayseri seyahatleriniz için otobüs bileti fiyatları arasında seçiminizi kolayca Neredennereye üzerinden yapabilirsiniz. Sitemizde arama yaptığınızda size en uygun seferlerin tamamını aynı sayfada bir arada görüntülersiniz. Böylece kolaylıkla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Tüm seferleri listelemek için arama kısmındaki kutucuklara şehir ve tarih bilgilerini girip bilet ara butonuna tıklamanız yeterli. Karşınıza gelen ekranda seçiminizi yaparak biletinizi hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz. Sitemiz üzerinden Kayseri uçak bileti de alabilirsiniz.

İç Anadolu’da bulunan il kara yolları ile kolay ulaşım sağlanan bir şehirdir. En eski yerleşim yerleri arasında yer alan şehir; Kapadokya olarak adlandırılan bölge içinde bulunmaktadır. Burada tarih boyunca birçok medeniyet varlık göstermiştir. Şehir de bu medeniyetlerin kültürel miraslarına ev sahipliği yapmaktadır. Ucuz otobüs bileti ile seyahat ederek şehre geldikten sonra ziyaret edebileceğiniz eserler ve görebileceğiniz yerler arasında; Ağırnas Yer Altı Şehri, Aladağlar Milli Parkı, Döner Kümbet, Erciyes Kayak Merkezi ilk sıralarda gelmektedir.

Döner Kümbet; dışında kullanılan taş süslemeleri etrafında dolaşırken yapının döndüğü izlenimini verdiği için halk arasında bu isimle anılmaya başlanmıştır. Şah Cihan Sultan’a ait olan bu türbe 1276 yılında yapılmıştır. Kümbet Melikgazi ilçesinde bulunmaktadır. Erciyes Kayak Merkezi özellikle kış döneminde yoğun turist çekmektedir. Kayak sporuyla uğraşanların en çok tercih ettikleri merkezlerin başında gelmektedir. Kış aylarında şehirde bulunuyorsanız buraya mutlaka gelmelisiniz. Günübirlik gelerek merkezde zaman geçirebileceğiniz gibi konaklama tesislerinde kalarak daha uzun süre de buranın tadını çıkarabilirsiniz. Bilet satın almak için gerekli olan tüm işlemlerinizi mobil uygulamamız üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken AppStore veya Google PlayStore’da bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak akıllı cihazlarınıza indirmek.

Otobüs Firmaları Hakkında Son Yorumlar

"Güzeldi" Misafir
Tokat Yıldızı seyahat güzel
"Elazığ Hazar Turizm" Misafir
Tekerlerde zincir takılı değildi. Yolun belli bi kısmı yoğun karlıydı. Oralardan geçerken tedirgin oldum.
"" Misafir
İkramların çeşiti azdı. Koltuklar güzeldi ama arası dardı. Muavinlerin de kadın olması, en büyük yanlıştandı
"" Misafir
Yolcuya ilgi çok güzeldi
"Şikayet" Misafir
Genel olarak seyahatte öndeki koltuğun çok fazla yatıyor olmasından nefret ediyorum ağzıma kadar koltuk yatıran düşüncesiz insanlar hep bana mı denk geliyor bilmiyorum fakat koltukların bu kadar fazla yatmamasi gerektiğini düşünüyorum
"Kalkış zamanı" Misafir
19: 45 te kalkması gereken otobüs 20:00 da kalkış yaptı.
"Kalite" Misafir
Yolculuk gayet güzeldi. Aracın zamanında kalkışa gösterdiği özen de gözden kaçmadı. Zaten ben biraz da bu yüzden bu firmayı tercih ettim. Tavsiye de ederim.
"Nerde eski ulusoy " Misafir
Zorda kalırsam belki binerim
"" Misafir
araç çok yavaştı ve 2 dafa petrollerde durdu. 2 saatlik yol 5 saate bitti.
"2 saat gecikmeli geldi" Misafir
2 saat gecikmeli gelen otobüs yolda otogarlara girmeyip cevre yol uzerlerinde yolcu indirdi