Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
50 TL
Bilet Al

Ankara Bartın Otobüs Bileti

Ankara Bartın Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 283 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 13dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Ankara Bartın arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Ankara Bartın otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Ankara Bartın otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Ankara Bartın otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Ankara Bartın Otobüs Biletleri

Ankara Bartın otobüs bileti mi aradınız? Ankara Bartın otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Ankara Bartın arası otobüs seyahatiniz 3 saat 25 dakikadır. İki il arasında ki mesafe 290 kilometredir. Kısa süreli seyahatiniz için birçok firma bilet satışı yapmaktadır. En uygun fiyatlı bilet için sitemizde otobüs firma fiyatlarını kıyaslama şansınız vardır. Yakın mesafeli iller olmasından dolayı pek çok sefer saati bulunmaktadır. Ankara Bartın arası seyahat ederken Saray, Buğralar, Mengen, Devrek ve Çaycuma ilçelerinden geçersiniz. Güzergâh hemen hemen bütün otobüs firmalarında aynıdır. Seyahat ederken bazı firma otobüsleri 1 kere mola verilebilmektedir.
Bartın Batı Karadeniz Bölgesi'nde bulunmaktadır.190.000 nüfuslu küçük bir şehirdir.1991 yılından önce Zonguldak şehrine bağlı bir ilçe idi. Kentte bulunan Bartın Çayı şehir için önemlidir. Kentte görülmesi gereken tarihi ve doğal güzelliği ile ünlü mekânlar bulunmaktadır. Bunların başında tarihi bir mekan olan Amasra Kalesi gelmektedir. Bu kale Bartın'ın Amasra ilçesinde bulunmaktadır. Amasra Kalesi günümüze gelene kadar kendini korumuş önemli bir yapıdır. Kale Bizans döneminde inşa edilmiştir. Amasra Kalesi 600 metre uzunluğundadır. Kale Pöstepe ismi verilen bir tepe de konuşlanmıştır. Karadeniz havasının hakim olduğu bu bölge de tarihi kaleyi gezerken bol oksijen alma şansınız olur. Kalenin etrafı yeşil bir alandır. Kale de bir çok kule bulunmasından dolayı dayanıklı bir şekilde günümüze kadar ulaşmıştır. Kale de liman ve yer altı zindanları göze çarpmaktadır. Hem ürpereceğiniz hem de tarihine hayran kalacağınız bir kaledir. Kale yakınların da konaklama yapabileceğiniz bir çok otel bulunmaktadır. Bu tarihin ve manzaranın tadını 1 gün daha çıkarmak istiyorsanız bu otellerde konaklama yapabilirsiniz. Bartın kentine gittiğiniz zaman mutlaka bu tarihi kaleyi biraz zaman ayırıp keşfetmelisiniz. Kale hakkında yöre halkından bilgi alabilirsiniz. Yöre halkı kale ile ilgili pek çok rivayet anlatmaktadır.

Ankara Bartın otobüs bileti mi aradınız? Ankara Bartın otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Ankara Bartın otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 50 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
  Bartın Hakkında
Nüfus:
72,995
Yüzölçümü:
2.080,36 km²
Plaka:
74
Telefon kodu:
(378)
Otogar:
Bartın Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.