Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
47 TL
Bilet Al

Bartın Ankara Otobüs Bileti

Bartın Ankara Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 35,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 283 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 4sa 2dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Bartın Ankara arası giden otobüs firmaları ortalama 5 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Metro Turizm firmasıdır.

Bartın Ankara otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Bartın Ankara otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Bartın Ankara otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Bartın Ankara Otobüs Biletleri

Bartın Ankara otobüs bileti mi aradınız? Otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bartın, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olmakla beraber, Karadeniz Bölgesi’nde yer almaktadır. İsmi şehrin merkezinden geçen Bartın çayından gelmektedir. Bununla beraber, Bartın çayı üzerinden uygun şartlarda denize ulaşmak mümkündür. Bu Türkiye’nin debisi yüksek akarsularından rastlanmayan bir özelliktir. Ülke içerisinde Deniz ulaşımına müsait olan tek akarsu Bartın Çayı’dır.
 
Bartın ili, bağlı bulunduğu bölgenin iklim tipi olana Karadeniz ikliminin özelliklerini yansıtmaktadır. Yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlıdır. Bu duruma bağlı olarak genel bitki örtüsü ormandır ve ekonomik üretiminde tarımın yeri büyüktür. 
 
Ankara, Türkiye’nin 81 ilinden biri olup aynı zamanda başkenti olma özelliğini taşımaktadır. Şehir aynı zamdan cumhuriyetten sonra gösterdiği gelişim ile birlikte ülkenin en gelişmiş ikinci şehri olma özelliğini taşımaktadır. Ankara siyasi öneminin yanı sıra kendine has özellikler de taşımaktadır. Ankara’nın yükseltisi ülkesinin doğusuna göre az, batısına göre ise fazladır. İlin nüfusu özellikle başkent olmasından sonra artış göstermiş ve şehir daha fazla gelişmiştir. İç Anadolu bölgesinde yer alan il, sert karasal iklim özelliklerini göstermektedir. Buna bağlı olarak Ankara’da yazları sıcak ve kurak, soğuk ve kar yağışlı olarak geçmektedir.
 
Bartın üzerinden Ankara’ya gitmek için Metro Turizm gibi otobüs firmalarının Bartın-Ankara otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden alabilirsiniz.
Bartın Ankara otobüs bileti mi aradınız? Bartın Ankara otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Bartın Ankara otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Metro Turizm 47 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Bartın Hakkında
Nüfus:
72,995
Yüzölçümü:
2.080,36 km²
Plaka:
74
Telefon kodu:
(378)
Otogar:
Bartın Otogarı
  Ankara Hakkında
Nüfus:
5,045,083
Yüzölçümü:
25.401,94 km²
Plaka:
06
Telefon kodu:
(312)
Otogar:
Ankara Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.