İstanbul Bartın Otobüs Bileti

İstanbul Bartın Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 80,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 420 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 8sa 15dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. İstanbul Bartın arası giden otobüs firmaları ortalama 3 sefer düzenlenmektedir.

İstanbul Bartın otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla İstanbul Bartın otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. İstanbul Bartın otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

İstanbul Bartın Otobüs Biletleri

İstanbul’dan Bartın’a en ucuz otobüs bileti ile yolculuk etmek için neredennereye üzerinden biletinizi satın alabilirsiniz. Sitemizde her zaman firmaların şehre düzenledikleri seferler için en avantajlı bilet fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz. İçerisinde gemi ile ulaşımın mümkün olduğu ülkedeki tek dere olan Bartın Çayı kenarına kurulmuş il Batı Karadeniz’de yer almaktadır. Karadeniz ikliminin tipik özelliklerini gösterdiği şehirde; kışlar serin ve yağışlı geçerken, yazlar ortalama sıcaklıklarda yaşanmaktadır. Bu nedenle şehri ziyaret etmek için en ideal zaman yaz ayları olarak gösterilmektedir. Seyahatiniz öncesinde güncel Bartın hava durumu bilgisini de sitemizde bulabilirsiniz. İki şehir arasındaki mesafe 445 km olmakla beraber bu güzergahta yolculuk yaklaşık olarak 8 saatte tamamlanmaktadır. Mola sürelerinin de dahil olduğu bu süre boyunca otobüs içinde keyifli zaman geçirebilmeniz için; genel televizyon yayını yapıldığı gibi koltuk arkalıklarında bulunan ekranlar ile de geniş arşivlerden farklı türde film ve müziklere ulaşabilirsiniz. Mobil cihazlarınızla da ücretsiz sunulan wi-fi bağlantısından yararlanabilirsiniz.
Bartın’a en uygun otobüs bileti sahibi olarak seyahat ettiğinizde Karadeniz’e kıyısı olan bu şehirde gezmeniz gereken pek çok yer var. Buraların başında küçük bir balıkçı kasabası görünümünde olan Amasra ilçesindeki kale gelmektedir. İlçeye hakim bir tepede yer alan kaleden eşsiz bir deniz manzarasını izleyebilirsiniz. Sahilde bulunan balık lokantalarında leziz balıkların ve deniz ürünlerinin tadına bakabilirsiniz. 20 çeşit malzemeyle hazırlanan ve süslü sunumuyla hem damağa hem göze hitap eden Amasra Salatası da mutlaka sofranızda yer almalı.
İndirimli otobüs bileti aramanızı ve tüm bilet işlemlerinizi yapmak için sitemizden yararlanabildiğiniz gibi bunun için mobil uygulamamızı da kullanabilirsiniz. AppStore ve Google PlayStore’da ücretsiz olarak bulabileceğiniz uygulamayı ücretsiz olarak tüm akıllı cihazlarınıza indirebilirsiniz.
Ormanlarla kaplı topraklarında bulunan geniş orman arazileri ile şehirde gezebileceğiniz doğal güzellikler ise şöyle sıralanabilir. Gezen Yaylası, Küre Dağları Milli Parkı, Ulu Yayla ve Ardıç Yaylası.
Şehre seyahat etmek için biletlerini sitemizden alan yolcuların firmalar hakkındaki değerlendirme ve yorumlarından yararlanarak; seyahat etmek istediğiniz firma ile ilgili bilgi ve fikir edinebilirsiniz. Yolculuğunuz sonrasında siz de dilerseniz aldığınız tüm hizmetleri puanlayabilir ve yorumunuzu paylaşabilirsiniz.

  İstanbul Hakkında
Nüfus:
14,160,467
Yüzölçümü:
5.315,33 km²
Plaka:
34
Telefon kodu:
Avrupa Yakası (212)
Anadolu Yakası (216)
Otogar:
Harem Otogarı
Alibeyköy Otogarı
Esenler Otogarı
  Bartın Hakkında
Nüfus:
72,995
Yüzölçümü:
2.080,36 km²
Plaka:
74
Telefon kodu:
(378)
Otogar:
Bartın Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.