Efe Tur Bartın Otobüs Seferleri

Efe Tur Bartın Otobüs Seferleri
 

neredennereye.com,
Efe Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Efe Tur Bartın Şubeleri

Şube
Telefon
0378 315 1056
0378 220 0205
Abdi Paşa
0378 426 4043
Bakacakkadı
0378 532 7777
Kemer
0378 227 1631
Yalı
0378 228 4414
Yukarı Çarşı
0378 228 7719
0378 233 3232
0378 618 2198
 

neredennereye.com,
Efe Tur
Yetkili Satış Temsilcisi'dir.

 
0850'li Hatlar Şehir İçi Tarifeden Ücretlendirilir.Sabit hatları sınırsız arama tarifeniz varsa bu arama için ücret ödemezsiniz.

Efe Tur Bartın Şubeleri
Efe Tur yaygın ulaşım ağı ile Bartın ilinde bulunan şubelerinde de hizmet vermeye devam ediyor. Bartın ilinde yer alan Efe Tur şubelerin iletişim bilgisi ve telefon numaralarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Efe Tur Otobüs bileti, sefer saatleri ve bilet fiyatları için yukarıda bulunan arama motorumuzu kullanarak, gideceğiniz güzergahta otobüs seferlerini listeleyerek sizin için en uygun otobüs biletini online satın alabilirsiniz.
Efe Tur Bartın Otobüs Bileti
NeredenNereye.com sayesinde 200'den fazla otobüs firmasına ve firmaların  şubelerine kolay ve hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Efe Tur firmasına ait otobüs bileti, otobüs seferleri, otobüs saatleri ve en ucuz otobüs bilet fiyatları hakkında bilgi almak için sayfanın en üstündeki otobüs bileti arama motorunu kullanabilir, güvenli ve hızlı şekilde online otobüs bileti alabilirsiniz. Herhangi bir aksilik durumunda dakikalar içerisinde iptal edebilir ve ücretinizi kesintisiz geri alabilirsiniz.
NeredenNereye.com ile Türkiye’nin her noktasına otobüs bileti alma imkanına sahipsiniz. Efe Tur dahil 200’den fazla yerel ve ulusal otobüs firmasını karşılaştırarak biletinizi online satın alabilirsiniz.
Bartın Otobüs Seferleri ve Fiyatları
Otobüs bileti fiyatları güzergah, durak ve firmaya göre değişiklik göstermektedir. En güncel fiyat ve sefer bilgisi için lütfen yukarıdaki arama motorumuzdan arama yapın.
Olası bir aksilik olması durumunda otobüs biletinizi kesintisiz iptal yapma şansına da sahipsiniz! Otobüs biletinizi tek tık ile iptal edebilir, ödediğiniz ücreti iade alabilirsiniz.
Bartın Efe Tur Şubeleri için İletişim Bilgilerini Aşağıda Bulabilirsiniz.

Bartın Efe Tur şubeleri ,Bartın Efe Tur otobüs seferleri, online bilet fiyatları ve Bartın Efe Tur firmasının en ucuz otobüs biletleri burada!
- HEMEN SATIN AL ! -
Efe Tur Bartın Servisleri ve Güzergahları
1. GÜZERGAH
TOKİ KONUTLARI, ÇAYIRLAR, ORMAN İŞLETMESİ, KARAYOLLARI, ESENTEPE MAHALLESİ, DEVLET HASTANESİ ALTI, CEZAEVİ, AMASRA-ARIT YOL KAVŞAĞI, LALE KENT, GÜL KENT, MARTI KOOPERATİFİ, KARAÇAY, ORDUYERİ ERKAM SİTESİ, SANAYİ KAVŞAĞI, KAYNARCA ÖĞRETMEN SİTESİ, KAYNARCA GÜVEN KENT, KAYNARCA BELDE KENT, GARDİYANLAR SİTESİ, KAYNARCA TRAFO, KAYNARCA JANDARMA, KAYNARCA JAN.LOJMANI, TOKİ MARKETİM, TOKİ CAMİ, ÜNİVERSİTE YURT, ÜNİVERSİTE YZN., AĞDACI, MESLEK YÜKSEK OKULU, TÜRBE IŞIKLAR, KAYNARCA ACAR MARKET, KAYNARCA OTO YIKAMA, ORDU YERİ MEZARLIK, ORDU YERİ ÇİMKENT
100 üzerinden
80Puan
50%
0%
50%
0%
0%
Toplam Yorum Sayısı (2)
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.

"" Misafir
TŞK LER TEBRİKLER
"Vasat " Misafir
Çalışmayan tv ilgisiz hayattan soğumuş tipli muavin