Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Konya Aydın Otobüs Bileti

Konya Aydın Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 65,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 541 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 7sa 18dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Konya Aydın arası giden otobüs firmaları ortalama 18 sefer düzenlenmektedir.

Konya Aydın otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Konya Aydın güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Konya Aydın seyahatinize başlamadan önce, Konya ve Aydın hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Konya ve Aydın şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Konya Aydın Otobüs Biletleri

Konya, Türkiye’nin illerinden biri olup, İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır. Şehir, yüzölçümü bakımından ülkenin en büyük şehridir. Boylu boyunca uzanan düzlük arazilerden oluşmaktadır. Konya’nın uçsuz bucaksız tarım arazileri sulama yetersizliği nedeni verimini kaybetmektedir. Aynı zamanda ülkenin en büyük göllerinden biri olan Tuz gölü bu il sınırları içerisinde yer almaktadır. Türkiye’nin tahıl ambarı olarak nitelendirilen il, son yıllarda aldığı sanayi yatırımı ile gücünü bu yöne kaydırmıştır. 

Şehir, dönemin en büyük düşünürlerinden biri olan Mevlana’ya ev sahipliği yapmıştır. Mevlana hoşgörü felsefi ile dünyanın dikkatini üzerine çekmiş tasavvuf isimlerinden bir tanesidir. Hoşgörü temalı fikirleri her yıl binlerce ziyaretçinin şehri ziyaret etmesine neden olmaktadır.
İl sınırları içerisinde karasal iklimin özellikleri görülmektedir. Buna bağlı olarak yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve soğuk olarak geçmektedir.
Konya ziyaretçilerinin görmesi gereken noktalar arasında, Meke Gölü, Yerköprü Mağarası, Zazam Hanı, İnbaşı mağarası, Koyunoğlu Müzesi, Sahipata Külliyesi, Alaaddin Camii, Gömeç Hatun Türbesi, Eflatun Pınarı, Ak Manastır yer almaktadır.
 
Aydın, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Ege Bölgesi’nde yer almaktadır. Aydın, Ege bölgesinin en gözde ve güzel şehirlerinden bir tanesidir. Akdeniz ikliminin temel özelliklerini sergiler ve buna bağlı olarak temel bitki örtüsü olarak maki çeşidi gelişmiştir. Aydın, son zamanlarda adını duyurması ile birlikte ülke içerisinde ve ülke dışarısından daha fazla ziyaretçi almaya başlayan, Ege Denizi’nin tadını çıkarmak isteyenlere fırsat sunan aynı zamanda sahip olduğu antik kentler ve doğal güzellikler ile de misafirlerini büyüleyen bir Ege şehridir. 
Konya üzerinden zaman kaybetmeden Aydın’a gitmek için Isparta Petrol, Metro Turizm, Esadaş, Vangölü Turizm, Süha Turizm, Star Batman gibi otobüs firmalarının biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
 
  Konya Hakkında
Nüfus:
2,079,225
Yüzölçümü:
40.813,52 km²
Plaka:
42
Telefon kodu:
(332)
Otogar:
Konya Otogarı
  Aydın Hakkında
Nüfus:
1,020,957
Yüzölçümü:
7.904,43 km²
Plaka:
09
Telefon kodu:
(256)
Otogar:
Aydın Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.