Yolcu Sayısı
1

Öz Gülaras Aydın Otobüs Seferleri

Öz Gülaras

Şubeler

Öz Gülaras Aydın Şubeleri
ŞehirŞubeTelefonAdres
Aydın (Merkez)0530 774 9392
DidimDidim0256 518 0314
Nazilli0530 774 9391
Söke0256 518 0314

Şubeler Hakkında

Öz Gülaras Aydın Şubeleri
Öz Gülaras yaygın ulaşım ağı ile Aydın ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Aydın ilinde yer alan Öz Gülaras şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Öz Gülaras Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Öz Gülaras Aydın Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Öz Gülaras firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Öz Gülaras dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Aydın Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Aydın Öz Gülaras Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

62 %
Toplam Yorum Sayısı (6)
Öz Gülaras


Çok İyi
22 % (2)
İyi
33 % (3)
İdare Eder
11 % (1)
Kötü
(0)
Çok Kötü
33 % (3)

"Muavin çok kabaydı"

Muavini çok kabaydı, çok az ikram servisinde bulundu, şu istedim getirmedi, yol boyunca suyumuzu kendimiz aldık, birde iki koliden fazla eşyam var diye 30 kg kuralını hatırlatmama rağmen ekstra ücret aldılar, kabul etmediğimde fazlalık kısmı indirmekle tehdit ettiler, hâsılı çok yazık, bu firmadan hiç beklemediğim hareketlerdi. Hayal kırıklığına uğradım.

gidiş gayet iyi ama dönüş hiç de hoş değildi son yolculuğum gülarasla artık

muavinlerinize lütfen hizmet içi eğitim veriniz.bayan yolculara karşı nasıl konuşmaları ve davranmaları hakkında

şeker hastaları için diğer firmalar gibi soğuk ikramlara maden suyu ve eti form gibi şekersiz tuzsuz gıdalar da eklemenizi öneririm

Internette yazan yolculuk süresinden 3 saat fazla sürdü yolculuk. Eğer uzun sürecekse o sekilde belirtin insanlar ona göre plan yapiyorlar


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr